تکلیف جاماندگان سهام عدالت تا ۲ هفته دیگر تعیین می‌شود

نقدینه - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: برآورد ما این است که حدود ۱۰ میلیون نفر از جاماندگان سهام عدالت هستند و تکلیف آن‌ها تا دو هفته دیگر در مجلس مشخص می‌شود.

بانک‌ها به هیچ عنوان نباید برای مطالبات واحد تولیدی را تعطیل کنند

نقدینه -رئیس جمهور گفت: بانک‌ها نباید به هیچ عنوان به خاطر مطالبات خود حتی یک واحد تولیدی را تعطیل کنند؛ ضمن اینکه بانک‌ها باید با توجه به امکانات خود، واحدهای تولیدی را هم که در اختیار دارند، فعال سازند.

نرخ رسمی ۱۸ ارز کاهش یافت

نقدینه - بانک مرکزی امروز (شنبه یکم آبان ماه ۱۴۰۰) نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۸ ارز کاهش و ۲۰ ارز افزایش یافته است. همچنین نرخ ۸ ارز نیز بدون تغییر باقی مانده است.

مانع زدایی عملیاتی بانک ملی ایران از مسیر تولید

نقدینه -  مدیرعامل بانک ملی ایران تاکید کرد که مانع زدایی از مسیر تولید در این بانک، یک شعار نیست و تا کنون در این راستا ده ها جلسه حضوری و غیرحضوری با فعالان اقتصادی کشور توسط مدیران ارشد این بانک برگزار شده است.

رشد ۱۱ درصدی سود خالص بانک پاسارگاد

نقدینه - کارنامه مجید قاسمی ، مدیرعامل بانک پاسارگاد در نیمه نخست امسال نشان می‌دهد که سود خالص این بانک در مقایسه با نیمه نخست سال گذشته با ۱۱ درصد افزایش مواجه شده و به رقم ۴۰ هزار و ۶۸۸ میلیارد ريال و سود خالص هر سهم بانک هم با رشدی مشابه به ۶۲۱ ريال رسیده است. این در حالی است که درآمدهای عملیاتی بانک در این مدت تنها ۹ درصد بیشتر شده است.

پرداخت بیش از 82 هزار میلیارد ریال تسهیلات تکلیفی و مساعدت طی شش ماه نخست سال 1400 به زیان‌دیدگان کرونا

نقدینه -مدیرعامل بانک سپه به تشریح اقدامات مؤثر این بانک در شش ماه نخست سال جاری با محوریت اعتباری حمایت از اشخاص و واحدهای آسیب‌دیده ناشی از ویروس کرونا پرداخت.

نزدیک شدن سوت قطار اردبیل با مشارکت بانک ملی ایران

نقدینه - تکمیل راه‌آهن‌ اردبیل به میانه که از جمله طرح های زیربنایی در حال اجرا در استان اردبیل و یکی از دغدغه های مردم این استان است، با همت و پشتوانه بانک ملی ایران به پایان می رسد.

نشانه های بهبود در اقتصاد ایران

نقدینه -رییس کل بانک مرکزی با اشاره به رشد اقتصادی ایران در فصل دوم سال 2021 علیرغم آسیب های ناشی از همه گیری ویروس کرونا، تاکید کرد: این امر نشان دهنده آن است که اقتصاد ایران به طور قابل توجهی از رکود خارج شده و به سمت بهبود حرکت کرده است.

دارایی های بانک کارآفرین دوبرابر شد
نقدینه - بررسی گزارش عملکرد شش ماهه نخست سال جاری بانک کارآفرین نشان می دهد که دارایی های این بانک در مقایسه با شش ماهه ابتدای سال گذشته ۵۱ درصد رشد داشته است.
مانع زدایی عملیاتی بانک ملی ایران از مسیر تولید

نقدینه- مدیرعامل بانک ملی ایران تاکید کرد که مانع زدایی از مسیر تولید در این بانک، یک شعار نیست و تا کنون در این راستا ده ها جلسه حضوری و غیرحضوری با فعالان اقتصادی کشور توسط مدیران ارشد این بانک برگزار شده است.

بانک توسعه تعاون آمادگی تامین مالی بخش های مختلف صادرات کشور را داراست

نقدینه - رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون بر آمادگی تامین مالی بخش های مختلف صادرات کشور از جمله تولید کنندگان، حمل و نقل زمینی و دریایی تاکید ورزید.

ثبت نام ۱۰۰ هزار نفر در طرح جهش مسکن

نقدینه - از دو روز گذشته تاکنون حدود ۱۰۰ هزار نفر در طرح جهش تولید و تامین مسکن در ۴۶۶ شهر ثبت نام کرده‌اند و همزمان فرآیند پالایش افراد انجام می‌شود.

پیش‌بینی صادرات ۴۵ میلیارد دلاری در سال آینده

نقدینه - وزیر صمت گفت: سال آینده ما صادرات را حداقل به ۴۵ میلیارد دلار خواهیم رساند که تقریباً با نیاز ارزی کشور تراز است.

تمرکز زدایی از بودجه ۱۴۰۱ در دستور کار قرار دارد

 نقدینه - وزیر اقتصاد تاکید کرد: ما به دنبال تغییر و تحول در وضعیت اقتصادی کشور هستیم و این کار با تمرکز زدایی در بودجه ۱۴۰۱ انجام خواهد گرفت.

تمرکز FATF بر بازار رمزارزها

نقدینه - کارگروه ویژه اقدام مالی به زودی راهنمای بازبینی شده خود در مورد ارزهای دیجیتالی را منتشر خواهد کرد.

آرامش بازار سکه و طلا در هفته‌ای که گذشت

نقدینه -  افزایش قیمت انس جهانی طلا در هفته گذشته اگرچه موجب رشد اندک بهای طلا در داخل شد، اما کاهش تقاضا و ثبات نسبی نرخ ارز، تاثیر چندانی بر قیمت انواع سکه نداشت.

۳۶۰هزار میلیارد تومان تسهیلات مسکن پرداخت می‌شود
نقدینه - رستم قاسمی، وزیر راه و شهرسازی گفت: ۳۶۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات به بخش‌های مختلف مسکن اختصاص می‌یابد.
افزایش همسویی بازار پول و سرمایه با حضور صالح‌آبادی

نقدینه - عضو شورای‌عالی بورس گفت: قانون‌گذار رییس بانک مرکزی را عضو شورای عالی بورس قرار داده تا سیاست‌های بانک مرکزی همسو با بورس باشد که برخلاف دوره‌های گذشته با حضور دکتر صالح‌آبادی این هدف تقویت خواهد شد.

ثبت‌نام مجردها در طرح جهش تولید مسکن به یک شرط

نقدینه - سخنگوی کمیسیون عمران مجلس از امکان ثبت‌نام افراد مجرد در طرح قانون جهش تولید با یک شرط خبر داد.

معاملات بورس فردا طبق روال عادی انجام می‌شود

نقدینه - مدیریت روابط عمومی بورس تهران اعلام کرد: معاملات بورس اوراق بهادار تهران فردا(شنبه) طبق روال عادی انجام می شود.

2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.