پرداخت بیش از ۹هزار میلیارد تومان تسهیلات کرونا به بنگاه‌های آسیب‌دیده

نقدینه -  مدیرکل هدایت نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تا کنون ۹ هزار و ۲۱۲ میلیارد تومان تسهیلات کرونا به بنگاه‌های آسیب‌دیده پرداخت شده که این رقم معادل ۶۷ درصد درخواست ثبت شده در سامانه کارا است.

رمز ارزها، اصلی‌ترین رقیب بازار سرمایه در فروردین ۱۴۰۰

نقدینه -   یک کارشناس بازار سرمایه گفت: در فروردین‌ماه بازار رمز ارزها رقیب اصلی بازار سرمایه بود، به گونه‌ای که هر چه از ارزش معاملات بازار سهام کاسته می‌شد به ارزش معاملات رمز ارزها از طریق صرافی‌های غیرمجاز در داخل کشور اضافه می‌شد.

حرکت درست در اصلاح ترازنامه بانک‌ها

نقدینه - یک مدرس دانشگاه گفت: عملیات ریپو مزایای مختلفی دارد و از جمله آن، این است که ترازنامه بانک مرکزی متورم نمی‌شود و بانک‌ها نیز همچنان اوراق را در ترازنامه خودشان دارند.

اونس طلا در مسیر ثبت سومین افزایش هفتگی
نقدینه - قیمت طلا در معاملات روز جمعه بازار جهانی اندکی کاهش یافت اما در مسیر ثبت سومین رشد هفتگی متوالی قرار گرفت.

ابهامات عرضه خودرو در بورس

نقدینه - با توجه به اینکه کمیسیون صنایع مجلس، عرضه خودرو در بورس را مصوب کرده است، یک تحلیلگر اقتصادی ابهامات عرضه خودرو در بورس را مورد بررسی قرار داد.

نرخ سود سپرده و تسهیلات باید متناسب باشد
نقدینه - یک کارشناس پولی و بانکی گفت: نرخ سود سپرده‌ها تسهیلات باید با هم متناسب باشد که در حال حاضر اینگونه نیست. برای یک بانکدار نرخ سود سپرده مهم نیست، بلکه رابطه بین این دو مولفه دارای اهمیت است.

سقوط ارزش بیت کوین به زیر ۵۰ هزار دلار
نقدینه - ارزش بیت کوین به دنبال پیشنهاد بایدن برای دو برابر کردن مالیات بر افزایش سرمایه، ۵.۸ درصد کاهش یافت و به حدود ۴۸۵۹۶ دلار رسید.

FATF و روابط بانکی؛ موضوعی سیاسی یا اقتصادی؟

نقدینه - حدود ۳ سال از جدی شدن پیوستن ایران به FATF می‌گذرد و در این مدت اظهارنظرهای بسیاری را در برداشت؛ با این وجود نگاه‌ها به چالش حل این پرونده بخشی سیاسی و بخشی نیز اقتصادی و بانکی است.

فروش بیش از ۸۶ میلیارد ریال سفته و برات در پایتخت

نقدینه - بالغ بر ۸۶ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال سفته و برات در بهمن ماه ۱۳۹۹ در شهر تهران فروخته شد که در مقایسه با ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتیب ۲۱.۲ درصد و ۴۰.۳ درصد افزایش یافت.

چطور برخی از برداشتن تحریم علیه ملت ایران خوشحال نمی‌شوند؟

نقدینه - رئیس جمهوری گفت: برای من قابل درک نیست که چطور فردی می تواند ایرانی و مسلمان باشد اما از برداشتن تحریم ها علیه ملت ایران خوشحال نشود.

ادامه اصلاح شاخص بورس در روزهای پایانی فروردین‌ماه

نقدینه -   شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات هفته‌ای که گذشت (چهارشنبه، یکم اردیبهشت ‌ماه) با ۳۶ هزار واحد کاهش به عدد یک میلیون و ۲۰۷ هزار واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته قبل آن حدود سه درصد افت داشت.

