فریب موسسات غیرمجاز رانخورید
نقدینه- معاون اول رییس جمهور با هشدار نسبت به اینکه مردم نباید فریب موسسات غیرمجاز را بخورند، بیان داشت: عده‌ای با زد و بند تسهیلات دریافت کرده‌اند و امروز برای بازپرداخت معوقات خود گردن کلفتی می‌کنند.
ابطال دریافت مالیات بر ارزش افزوده از بیمه تکمیل درمان
نقدینه- رئیس سازمان امور مالیاتی رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری درباره ابطال دریافت مالیات بر ارزش افزوده از خدمات بیمه درمان و تکمیل درمان را برای اجرا ابلاغ کرد.
تسهیلات پرداختی۳۲درصد رشد کرد
نقدینه- مدیر امور اعتباری و سرمایه‌گذاری بانک توسعه تعاون با اعلام رشد ۳۲درصدی پرداخت تسهیلات در این بانک، از امضای ۱۴قرارداد سپرده‌گذاری ریالی با صندوق توسعه ملی خبر داد.
کاهش سود بانکی باعث گرانی مسکن می‌شود
نقدینه- نتایج یک تحقیق نشان می‌دهد کاهش سود سپرده‌های بانکی باعث افزایش تقاضا و قیمت مسکن خواهد شد.
سامانه نظارت هوشمند بانک رفاه اثر بخشی بازرسی ها را افزایش داده است
نقدینه- مدیرامور نظارت بانک رفاه گفت: در بانک رفاه سامانه نظارت هوشمند برخط در اداره کل بازرسی راه اندازی شده است. در این سامانه از روش تحلیل اطلاعات استفاده می شود و تاکنون نتایج بسیار ارزشمندی برای تصمیم گیری در اختیار مدیران ارشد بانک قرار داده است.
اثر بخشی فرآیندهای راهبردی در گرو مدیریت ریسک است
نقدینه- مدیریت ریسک یکی از حوزه های کمتر شناخته شده در سیستم های مالی و بانکی است که بانک ها و موسسات اعتباری اهمیت آن را به خوبی دریافته اند و می دانند که فقدان این مدیریت در مجموعه می تواند باعث بروز رخدادهای ناگواری در حیطه فعالیت های مالی شود.
به همت بانک گردشگری صورت گرفت: اعزام کودکان کم بضاعت به سفر تفریحی
نقدینه- به همت بانک گردشگری و با همکاری شرکت راه آهن جمهوری اسلامی ایران، 60 نفر از کودکان و نوجوانان کم بضاعت تحت پوشش «موسسه خیریه یاوری سبز» به سفری یک روزه با قطار به منطقه سوادکوه مازندران اعزام شدند.
مدرسه سازی، مسئولیت اجتماعی بانک ملی ایران
نقدینه- آغاز هر سال تحصیلی، موضوع کمبود مدرسه یا تجهیزات مدارس بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. طبیعی است که وزارت آموزش و پرورش با حجم گسترده فعالیت ها و محدودیت منابع رو به روست و حل برخی مشکلات به عهده شرکای اجتماعی اوست.
کاهش ۲۰۰ ریالی قیمت یورو
نقدینه- بانک مرکزی نرخ تبادلی ۳۹ارز را برای امروز اعلام کرد که براساس آن نرخ ۱۹ارز از جمله دلار نسبت به روز دوشنبه افزایش و نرخ ۱۸واحد پولی دیگر مانند یورو و پوند کاهش یافت؛ نرخ ۲ارز دیگر نیز ثابت ماند.
سه راهکار شناسایی اعتبار چک های صیادی اعلام شد
نقدینه- مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی با تشریح ویژگی‌های امنیتی چک‌های صیادی گفت: لمس کردن، نگاه کردن و استفاده از ابزار برای شناخت اسکناس یا اوراق امنیتی برای شناسایی معتبر بودن چک های صیادی در نظر گرفته شد.
انتقال سپرده‌های تعاونی افضل توس
نقدینه- بانک آینده درباره تعیین تکلیف سپرده‌های تعاونی اعتبار افضل توس (در حال تصفیه)، اطلاعیه جدیدی صادر کرد.
۶ فصل رشد اقتصادی مثبت ماند
نقدینه- معاونت امور اقتصادی وزارت اقتصاد در اطلاعیه‌ای تاکید کرد زمینه‌های استمرار نرخ رشد مثبت اقتصادی و خروج غیرتورمی از رکود در سال‌های آتی تا حدود زیادی وجود داشته و به هیچ وجه غیرمحتمل نیست.
دولت متعهد به پرداخت سود سهام عدالت به صاحبان این سهام است
نقدینه- جلسه شورای عالی اجرای سیاست‌های کلی اصل ۴۴قانون اساسی ظهر امروز (دوشنبه) به ریاست معاون اول رئیس جمهور برگزار شد.
افزایش سرمایه بیمه تعاون در انتظار مجوز بورس
نقدینه-  با وجودی که هیات مدیره شرکت بیمه تعاون برای افزایش سرمایه به اتفاق نظر رسیدند اما این افزایش سرمایه هنوز موفق به کسب مجوز از سازمان بورس اوراق بهادار نشده است.
رضایتمندی مشتریان رمز موفقیت فضای رقابتی است
نقدینه-  محمد رضا قربانی، مدیر عامل و رضا سهم دینی رئیس هیات مدیره بانک دی در مراسم معارفه ناصر شریعتی، سرپرست اداره کل امور شعب در جمع روسای شعب تهران حضور یافتند و رهنمودهایی در خصوص تجهیز و تخصیص بهینه منابع ارائه نمودند.
اعطای کمک به مناطق سیل زده استانهای آذربایجان شرقی و غربی
نقدینه- کارکنان بانک صادرات ایران در راستای ایفای تعهدات اجتماعی خود، با اهداء 19 میلیارد ریال به سیل زدگان استانهای آذربایجان شرقی و غربی کمک کردند.
سازمان تامین اجتماعی مسئول برقراری بیمه بیکاری افراد معرفی شده از سوی ادارات کار است
نقدینه- مدیر کل امور فنی بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی در گفتگوی تلفنی با برنامه حرف حساب شبکه یک سیما به سئوالات بیمه شدگان پاسخ داد.
اسکناس ۱۰ هزار ریالی طرح جدید حائز رتبه برتر چاپ امنیتی
نقدینه- سازمان تولید اسکناس و مسکوک در هفدهمین جشنواره ملی صنعت چاپ برای طراحی اسکناس ۱۰هزار ریالی طرح جدید حائز رتبه برتر شد.
مهلت پرداخت نقدی مابه‌التفاوت سهام عدالت تمدید شد
نقدینه- مهلت پرداخت نقدی الباقی سهام تخصیص یافته مشمولین طرح سهام عدالت به مدت یکماه دیگر تمدید شد.
بیمه آسیا در مناطق محروم نوشت افزار توزیع کرد
نقدینه- بیمه آسیا همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید، اقدام به توزیع نوشت افزار در مدارس مناطق محروم کشور کرد.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.