اهدای جوایز نفیس در سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای بانک پاسارگاد
نقدینه-  سومین جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای بانک‌پاسارگاد در سال جاری برگزار و جوایز نفیسی به برگزیدگان این جشنواره اهداء خواهد شد.
پیشنهاد تجدید نظر در ارائه ارز دولتی
نقدینه- سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی نحوه اختصاص ارز یارانه‌ای به شرکت‌های دولتی و همچنین هزینه کرد آن توسط مجلس خبر داد و پیشنهاد کرد در زمینه ارائه ارز دولتی تجدید نظر شود.
تشریح بسته ارزی جدید بانک مرکزی
نقدینه- مدیر اداره صادرات بانک مرکزی بسته جدید بانک مرکزی را تکمیل کننده سیاست‌های کلی سال گذشته اعلام کرد.
ایجاد 35 هزار واحد تولیدی درمناطق روستایی با حمایت بانک کشاورزی
نقدینه- روح اله خدارحمی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با حضور در محل کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در جلسه بررسی وضعیت جذب اعتبارات منابع صندوق توسعه ملی برای ایجاد اشتغال شرکت و گزارشی از عملکرد مثبت بانک کشاورزی در اجرای طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری ارائه کرد.
تامین ۳ میلیارد دلار برای واردات کالاهای اساسی
نقدینه- رییس کل بانک مرکزی از تامین ۳میلیارد دلار برای واردات کالاهای اساسی خبر داد.
شناسنامه دار کردن گردش پول سدی در برابر فساد
نقدینه- مدیرعامل بانک توسعه صادرات ایران معتقد است با شناسنامه دار کردن گردش پول می توان به راحتی خطا و فساد را در اقتصاد ردیابی کرد .
شمارش معکوس برای قرعه کشی جشنواره پولتو راحت بریز اپلیکشین بله
نقدینه- با پایان مهلت شرکت در جشنواره «پولتو راحت بریز» اپلیکیشن «بله»، شمارش معکوس برای قرعه کشی این جشنواره آغاز شده است.
اعتماد مشتریان ارزشمند ترین سرمایه بانک دی است
نقدینه- رضا سهم دینی، رئیس هیئت مدیره بانک دی به همراه جمعی از مدیران بانک ضمن بازدید از دو شعبه اصفهان و کاشان از چهار کارخانه صنعتی و تولیدی در استان اصفهان بازدید کرد.
تاکید مدیرعامل بیمه ما بر افزایش فضای مناسب و تسهیل در خدمات بیمه ای
نقدینه- مدیر عامل بیمه "ما" در راستای سهولت در ارائه خدمات بیمه ای از ساختمان در حال بازسازی بیمه "ما" بازدید کرد.
تشویق صادر کنندگانی که ۷۰ درصد ارز صادراتی را به نیما ارائه کرده‌اند
نقدینه- مدیر اداره صادرات بانک مرکزی بسته جدید بانک مرکزی به رصد دقیق صادرکنندگان و صادرات آن‌ها اشاره کرد و گفت: صادرکنندگانی که بیش از ۷۰درصد از ارز حاصله را به سامانه نیما عرضه کرده‌اند، تشویق می‌شوند.
جلوی سرقت آنلاین را بگیرید
نقدینه- در حالی که اجرای طرح رمز دوم یک‌بار مصرف به تعویق افتاده، می‌توان با تفکیک حساب‌های اصلی و فرعی، ریسک کلاهبرداری‌های اینترنتی و سرقت‌های آنلاین را کاهش داد.
احراز هویت با شاهکار در نظام بانکی و پرداخت عملیاتی می‌شود
نقدینه- معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از عملیاتی شدن احراز هویت با سامانه شاهکار در نظام بانکی و پرداخت با توافق بانک مرکزی و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در آینده‌ای نزدیک خبر داد.
توقف نماد یک بانک و ۲۹ شرکت در تابلو بورس
نقدینه- بورس اوراق بهادار تهران با انتشار آخرین لیست توقف نماد ناشران، اعلام کرد که نماد بانک انصار به همراه نماد ۲۹شرکت دیگر در تالار شیشه ای متوقف شده است.
شفاف‌سازی صورت‌های مالی بیمه البرز
نقدینه- شرکت بیمه البرز با انتشار صورت‌های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند ماه ۹۷اقدام به شفاف‌سازی کرد.
آغاز دوره معاملاتی اختیار خرید و فروش وتجارت با سررسید دی ۹۸
نقدینه- مدیر ابزارهای نوین مالی شرکت بورس اوراق بهادار تهران با صدور اطلاعیه‌ای از آغاز دوره معاملاتی اختیار خرید و فروش «وتجارت» با سررسید دی ۹۸خبر داد.
بیمه سرمد ۱۲ ماهه ۳۴۲ ریال سود محقق کرد
نقدینه- شرکت بیمه سرمد با انتشار یک اطلاعیه در سامانه کدال صورت های مالی ۱۲ماهه منتهی به ۲۹اسفند ماه ۹۷را به صورت «حسابرسی نشده» منتشر کرد که نشان می‌دهد این شرکت ۳۴۲ریال سود محقق کرده است.
وصولی‌های بانک سینا ۱۶۳ درصد رشد کرد
نقدینه- عضو هیات مدیره بانک سینا گفت: میزان وصولی‌های این بانک در سال ۹۷از رشد ۱۶۳درصدی برخوردار شده است.
کمک ۵ میلیارد ریالی بانک ملت برای آزادی زندانیان نیازمن
نقدینه- بانک ملت با حضور در سی و دومین جشن گلریزان ستاد دیه و اعطای چک ۵میلیارد ریالی، در آزادی زندانیان نیازمند مشارکت کرد.
وزارتخانه‌های ارتباطات و اقتصاد هر دو به دنبال بهبود عملکرد پست بانک ایران هستند
 نقدینه- معمارنژاد معاون امور بانکی، بیمه و شرکت‌های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارائی در نشست مشترک با مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و مدیران ارشد پست بانک ایران گفت: وزارتخانه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات و امور اقتصادی و دارائی هر دو به دنبال بهبود عملکرد این بانک هستند و هیچگونه اختلاف نظری درخصوص آن ندارند.
نرخ رسمی ۱۳ ارز کاهش یافت
نقدینه- بانک مرکزی نرخ ۴۷ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۰ارز مانند یورو نسبت به دوشنبه افزایش و قیمت ۱۳واحد پولی دیگر از جمله پوند کاهش یافت. نرخ دلار و ۱۳ارز دیگر نیز ثابت ماند.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.