ارزش افزوده صادرات باید در داخل کشور و به چرخه اقتصاد برگردد
نقدینه- رئیس کل بانک مرکزی در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان کردستان گفت: علیرغم فشارهای دشمنان در خصوص صادرات نفت و ایجاد محدودیت در منابع ارزی کشور، شرایط عادی است.
مزایای بورس کالا قابل قیاس با بازارهای غیرمتشکل نیست
نقدینه- رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار تأکید می کند که کارآمدی بورس‌ها به‌یقین از بازارهای غیرمتشکل بیشتر است و بر همین اساس، شفافیت و کارآمدی بورس کالا و انرژی بدون شک بیشتر از بازارهای دیگر بوده و به‌طورکلی، اشکالات احتمالی در بورس در قیاس با بازارهای رقیب، به‌مراتب کمتر است.
رییس کل سازمان مالیاتی معاون وزیر بهداشت شد
نقدینه- سید کامل تقوی‌نژاد با حکم وزیر بهداشت به عنوان معاون توسعه مدیریت و منابع و سرپرست معاونت برنامه ریزی راهبردی و هماهنگی منصوب شد.
توقف عطش اسکناس خواهی
نقدینه-  بررسی آمارهای پولی و بانکی حاکی از آن است که در دو ماه پایانی پاییز، رشد نقطه‌به‌نقطه اسکناس و مسکوک روند با ثباتی را ثبت کرده و در آذرماه رشد ماهانه آن منفی شده است.
تأکید بر اجرایی شدن طرح های پیشران استان کردستان
نقدینه- رییس کل بانک مرکزی با حضور در کارگروه اقتصاد مقاومتی استان کردستان، ضمن تأکید بر اجرایی شدن و انجام طرح‌های پیشران در کردستان، خواهان ایجاد ظرفیت لازم در این استان شد.
رتبه برتر باشگاه مشتریان بانک ایران زمین در جشنواره وب و موبایل
نقدینه- باشگاه مشتریان بانک ایران زمین، در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به عنوان برترین وب سایت از نگاه مردمی معرفی شد.
وقتی حوصله ندارید معامله نکنید!
نقدینه- اگر شما هم زیاد معامله می‌کنید حتما چنین احساساتی را تجربه کرده‌اید. در واقع، باید به حس و حال خود در زمان انجام معامله توجه کنید. هیچ کس شما را مجبور به انجام معامله نکرده است، بنابراین اگر به طور مثال کمی سر درد دارید، آن روز را کار نکنید و به خود استراحت دهید.
درج نماد بانک گردشگری در تابلوی ب بازار پایه فرابورس
نقدینه- نماد معاملاتی مربوط به بانک گردشگری در تابلوی «ب» بازار پایه فرابورس درج شد.
مدیریت ریسک اعتباری بانکها لازمه رشد اقتصادی کشور است
نقدینه- عضو هیات مدیره بانک صادرات با تاکید بر اینکه مدیریت ریسک در بانک‌ها علاوه بر افزایش بهره وری نیروی کار،هزینه‌ها را ازجهات مختلف کاهش داده و بدون شک گره گشای مشکلات مدیریت در این حوزه می‌باشد، اظهار داشت: ایجاد رقابت سالم میان بانک‏ها،کاهش و توقف استفاده دولت از منابع‏ بانکی در قالب تسهیلات تکلیفی،جهت دهی صحیح اعطای اعتبارات به بخش خصوصی بامدیریت قوی نظارتی از جمله عواملی است که کفایت سرمایه بانکها را بهبود می بخشد.
بله سه میلیونی شد
نقدینه- تعداد کاربران پیام رسان «بله» از مرز سه میلیون عضو گذشت.
