توسعه کیف پول الکترونیک نیازمند قانون و اجرای کامل رمز دوم پویا
نقدینه- معاون کسب و کارهای نوین ایران کیش گفت: توسعه ابزار کیف پول الکترونیک در کشور نیازمند اعلام قوانین و مقررات از سوی بانک مرکزی و اجرای رمز دوم پویا برای تمامی تراکنش‌های بدون حضور کارت است.
احراز هویت مسترکارت با استفاده از مدل راه رفتن!
نقدینه- مسترکارت با همکاری شرکت‌های حمل‌ونقل به زودی فناوری جدیدی را توسعه می‌دهد که قادر است هویت اشخاص را با اسکن مدل راه رفتن، چهره و رگ‌های خونی هر فرد تایید کرده و ایمنی خدمات پرداخت را افزایش دهد.
بیمه‌شدگان باید نقش اصلی را در هیئت امنای تامین اجتماعی داشته باشند
نقدینه- رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: ترکیب هیأت امنایی این سازمان به گونه‌ای است که سهم نمایندگان دولت در آن دو برابر سهم نمایندگان کارگری و کارفرمایی است؛ در صورتی که باید بیمه‌شدگان نقش اصلی را در این ترکیب داشته باشند.
اقتصاد چین قوی‌تر می‌شود
نقدینه- وزیر خارجه چین گفت: کشورش به زودی بحران کرونا را پشت سر خواهد گذاشت.
تزریق ۲۱۰۰ میلیارد تومان به شرکتهای دانش‌بنیان طی یک‌سال
نقدینه- رییس صندوق نوآوری و شکوفایی اعلام کرد: طی یک سال گذشته، ۲هزار و ۱۰۰میلیارد تومان به شرکت‌های دانش‌بنیان تزریق شده است.
قیمت طلا امروز یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
نقدینه- امروز یکشنبه ۲۷بهمن ماه، بهای اونس طلای جهانی تا ۱۵۶۸دلار کاهش یافت و قیمت مثقال طلای آبشده از میانه کانال ۲.۲میلیون تومانی به رقم ۲میلیون و ۲۴۰هزار تومان کاهش یافت.قیمت مثقال طلای آبشده ۲میلیون و ۲۲۰هزار تومان و گرم طلای ۱۸عیار حدود ۵۲۹هزار تومان افزایش بی‌سابقه داشته است.
قیمت دلار امروز یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷
نقدینه- امروز قیمت دلار زیر مرز ۱۴هزار تومانی آغاز به کار کر و توانست به سطح ۱۴هزار تومانی رسید.
ثروت ملی ۴۰۰ میلیارد دلار افزایش یافت
نقدینه- وزیر نفت با اشاره به اینکه اکنون ضریب بازیافت در میادین نفتی ایران زیر ۳۰درصد است، گفت: با افزایش یک درصدی ضریب بازیافت، ۴۰۰میلیارد دلار به ثروت ملی ایران افزوده می شود.
آغاز عرضه اوراق گواهی سپرده بانک ملی
نقدینه- اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری (عام) بانک ملی ایران از روز 28 بهمن ماه تا پایان سال جاری در شعب این بانک عرضه می شود.
آپ نو آورترین اپلیکیشن موبایلی کشور شد
نقدینه- آپ که اولین اپلیکیشن حوزه مالی با بیش از ۴۰میلیون دانلود است به عنوان بهترین اپلیکیشن نوآور سال ۹۸معرفی گردید.
قدردانی نماینده وزیر اقتصاد از تلاش های بی وقفه بانک ملی در حوزه بازرسی
نقدینه- نماینده وزیر امور اقتصادی و دارایی با بازدید از سامانه های هوشمند نظارتی بانک ملی ایران، از تلاش های بی وقفه و موثر این بانک در حوزه بازرسی و نظارت سیستماتیک قدردانی کرد.
بانوان در تمام سطوح بانک توسعه صادرات حاضر هستند
نقدینه- مدیرعامل بانک توسعه صادرات گفت: این بانک تنها بانک دولتی است که بانوان در تمام سطوح از جمله عضویت در هیات مدیره حضور دارند.
ابلاغ فرآیند جدید صدور و تمدید کارت بازرگانی در سامانه اعتبارسنجی
نقدینه- فرآیند جدید صدور و تمدید کارت بازرگانی در سامانه اعتبارسنجی و رتبه بندی به روسای سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت استان‌ها برای اجرا ابلاغ شده است.
ابلاغ آیین‌نامه واردات دارو و تجهیزات پزشکی
نقدینه- هیئت وزیران به منظور تأمین دارو، تجهیزات و لوازم پزشکی که در داخل کشور مشابه آن تولید نمی‌شود و یا کافی نیست، آیین‌نامه اجرایی قانون بودجه سال ۹۸موضوع واردات دارو و تجهیزات پزشکی را به تصویب رساند.
راه اندازی معاملات فروش تعهدی در ۵ نماد
نقدینه- مدیرعامل بورس تهران از راه اندازی فروش معاملات فروش تعهدی خبر داد و اعلام کرد: این معاملات محدود و تنها در ۵نماد در بورس تهران شروع می‌شود.
١٠ باید و نباید مهم مدیریت مالی در دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران
نقدینه- مدیرعامل بانک صادرات ایران با ارائه ١٠ راهکار در دهمین دوره «جایزه ملی مدیریت مالی ایران»، بایدها و نبایدهای مهم مدیریت مالی را در بنگاه‌های اقتصادی کشور تشریح کرد.
بیمه نوین برای سومین سال متوالی جایزه ملی مدیریت مالی را کسب کرد
نقدینه- در دهمین دوره جایزه ملی مدیریت مالی ایران، شرکت بیمه نوین موفق به دریافت تندیس بلورین شد.
آمادگی بانک سینا برای پرداخت تسهیلات رونق آفرین
نقدینه- مدیرعامل بانک سینا در دیدار با همکاران شعب شیراز، از آمادگی این بانک جهت پرداخت تسهیلات رونق آفرین و اشتغالزا به کسب و کارهای کوچک تولیدی و زودبازده خبر داد.
قیمت دلار شنبه ۲۶ بهمن ۹۸ به ۱۳۸۵۰ تومان رسید
نقدینه- قیمت هر اسکناس دلار آمریکا، امروز شنبه ۲۶بهمن ۹۸در صرافی‌های بانکی برای فروش به ۱۳۸۵۰تومان رسید.
قیمت سکه طرح جدید ۲۶ بهمن ۹۸ به ۵ میلیون و ۱۶۵ هزارتومان رسید
نقدینه- قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز شنبه ۲۶بهمن ماه ۱۳۹۸به ۵میلیون و ۱۶۵هزارتومان رسید.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.