کارت به کارت از طریق اپلیکشین 724 در بانک توسعه صادرات میسر شد
نقدینه- بانک توسعه صادرات به منظور سهولت در پرداخت های الکترونیک، استفاده از خدمات کارت به کارت برای دارندگان کارت از مبدا این بانک و از طریق اپلیکیشن 724 را فراهم کرد.
قوه قضائیه با کسانی که ارز صادراتی را به کشور بر نگرداندند برخورد کند
نقدینه- یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیش بینی احکامی برای الزام صادر کنندگان به بازگرداندن ارز حاصل از صادرات به کشور گفت که برخورد با کسانی که ارز صادراتی را به کشور بر نگرداندند از طریق قوه قضائیه انجام می‌شود.
بانک مرکزی در برخورد با متخلفان در هر موقعیتی جدی است
نقدینه- رییس بانک مرکزی گفت: این اطمینان را به مردم می دهم که بانک مرکزی در خصوص برخورد با متخلفان و سوء استفاده کنندگان از منابع و امکانات بانک ها، در هر سطح و موقعیتی، جدی و مصمم است.
استفاده از ظرفیت بانک قرض الحسنه مهر ایران برای آبادسازی روستاها
نقدینه- سید عبدالکریم رضوی اردکانی، رئيس هيات مديره و مديرعامل شرکت مادر تخصصي صندوق حمايت از توسعه سرمايه‌گذاري در بخش کشاورزي در ديدار با دكتر مرتضي اكبري مديرعامل بانك قرض الحسنه مهر ايران بيان داشت: توجه به قرض الحسنه نقش موثري در توانمندسازي اقشار نيازمند دارد و بايد از اين ظرفيت بانك براي آبادسازي روستاها و كمك به روستاييان استفاده كنيم.
پرونده سیف به دادگاه ارسال شد
نقدینه- سخنگوی قوه قضاییه از ارجاع پرونده رییس کل پیشین بانک مرکزی به دادگاه خبر داد.
افتخار می کنیم که نقش کوچکی در نمایشگاه قرآن کریم داشته ایم
نقدینه- بانک صادرات ایران تلاش می‌کند تا دو بال اقتصاد و فرهنگ کشور با هم رشد کنند.
بازار متشکل ارزی تا پایان خردادماه راه اندازی می شود
نقدینه- رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از راه اندازی بازار متشکل ارزی تا پایان خردادماه خبر داد و گفت: این بازار موجب می شود که نرخ هایی همانند بازار سنا و امثال آن به تدریج کنار گذاشته شود.
تکرار تجربه موفق قلک پس انداز در کانون جوانه های بانک ملی
نقدینه- قلک پس انداز مشکی رنگ بانک ملی ایران که روزی به نماد پس انداز در سراسر کشور تبدیل شده بود و کمتر خانواده ایرانی بود که یکی از آن را در خانه اش نداشته باشد، این روزها با شکلی تغییر یافته، در حال نفوذ در میان مخاطبان این بانک است.
۱۳ میلیارد دلار ارز دولتی به چه کسی داده شد؟
نقدینه- نماینده مردم بروجرد در مجلس ضمن انتقاد از عملکرد دولت گفت: بین کشوری که دولت مستقر دارد با کشوری که دولت مستقر ندارد باید تفاوت باشد.
رمز یکبار مصرف بانک صادرات از فردا به صورت انتخابی در دسترس مشتریان قرار می‌گیرد
نقدینه- مدیر امور فناوری اطلاعات بانک صادرات ایران از عملیاتی شدن طرح «رمز دوم پویا» برای انجام خدمات بانکی در این بانک با استفاده از نرم‌افزار «راز» و «صاپ» از اول خردادماه سال‌جاری خبر داد.
تخفیفات بیمه بدنه اتومبیل بیمه نوین در خرداد ماه
نقدینه- شرکت بیمه نوین به پاس ارج نهادن به اعتماد مشتریان خود، در خرداد ماه، بیمه بدنه اتومبیل را با شرایط و تخفیف‌های ویژه ارائه می‌دهد.
تکذیب خبر افزایش سقف برداشت از خودپردازها
نقدینه- تكذيب خبر افزايش سقف برداشت از خودپردازها به گزارش روابط عمومی بانك مركزی، در پی انتشار اخباری مبنی بر افزايش برداشت از خودپردازها تا سقف پنج ميليون ريال، به اطلاع مي رساند هيچ بخشنامه اي در اين مورد و مربوط به اين زمان صادر نشده و مجوز قبلی این بانک صرفا برای ایام پایانی سال گذشته و بازه زمانی ٢۵اسفند ٩٧ الی ١٧ فروردین ٩٨ بوده است.
عملکرد بانک صادرات در حمایت از رونق تولید مورد تجلیل استاندار قم قرار گرفت
نقدینه- استاندار قم با اهدای لوحی از عملکرد بانک صادرات ایران در زمینه ارزیابی عملکرد سال ٩٧ و رونق تولید قدردانی کرد.
رشد تولید بیمه‌های اموال در بیمه دانا
نقدینه- مدیر دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات بیمه دانا گفت: این شرکت در سال 1397 موفق به تحقق 105 درصدی بودجه پیش بینی شده خود شده است .
تحقق 340 میلیارد ریال سود از سوی بانک گردشگری
نقدینه- نگاهی به صورت های مالی سال 97 بانک گردشگری نشان می دهد که این بانک در سال مالی منتهی به اسفند 97 موفق شده مبلغ 340 میلیارد و 157 میلیون ریال سود خالص محقق کند.
سقف برداشت از خودپرداز بانک‌ها؛ بدون تغییر
نقدینه- سقف برداشت از خودپرداز بانک‌ها تغییر نیافته است.
مالیات بر ارزش افزوده مانعی بزرگ برای توسعه صنعت لیزینگ
نقدینه- ایمان فرجام نیا به یکی از موانع بنیادین در صنعت لیزینگ اشاره کرد و گفت: طی سالیان متوالی بر اساس قانون برای سود ناشی از ارایه تسهیلات لیزینگ به مشتریان، مالیات بر ارزش افزوده لحاظ شده که به دنبال آن منجر به بالا رفتن قیمت تمام شده فروش اقساطی یا اجاره به شرط تملیک برای مصرف کننده شده است.
رضایتمندی بیماران بستری در مراکز تامین اجتماعی زنجان به ٩٠ درصد رسید
نقدینه- مدیر درمان تامین اجتماعی زنجان گفت: میانگین رضایتمندی بیماران بستری در ٢ مرکز درمانی تحت پوشش، رشد چشمگیری داشته بطوری که این میزان در سال ٩٣ بیش از ٧٧,٣٣ درصد بود و هم اکنون این رقم به ٩٠.۶درصد در سال گذشته رسیده است.
پذیرندگان پایانه‌های فروش بانک صادرات ایران ٧ میلیارد ریال جایزه می‌گیرند
نقدینه- رئیس اداره کل بازاریابی و خدمات مشتریان بانک صادرات ایران گفت: پذیرندگان پایانه‌های فروش این بانک در شش ماه پیش رو با مشارکت در طرح «فروش طلایی ٢» به قید قرعه از هفت میلیارد ریال جوایز نقدی برخوردار خواهند شد.
دستور ویژه رییس‌جمهور برای ترخیص یکساعته کالا
نقدینه- معاون فنی گمرک از تسهیلات ویژه برای جلوگیری از رسوب کالا در گمرکات با دستور مستقیم رییس جمهور خبر داد و گفت: کالاهای ضروری ظرف یک ساعت از گمرک ترخیص می‌شود.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.