وضعیت مستمری بگیران تامین اجتماعی
نقدینه- مدیرکل بیمه های اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه ۲۰درصد از مستمری بگیران کمتر از حداقل دستمزد مصوب مستمری می گیرند، گفت: ۷۷درصد مستمری بگیران زیر خط فقر هستند.
هم افزایی بورس، بانک و بیمه باید تقویت شود
نقدینه- مدیرعامل فرابورس در بیست و هشتمین همایش سالانه سیاست های پولی و ارزی خواستار همکاری منسجم تر سه بازار بورس، بیمه و بانک در جهت هم افزایی، شفاف شدن اطلاعات و ارائه سرویس های کاربردی به یکدیگر شد.
اعطای ١٣ هزار فقره وام قرض الحسنه اشتغالزایی و مشاغل خانگی
نقدینه- ​بانک صادرات ایران از ابتدای سال ٩٦ تا پایان اردیبهشت ٩٧، در همکاری تنگاتنگ با سازمان های حمایتی، نزدیک به ١٣ هزار فقره وام قرض الحسنه اشتغالزایی و مشاغل خانگی در اقصی نقاط کشور پرداخت کرد.
صندوق‌های بازنشستگی نشانه حکمرانی خوب
نقدینه- رییس پژوهشکده بیمه با اشاره به شاخص‌های بیمه گفت:برای ثبات مالی در شرکت های بیمه باید شاخص سال سن حق بیمه در نظر گرفته شود و بر اساس آن می توان تا شرکت های به سوی سلامت حرکت کند.
جامعه کشش نرخ سود بالا را ندارد
نقدینه- رییس پژوهشکده پولی و بانکی گفت: به صورت طبیعی زمانی که نرخ سود بالا باشد، نرخ تسهیلات نیز افزایش می‌یابد که در شرایط کنونی جامعه این کشش را ندارد.
تقویت استقلال بانک مرکزی
نقدینه- مدیر گروه بانکداری اسلامی پژوهشکده پولی و بانکی بر لزوم اتخاذ سیاست‌های پولی با نگاه بلندمدت تاکید کرد.
نوربخش: میزخدمت در تمامی واحدهای بیمه ای و اداری بخش درمان مستقر می شود
نقدینه- مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی با بیان اینکه شخصا اجرای دقیق بخشنامه های صادر شده و فعالیت اثربخش میز خدمت را در این سازمان پیگیری می کند، گفت: میز خدمت در راستای راهبردهای کلی سازمان است و باید به این موضوع اهتمام داشته باشیم و خدماتی که از طریق میز خدمت ارائه می شود باید به اطلاع عموم مردم برسد.
پیام رییس کل بیمه مرکزی به مناسبت چهل و هفتمین سال تاسیس
نقدینه- رییس کل بیمه مرکزی پیامی را به مناسبت چهل و هفتمین سالگرد تشکیل بیمه مرکزی صادر کرد.
صیادان کشور تحت پوشش بیمه تکمیل درمانی بیمه سرمد قرار گرفتند
نقدینه- صیادان کشور برای نخستین بار در کشور تحت پوشش بیمه تکمیلی درمان بیمه سرمد قرار گرفتند.
کمیجانی: اصلاح قوانین بانکداری باید با حساسیت پیش رود
نقدینه- قائم مقام بانک مرکزی تاکید کرد: قوانین بانکی در کشور ما در سال های دور مصوب شده و در حال حاضر با دیگر کشورها تطابق ندارد بر همین اساسَ اصلاح قوانین بانکداری در ایران ضروری است و با حساسیت باید پیش رود.
تصمیم مهم ارزی سران ۳ قوه
نقدینه- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خبر داد، در شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا تصمیم خوبی اتخاذ شد و آن این است که از این هفته برای کالاهایی که در کشور تولید می‌شود و کالاهای غیرضروری نباید ارز از کشور خارج شود، با این کار از تولید حمایت می‌شود.
چند سهم بخرید نه یک سهم
نقدینه- رئیس سازمان بورس گفت: سرمایه گذاران حتماً چند سهم مختلف را با هم بخرند که اگر سهمی کاهش یافت بقیه آن را جبران کنند.
لزوم اخذ مالیات از معاملات سکه و ارز
نقدینه- یک کارشناس اقتصادی گفت: اخذ مالیات یکی از بهترین راهکارها برای ساماندهی بازار سکه و ارز است و می تواند اهرمی مهم برای کنترل این بازارها باشد.
تقدیر رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) از بانک سپه
نقدینه-  رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با ارسال نامه از همراهی مدیرعامل بانک سپه و کارکنان این بانک به دلیل تسهیل و تسریع در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی تقدیر کرد.
پیاده سازی استاندارد IFRS۹ با چالش‌های کلان روبرو است
نقدینه- مدیر ارشد ریسک کامرشین بانک اینترنشنال گفت:پیاده سازی استاندارد IFRS۹با چالش‌های کلان روبرو است
وزیر اقتصاد وارد وین شد
نقدینه- وزیر امور اقتصادی و دارایی جهت شرکت در اجلاس وزرای صندوق اوپک، صبح امروز در راس هیاتی وارد وین، پایتخت اتریش شد.
وزارت امور خارجه و بیمه ایران بر ارتقای همکاری‌ها و ارائه خدمات جدید بیمه‌ای تاکید کردند
نقدینه- همه کارکنان وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تحت پوشش بیمه درمان تکمیلی بیمه ایران قرار گرفتند.
عبدالناصر همتی انتصابش به عنوان سفیر چین را رسما تایید کرد
نقدینه- عبدالناصر همتی انتصابش به عنوان سفیر چین را رسما تایید کرد و وی دو هفته دیگر عازم پکن می شود
بانک سامان از تولیدکنندگان تجهیزات فناوری دعوت به همکاری کرد
نقدینه- در دومین جلسه کارگروه حمایتازکالای ایرانی بانک سامان، شناسایی تولیدکنندگان ایرانی و بررسی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های آنها در تولید تجهیزات فناوری اطلاعات به تصویب رسید.
3 طرح فولادی در استان ایلام
نقدینه- سه طرح فولادی ماداکتو استیل کورد، فولاد گستر آتنا و فولاد زاگرس ایوان با تامين مالي بانك صنعت و معدن در استان ایلام به بهره برداري می رسند.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.