انتصاب مدیر جدید سرپرستی بیمه کوثر در استان گیلان

نقدینه - با حکم رسمی مدیرعامل بیمه کوثر، رضا محزون به عنوان مدیر جدید سرپرستی بیمه کوثر در استان گیلان منصوب شد.

سود بیمه البرز چگونه ۱۵۴۶ درصد رشد کرد؟
نقدینه - سود خالص بیمه البرز در سال گذشته رشدی ۱۵۴۶ درصد رشد کرده و سود خالص هر سهم این شرکت با رشدی ۳۵۶ درصدی با احتساب افزایش سرمایه این شرکت از ۲۵۶ ریال به ۱۱۶۷ ریال رسیده است. حالا باید دید این روند سودسازی از پایداری برخوردار است و استمرار پیدا می‌کند؟

درمدیریت جدید رازی ، نمایندگان در تصمیم گیری ها نقش دارند

نقدینه - مهندسی فریدون کاظمی مدیر راهبری شبکه فروش بیمه رازی در دومین شب از جشن ضیافت این شرکت که به صورت زنده از صفحه اینستاگرام این شرکت پخش شد گفت: بیمه رازی به ۱۸ سالگی رسیده که سن بلوغ و شکوفا شدن آن است.

سیاست‌های کنترلی بیمه در بیمه‌های درمان ناکافی است

نقدینه - مدیر بیمه‌های عمر، حوادث و درمان شرکت بیمه تجارت‌نو، سیاست‌های کنترلی صنعت بیمه در زمینه بیمه‌نامه‌های درمان را ناکافی دانست. وی تاکید بر لزوم گذار از کنترل‌های سنتی و جایگزینی کنترل نظارت‌های سیستمی بر خسارت درمان تکمیلی را امری ضروری خواند.

سایه مشاور بازنشسته بر سر انتصابات صنعت بیمه

نقدینه - با حضور غلامرضا سلیمانی امیری به عنوان رییس کل بیمه مرکزی، خون تازه‌ای در رگ‌های این صنعت دمیده شد و گروهی از مدیران تحصیل کرده و صاحب فکر به عنوان مدیران عامل شرکت های بیمه معرفی شدند. اقدامی که تاثیرات مثبتی در صنعت بیمه به همراه داشته است. ادامه این روند و اعتماد به مدیران جوان صنعت بیمه، یقینا رشد بیش از پیش این صنعت را فراهم می کند. ولی برخی تصمیم‌سازی‌ها در طبقه ۱۷ برج بیمه مرکزی، زمینه را برای انحراف از مسیر دست یابی به این هدف فراهم کرده است.

تقدیر جهانگیری از بانک آینده برای طرح فرشتگان سلامت

نقدینه - اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور از اقدام بانک آینده در خصوص ارائه تسهیلات با شرایط آسان و سریع به کادر درمان فعال در سراسر کشور در قالب طرح «حمایت از فرشتگان سلامت»، قدردانی کرد.

سقف نرخ اجاره ۲۵ درصد ماند
نقدینه - رئیس اتحادیه مشاور املاک گفت: امسال هم مانند سال گذشته مالکان حق افزایش نرخ اجاره تا سقف ۲۵ درصد را دارند.
تمدید اعمال محدودیت‌ها تا پایان هفته آینده
نقدینه - رؤسای کمیته های بهداشت و درمان و اجتماعی ـ امنیتی محدودیت های کرونایی را تا پایان هفته آینده و در شهر های قرمز و نارنجی تمدید کردند.<
مدیریت صحیح منابع و مصارف از مهمترین مهارت‌های روسای شعب است
نقدینه - مدیر عامل بانک توسعه تعاون بر لزوم مدیریت صحیح منابع و مصارف به عنوان یکی از مهمترین مهارت‌های روسای شعب تأکید ورزید.

2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.