اعلام آمادگی شعبه تبریز بانک توسعه صادرات برای ارائه خدمات بانکی به شهرکهای صنعتی استان
نقدینه- رییس شعبه تبریز بانک توسعه صادرات گفت: با گذشت بیش از دو دهه از فعالیت این بانک در استان آذربایجان شرقی و به لحاظ وجود شهرکهای تولیدی و صنعتی، حجم بالای صادرات غیرنفتی و ظرفیت‌های بالقوه صادراتی در استان، این شعبه توانسته است با اعطای انواع تسهیلات ریالی و ارزی در عرصه توسعه صادرات غیرنفتی حضوری موثر داشته باشد.
بانک ملت، رکورددار حمایت از شرکت‌های دانش بنیان
نقدینه- در فروردین ماه سال ۹۶میزان پرداختی‌های مالی به شرکت‌ها ۱۴۰میلیارد تومان بوده که این میزان در اسفند ۹۶به ۵۰۰میلیارد تومان افزایش یافته است و بانک ملت رکورددار پرداخت تسهیلات به شرکت های دانش بنیان است.
اپلیکیشن همراه بانک مبتنی بر ساعت‌های هوشمند
نقدینه- تأسیس شرکت‌های قدرتمند در حوزه فناوری اطلاعات ناشی از آینده نگری بانک ملت است و صادرات نرم افزار و راهکارهای بانکی به کشورهای همسایه از برنامه های آتی و قابل اجرای بانک در آینده است.
کاهش ۱۰ درصدی سفته و برات واخواست شده در تهران
نقدینه- براساس آمار بانک مرکزی ۶هزار و ۱۰۰برگ سفته و برات در ۹ماه اول سال ١٣٩٧ در شهر تهران واخواست شد که نسبت به دوره مشابه سال قبل از لحاظ تعداد ۱۰.۵درصد کاهش نشان می‌دهد.
ارتباط مستقیم تلفنی عضو هیأت مدیره بانک رفاه با مشتریان
نقدینه- بانک رفاه در راستای ارتقاء شفافیت و پاسخگویی و به منظور ارتباط مستقیم عضو هیأت مدیره بانک با مشتریان و مخاطبان در مرکز پاسخگویی و اطلاع رسانی این بانک (فراد)، نشست تلفنی برگزار خواهد کرد.
بانک ها واحدهای صنعتی بزرگ کشور را تامین مالی کنند
نقدینه - رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ابراز امیدواری کرد که سامانه بانکی کشور بتواند طرح های بزرگ صنعتی را در استان هایی همچون کردستان تامین مالی کند.
١٠ هزار نفر در آزمون استخدامی بانک صادرات ایران شرکت کردند
نقدینه- آزمون استخدامی بانک صادرات ایران روز جمعه ٢٦ بهمن‌ماه سال ٩٧ با حضور ١٠ هزار نفر از متقاضیان برگزار شد.
وب‌سایت بانک‌پاسارگاد، به‌عنوان بهترین وب‌سایت در بخش بانک و بیمه انتخاب شد
 نقدینه- در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران؛ وب‌سایت بانک‌پاسارگاد، به‌عنوان بهترین وب‌سایت در بخش بانک و بیمه انتخاب شد.
سود روز شمار تبعات منفی داشت!
نقدینه- در شرایط فعلی در خصوص سود سپرده های کوتاه مدت به نظرم با مصوبه شورای پول و اعتبار اکنون شکل درستی یافته است و من برای دوره پیش رو خروج سپرده از نظام بانکی را پیش بینی نمی کنم.
طرح جامع مالیاتی، مقاوم‌سازی اقتصاد کشور در مقابل تحریم‌هاست
نقدینه- درگذشته‌ای نه‌چندان دور سیستم سنتی و دستی ارائه اظهارنامه و پرداخت مالیات و ناکارآمدی سیستم مالیاتی در ارائه خدمات موثر و متناسب با نیاز مخاطبان، همواره نارضایتی مودیان را در پی داشت و هزینه‌های قابل‌توجهی را از جهت مادی و نیز اتلاف زمان مودیان به دلیل مراجعات مکرر به حوزه‌های مالیاتی بر دوش شهروندان گذاشته بود.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.