ثبت‌نام طرح ملی مسکن از ۳۰ آذر در پرند و پردیس آغاز می‌شود
نقدینه- معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن استان تهران در شهرهای جدید پرند و پردیس ۳۰آذر آغاز می‌شود.
برنامه ریزی برای حفظ پایدار مشتریان ضروری است
نقدینه- بانک توسعه صادرات با رویه هایی چون توجه به سلیقه مشتری، همراهی با مشتریان درشرایط تحریم درچارچوب مقررات ورصد فعالیت های بنگاه اقتصادی می تواند خدمات خودرا گسترش دهد.
بهره‌برداری از پنجره واحد خدماتی مناطق آزاد در دهه فجر امسال
نقدینه- دبیر شورای عالی مناطق آزاد از بهره‌برداری از پنجره واحد خدماتی و اطلاع‌رسانی مناطق آزاد در دهه فجر امسال خبر داد.
نرخ رسمی یورو و پوند افزایش یافت
نقدینه- بانک مرکزی نرخ ۴۷ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۵ارز مانند یورو وپوند افزایش و قیمت ۸واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ نرخ دلار و ۱۳ارز دیگر نیز ثابت ماند.
تمدید فرصت بخشودگی جرایم بدهکاران بانک مسکن
نقدینه- با تمدید زمان اجرای طرح میثاق به مدت ۴ماه، امکان بخشودگی جرایم تسهیلاتی بدهکاران بانک مسکن تا پایان اسفند ماه فراهم شد.
شرایط دریافت بالاترین سقف وام مسکن
نقدینه- در حال حاضر بیشترین رقم تسهیلات خرید مسکن به سپرده‌گذاران حساب پس‌انداز مسکن جوانان پرداخت می‌شود که سقف آن در تهران ۲۵۰میلیون تومان است.
کانال مالی مشترک ایران و سوئیس؛ عملیاتی‌تر از اینستکس
نقدینه- کانال مالی مشترک میان ایران و سوئیس برای مبادله کالاهای بشردوستانه بر خلاف اینستکس اجرایی‌تر و عملی‌تر خواهد بود.
لایحه مقابله با فساد و ارتقای سلامت نظام اداری-مالی به مجلس رفت
نقدینه- رئیس جمهور لایحه «مقابله با فساد و ارتقای سلامت نظام اداری-مالی» را برای طی مراحل قانونی به مجلس شورای اسلامی ارسال کرد.
کره جنوبی نردبان بورس آسیا را برعکس رفت!
نقدینه- شاخص‌های اصلی بازارهای بورس کشورهای آسیایی به جز کره جنوبی روند صعودی در پیش گرفتند.
اجاره هر مترمربع دفترکار در ماه: ۳.۵ میلیون تومان!
نقدینه- درحالی که تجارت موفق در هر زمینه‌ای هزینه‌های پیدا و پنهان زیادی دارد، یکی از هزینه‌های پنهان شرکت‌های بزرگ، هزینه‌ای است که بابت اجاره دفاتر در شهرهای تجاری جهان پرداخت می‌شود.
بازدید عضو هیئت رئیسه مجلس از شرکت داده‌ورزی سداد
نقدینه- محمد آشوری، عضو هیئت‌رئیسه مجلس با حضور در شرکت داده‌ورزی سداد در جریان آخرین دستاوردهای شرکت قرار گرفت.
افتخار می کنیم، در بانک کشاورزی، خادم مردم هستیم
نقدینه- روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی گفت: اگر امروز مدافعان در مقابل دشمن چون کوه ایستاده اند و از هویت ایران اسلامی دفاع می کنند به دلیل اطمینانی است که به تامین نیازهای غذایی توسط تولیدکنندگان و کشاورزان دارند که بی نیازی به بیگانگان را رقم می زند.
آثار راه‌یافته به مرحله نهایی فیلم 180 ثانیه‌ای بانک‌پاسارگاد مشخص شد
 نقدینه- پس از طی مرحله داوری، 67 فیلم و ایده جهت گزینش نهایی توسط هیأت داوران جشنواره فیلم 180 ثانیه‌ای بانک‌پاسارگاد، انتخاب شدند.
پیشنهاد تحول گرایانه ضرابیه برای افزایش سرعت قطار صنعت بیمه
نقدینه- مدیرعامل شرکت بیمه سامان با تقدیر از بیمه مرکزی که عرصه را برای ارائه محصولات جدید توسط شرکت های بیمه بازگذاشته است، خواستار این شد که بخشی از مقررات مصوب در این حوزه برای شرکت های با توانگری بالا، از حالت الزام آور به حالت توصیه ای تغییر شکل بدهد.
معرفی بیمه‌ کوثر به‌‌ عنوان روابط‌‌عمومی برتر
نقدینه- شرکت بیمه کوثر در رشته‌های ارتباط با رسانه و امور تبلیغاتی و نمایشگاهی عنوان روابط‌‌عمومی برتر صنعت بیمه را کسب کرد.
کمک‌‎های بانک رفاه در حمایت از جامعه معلولان و خانواده‌های نیازمند
 نقدینه- در سال 1922 مجمع عمومی سازمان ملل 3 دسامبر(12 آذرماه) را روز جهانی معلولین نام گذاری کرد. حمایت از معلولان یکی از مهم ترین فعالیت هایی است که هر ساله توسط بانک رفاه کارگران به خوبی انجام می شود.
بانک رفاه حامی هشتمین جشنواره تعالی مدیریت تعاونی شد
 نقدینه- در راستای حمایت از تولید درون زا و بخش تعاون کشور، بانک رفاه حامی هشتمین جشنواره تعالی مدیریت تعاونی شد.
هیات دولت لایحه بودجه سال ۱۳۹۹ کل کشور را تصویب کرد
نقدینه- هیات وزیران در جلسه روز چهارشنبه کار بررسی لایحه بودجه سال ۱۳۹۹کل کشور را به پایان رساند و آن را تصویب کرد.
تجمیع و تنقیح بخشنامه‌های سازمان تأمین اجتماعی با اخذ نظرات شرکای اجتماعی انجام می‌شود
نقدینه- مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: تجمیع و تنقیح بخشنامه‌ها از مسائل بسیار مهم سازمان تأمین اجتماعی است. با توجه به اینکه بخشنامه‌ها مبنای رفتار واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی است، کارگروهی برای تجمیع و تنقیح بخشنامه‌ها تشکیل شده است و در جلسات مربوط به تنقیح بخشنامه‌ها حتما ملاحظات شرکای اجتماعی مورد توجه قرار گیرد.
هشدار پلیس فتا درباره سایت‌های جعلی ثبت‌نام طرح معیشتی
نقدینه- مجرمان پس از هدایت متقاضیان به درگاه‌های جعلی (فیشینگ)، اطلاعات کارت بانکی آنها را کسب و سپس اقدام به برداشت غیر مجاز از حساب آنان می‌کنند.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.