در سیاست بازگشت ارز صادرات، پنجره واحد تنظیم شود
وزیر پیشین بازرگانی اظهار داشت: در حوزه عراق در سال گذشته رشد ۳۳درصدی صادرات را تجربه کردیم هر چند که در فروردین امسال میزان صادرات با افت همراه بوده است که تلاش می‌شود در اردیبهشت و خرداد جبران شود و دوباره جای خود را پیدا کند.
قیمت دلار بازهم کم شد
نقدینه- قیمت خرید دلار امروز در شعب ارزی بانک‌ها ۱۳هزار و ۳۵۳تومان تعیین شد.
اطلاعات بانکی مؤدیان کف دست مالیاتی‌ها
نقدینه- ارائه اطلاعات بانکی مؤدیان مالیاتی به سازمان امور مالیاتی تصمیمی است که اخیراً بانک مرکزی دستور آن را به بانک‌ها ارسال کرده است. اقدام خوبی که مشابه آن را می‌توان در سایر حوزه‌های مربوط به افزایش عدالت اجتماعی مانند حذف یارانه پردرآمدها نیز اجرا کرد.
پست بانک دولتی می ماند
نقدینه- معاون وزیر اقتصاد با اشاره به اینکه پست بانک دولتی خواهد ماند، از لزوم تدوین نقشه راه دیجیتال این بانک و ارائه آن تا ۶ماه آینده سخن گفت.
رونق اشتغال، محور سیاست های بانک ملی ایران در سال 98
نقدینه- بانک ملی ایران در ادامه سیاست های حمایتی خود از بازار کار، در سال 98 نیز توجه ویژه ای به بخش های اشتغال با محوریت خوداشتغالی و مشاغل خانگی داشته است.
اعطای تسهیلات به مستمری بگیران و بازنشستگان در قالب طرح کرامت در سال 98
نقدینه- بانک رفاه کارگران در راستای تداوم روند ارائه خدمات مالی به مستمری بگیران و بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی و بازنشستگان دانشگاه های علوم پزشکی در قالب " طرح کرامت در سال 98 " تسهیلات پرداخت می کند.
بیمه اتکایی امین ۶ ماهه ۱۳۵ ریال سود محقق کرد
نقدینه- شرکت بیمه اتکایی امین با صدور یک اطلاعیه در سامانه کدال اعلام کرد که در دوره ۶ماهه منتهی به ۲۹اسفند ماه ۹۷به ازای هر سهم ۱۳۵ریال سود محقق کرده است.
۳ استراتژی مهم اتاق در دوره نهم
نقدینه- رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران سه استراتژی اصلی این اتاق در دوره نهم را تشریح کرد.
روند برگشت ارز برای صادرکنندگان کانالیزه شد
نقدینه- رییس کنفدراسیون صادرات ایران عنوان کرد: بانک مرکزی با ارائه بخشنامه جدید ارزی، مسیر برگشت ارز را برای صادرکنندگان کانالیزه کرد.
پیشنهاد یک اقتصاددان برای کاهش حاشیه بازار ایران
نقدینه- یک کارشناس اقتصادی، عمده چالش بانک مرکزی را افزایش ضریب فزاینده پولی در کشور عنوان کرد.
طرح حمایتی فرد حقیقی طرحی فراخور انتظار مشتری
نقدینه- مشتریان بانک قرض الحسنه مهرایران می توانند با استفاده از طرح «حمایتي فرد حقيقي» از تسهيلات قرض الحسنه بانک در زودترين زمان ممکن بهره مند شوند.
واکنش زدا به حواشی انتصاب مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی
نقدینه- سرپرست سازمان تامین اجتماعی به برخی حواشی رخ داده در فضای مجازی پیرامون انتصاب مدیرعامل این سازمان اشاره کرد و گفت: در حال حاضر، فقط به دنبال عمل به تعهدات سازمانی خود هستم.
تقدیر مدیرکل بهزیستی استان گلستان از بانک پارسیان شعبه گرگان
نقدینه- ابراهیم غفاری، مدیر کل بهزیستی استان گلستان با ارسال لوح تقدیر، از کارکنان بانک پارسیان شعبه گرگان به دلیل همکاری و همراهی موثر در اشتغالزایی و توانمند سازی مددجویان و معلولین گروه های هدف این سازمان تقدیر کرد.
اقدامات حاکمیتی ایجاد بازار متشکل ارز انجام شده است
نقدینه- وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد که تمام اقدامات حاکمیتی لازم برای ایجاد بازار متشکل معاملات ارز انجام شده است.
مردم در بازار ارز سرمایه گذاری نکنند
نقدینه- رییس کل بانک مرکزی، با بیان اینکه مردم نباید وارد بازار ارز شوند چرا که ممکن است متضرر شوند،گفت:ذخایر کافی ارز در کشور وجود دارد و بانک مرکزی هر زمانی اراده کند وارد بازار می‌شود، کما اینکه گاهی وارد این بازار شده و نتیجه را تغییر داده است.
عمل به تعهدی دیگر توسط بیمه پاسارگاد
نقدینه- شرکت بیمه پاسارگاد در پی وقوع آتش سوزی با ابعاد گسترده در بازار ایکی قاپیلار تبریز و مهار حریق با تلاش آتش‌نشانان مبلغ 4 میلیارد و 118 میلیون ریال خسارت در کوتاه ترین زمان ممکن به زیان دیدگان حادثه پرداخت کرد.
نقش روابط عمومی در تعالی سازمان
 نقدینه- مدیر عامل بانک رفاه گفت: حوزه روابط عمومی علاوه براینکه زبان گویای سازمان در عرصه اجتماع و حافظ منافع آن نزد افکار عمومی جامعه است، در بعد درون سازمانی و تلطیف فضای آن نقش ویژه و مهمی ایفا می کند. این حوزه در درون سازمان منجر به ایجاد تقارن اطلاعاتی و گفتمان سازمانی، همگرایی و انسجام می شود و فرهنگ سازمان را تقویت می بخشد.
نرخ سکه طرح جدید ۳۰ اردیبهشت ۹۸ به ۴ میلیون و ۶۵۵هزار تومان رسید
نقدینه- در جریان معاملات بازار آزاد تهران، نرخ هر قطعه سکه طرح جدید امروز ۳۰اردیبهشت ۹۸به ۴میلیون و ۶۵۵هزار تومان رسید.
بازدید عضو هیات مدیره از شعبه مرکزی بانک ملی
نقدینه- برات کریمی عضو هیات مدیره بانک ملی ایران به همراه حمید مومنی مدیر امور شعب مستقل از شعبه مرکزی این بانک بازدید کرد.
انجام قرعه کشی جشنواره قرض الحسنه پس انداز اُمید آینده‌؛
نقدینه- قرعه کشی جشنواره قرض الحسنه پس انداز «اُمید آینده»، در روز یکشنبه ۲۹اردیبهشت 1398، با حضور اعضای هیأت مدیره، معاونان، مدیران و جمعی از رؤسای شعب بانک آینده، انجام شد.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.