ارتقای منزلت بازنشستگان با خدمات بانک رفاه
 نقدینه- بازنشستگان و مستمری بگیران از مهم‌ترین اقشار اجتماع هستند و هر گونه یاری به این قشر در واقع یاری و کمک به منزلت این قشر به شمار می‌آید. هر گونه تلاش برای ارتقای منزلت بازنشستگان و رفع نیازهای مادی این قشر در واقع نوعی امیدآفرینی برای تمام اقشار اجتماع به شمار می‌آید و پیامدهای آن در تمام جامعه ملموس خواهد بود.
پنج شاخص مهم کسب‌وکار هزاره سوم
نقدینه- درک درست از فضا و زمان، پویایی و نوآوری، تحرک و تحول پنج شاخص اصلی برای ایجاد یک کسب‌وکار موفق در هزاره سوم به شمار می‌رود.
بانک ملت سودآورترین بانک کشور شناخته شد

نقدینه- سازمان مدیریت صنعتی فهرست یکصد شرکت برتر ایران را اعلام کرد که بر این اساس، بانک ملت در جایگاه چهارم این شرکت ها و در جایگاه نخست بین بانک های کشور قرار گرفت.

فردا آخرین مهلت ثبت نام مشمولین نصب سامانه صندوق فروش
نقدینه- معاون حقوقی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور اعلام کرد: فردا آخرین مهلت ثبت نام مشمولین نصب سامانه فروشگاهی برای فعالین غیر حوزه درمان است.
پست‌بانک‌ایران تنها مجری بانکداری عاملی در بخش روستائی کشور
نقدینه- معمارنژاد معاون امور بانک، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارائی درجلسه کارگروه بررسی پیاده‌سازی بانکداری دیجیتال در پست بانک ایران گفت: این بانک تنها بانکی است که بانکداری عاملی در بخش روستائی کشور را پیگیری می‌کند که این موضوع الزامات خاص خود را دارد و در این نوع بانک‌ها تحول دیجیتال می‌تواند بسیار کارآمد باشد.
بازار باز به ثبات نقدینگی کمک می‌کند
نقدینه- کارشناس پولی و بانکی کشور ثبات نقدینگی را دستاورد بازار باز دانست و گفت: «حجم پول در گردشِ بخش خصوصی امروز همچون سیل است و باید با بازار باز مدیریت شود
صعود شاخص بورس به ارتفاع ۴۱۰ هزار واحد در یک روز برفی
نقدینه- شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با ثبت رشد ۷۳۲واحدی، به ارتفاع ۴۱۰هزار و ۶۹۴واحد صعود کرد.
ملاحظات انتشار رمز پول ملی در ایران
نقدینه- یک صاحبنظر حوزه پرداخت الکترونیک با بیان اینکه، در حوزه استخراج رمز ارز تقریبا تکلیف معلوم شده است، گفت: نگرانی در بخش توسعه ابزارها در صنعت پرداخت کشور را داریم که این امر به دلیل تاثیرگذاری در حوزه اقتصاد، نیازمند بررسی است.
آغاز پرداخت وام بلاعوض به سیل زدگان سیستان و بلوچستان از امروز
نقدینه- مقام مسئول بنیاد مسکن از آغاز پرداخت وام های بلاعوض به سیل زدگان سیستان و بلوچستانی طی امروز خبر داد و گفت:به ۲۸هزار مسکن شهری و روستایی این استان خسارت وارد شده است.
نباید در انتظار صعود مداوم شاخص بورس بود
نقدینه- یک کارشناس بازار سرمایه با تاکید بر اینکه نباید در انتظار صعود مداوم شاخص بورس بود، گفت: هر سهمی که چند روز مثبت باشد ممکن است یک روز منفی شود اما برآیند کلی بازار مثبت خواهد بود.
سرعت رشد شاخص بورس کم شد
نقدینه- شاخص کل در بازار بورس امروز (یکشنبه) ۷۳۲واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم ۴۱۰هزار و ۶۹۴واحد رسید.
کاهش پله‌ای نرخ دلار ادامه دارد
نقدینه-  بهای دلار در صرافی‌های بانکی امروز (یکشنبه) یک پله دیگر پایین آمد و با افت ۵۰تومانی نسبت به روز معاملاتی گذشته به رقم ۱۳هزار تومان رسید.
فردا آخرین مهلت ثبت درخواست متقاضیان سبد معیشتی
نقدینه- جاماندگان طرح حمایت معیشتی دولت که یارانه نقدی نمی‌گیرند، اما متقاضی دریافت سبد معیشتی هستند تا فردا (۳۰دی ماه) فرصت دارند درخواست خود را ثبت کنند.
جزییات عرضه سهام بلوکی ۳ شرکت دولتی از سوی سازمان خصوصی‌سازی اعلام شد
نقدینه- سازمان خصوصی سازی جزییات واگذاری سه شرکت دولتی پالایش نفت تبریز، بیمه البرز و بیمه اتکایی امین به صورت عرضه بلوکی و عمده از طریق بورس و فرابورس را اعلام کرد.
بهای سکه ۴۰ هزار تومان افت کرد
نقدینه- هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در بازار آزاد تهران امروز (یکشنبه) با کاهش ۴۰هزار تومانی قیمت نسبت به روز معاملاتی گذشته به چهار میلیون و ۸۳۰هزار تومان افت کرد.
حوادث آبان ماه جلوی رشد اقتصادی را گرفت
نقدینه- سرپرست مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اگر اتفاقات آبان و آذر رخ نمی‌داد، پیش‌بینی می‌شد در سال ۱۳۹۸با در نظر نگرفتن بخش‌های اقتصادی (به جز نفت و خدمات) با رشد خارق العاده‌ای می‌توانستند به فعالیت ادامه دهند و شاهد رشد غیرنفتی نزدیک ۲.۵درصد در سال ۹۸بودیم.
نباید در انتظار صعود مداوم شاخص بورس بود
نقدینه- یک کارشناس بازار سرمایه با تاکید بر اینکه نباید در انتظار صعود مداوم شاخص بورس بود، گفت: هر سهمی که چند روز مثبت باشد ممکن است یک روز منفی شود اما برآیند کلی بازار مثبت خواهد بود.
چرا چک‌های برگشتی کم شده است؟
نقدینه- جریان مبادلات چک در دو سال اخیر حاکی از کاهش مبادله و نسبت چک‌های برگشتی است؛ روندی که به دلایل مختلفی شکل گرفته ولی در اهم آن نوسان ارز و عدم ثبات اقتصادی و اجرای قانون جدید چک قرار دارد. در این بین ورود چک‌های صیادی به مبادلات بانکی و امکان استعلام صادرکننده چک نیز می‌تواند حائز اهمیت باشد.
بیمه البرز امسال هم در لیست یکصد شرکت برتر قرار گرفت
نقدینه- شرکت بیمه البرز همچون سال های گذشته در لیست یکصد شرکت برتر کشور قرار گرفت و توانست رتبه پنجاه و هفتم را در بین پانصد شرکت برتر کشور به خود اختصاص دهد.
معرفی بانک پاسارگاد به عنوان بهره ورترین بانک کشور

نقدینه- سازمان مدیریت صنعتی ایران، بانک پاسارگاد را به عنوان بهره ورترین بانک و موسسه اعتباری کشور انتخاب و معرفی کرد.

2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.