دکتر جباری منجی شبکه فروش شد

نقدینه - «دکتر علی جباری» در بدو ورود به شرکت بیمه رازی، قول داده بود که این شرکت را به بنگاهی «نماینده محور» تبدیل کند؛ ایشان پارامترهایی را هم به این منظور مشخص کرده بود و حالا با گذشت حدود هفت ماه از نشستن بر صندلی مدیرعاملی این شرکت، می توان ارزیابی کرد که تا چه اندازه وعده های او عملیاتی شده است.

درآمدهای مالیاتی از ۱۳۸ هزار میلیارد عبور کرد

نقدینه - معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی ضمن بیان رشد ۶۲ درصدی تحقق درآمدهای مالیاتی در نیمه اول سال جاری، عوامل موثر بر تحقق درآمدهای مالیاتی را نیز اعلام کرد. 

گامی برای رفع چالش‌ های پیش رو بیمه درمان برداشته شد

نقدینه - بیشترین ریسکی که در زندگی می‌تواند آزاردهنده و بحرانی باشد، خطراتی است که سلامت انسان را تهدید می‌کند. این موضوع باعث می‌شود تا افراد در زمان بیماری، خسارت‌های اقتصادی و جسمانی زیادی متحمل شوند.

 

 

ارزش تراکنش‌های شاپرکی افزایش یافت

نقدینه - ارزش تراکنش‌های شاپرکی در خرداد ۱۴۰۰ به میزان ۱۴.۹۲ درصد از کل نقدینگی بوده که این شاخص نسبت به اردیبهشت ۱۴۰۰، افزایش ۱.۵۸ درصدی داشته است.

رئیس سازمان بورس چه کسی باید باشد؟

نقدینه - انتخاب رئیس جدید سازمان بورس در شرایط فعلی که بازار سرمایه بیش از ۵۰ میلیون نفر ذی‌نفع دارد و اعتماد مردم نیز کاملا ترمیم نشده، حساس برانگیز شده است.

بزرگان، لیدر بورس می‌شوند

نقدینه - در معاملات روز یکشنبه بزرگان بورس شاخص کل را سبز نگه داشتند، از سوی دیگر یک اتفاق تازه نوید این را می‌دهد که بزرگان صنعتی بار دیگر لیدرهای بازار شوند.

تاثیر اصول و قواعد حقوق بیمه برای اثبات مسوولیت مدنی در قبال بلایای طبیعی
نقدینه - بیمه تعاون در راستای سیاست های ترویج علم در صنعت بیمه، اقدام به انتشار دستاوردهای پژوهشی متخصصان آکادمیک کرده است.
فصل جدید همکاری بیمه آسیا و بانک ملت
نقدینه - امضای تفاهم‌نامه بین مسعود بادین مدیرعامل بیمه آسیا و محمد بیگدلی، مدیرعامل بانک ملی نشان می‌دهد که بزرگترین شرکت بیمه غیردولتی با بزرگترین بانک بورسی کشور گام‌های بلندی را برای یک همکاری جدید آغاز کرده‌اند. به گفته مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره بیمه آسیا، امضای این تفاهم نامه، از اتفاقات بزرگ در صنعت بیمه است و فصل جدیدی در عملیات مشترک بیمه و بانک را رقم زده است که می تواند الگویی برای سایر شرکت ها در بازار سرمایه باشد.
سیاست تعامل ایران با همسایگان

نقدینه - یک کارشناس امور بانکی با اشاره به اینکه دولت سیزدهم اصل را بر تعامل با همسایگان بنا گذاشته است، گفت: زمینه بروز اتفاقات مثبت در آینده نزدیک وجود دارد.

تامین مالی 800 میلیارد ریالی بانک ایران زمین از محل منابع صندوق توسعه ملی

نقدینه - صندوق توسعه ملی گزارشی از نحوه توزیع بانکی مبلغ قراردادهای عاملیت ارزی و ریالی منتشر کرده است که نشان می دهد تا کنون 800 میلیارد ریال از منابع این صندوق توسط بانک ایران زمین تخصیص یافته است.

جذب سرمایه‌گذاری و تحقق توسعه اقتصادی با بهره‌گیری از بازار شفاف بورس

نقدینه - بازار سرمایه به‌ عنوان بازاری با ساز و کار شفاف و مولد همواره یکی از گزینه‌های مورد توجه و با اهمیت در پیاده‌سازی برنامه‌های توسعه اقتصادی و کمک به رونق سرمایه‌گذاری بوده که این نقش در سال‌های اخیر اهمیت بیشتری یافته است.

تاکید مدیر عامل بانک کشاورزی بر استفاده از تجارب دوران دفاع مقدس

نقدینه -مدیرعامل بانک کشاورزی، تجارب و دستاوردهای دوران دفاع مقدس را ارزشمند دانست و گفت: انسجام و یکپارچگی ملت از مهم‌ترین تجارب این دوران است که با اتکا به آن می‌توان برای حل مشکلات کشور اقدام کرد.

برگزاری یادواره شهدای بانک کشاورزی و دوران هشت سال دفاع مقدس

نقدینه - در آستانه اربعین سرور و سالار شهدای کربلا و همزمان با پنجمین روز از از هفته دفاع مقدس،یادواره شهدای بانک کشاورزی ودوران دفاع مقدس روز یکشنبه چهارم مهرماه در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی برگزار شد.

فاصله تورمی دهک‌های هزینه‌ای کاهش یافت

نقدینه - بر اساس اعداد مربوط به تورم در میان دهک‌های مختلف هزینه‌ای، فاصله تورمی دهک‌ها در شهریورماه به ٤,٠ درصد رسید که نسبت به ماه قبل (٥.٤ درصد) ١.٤ واحد درصد کاهش داشته است.

تحقق ۹۸ درصدی برنامه بیمه طیور توسط صندوق بیمه کشاورزی

نقدینه - صندوق بیمه کشاورزی تاکنون با ارائه طرح های نوین بیمه ای و راهبری برخط از کشاورزی کشور پشتیبانی کرده است که تحقق ۹۸درصدی برنامه ابلاغی سال زراعی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ در بخش طیور نمونه ای از این پشتیبانی ها است.

انتصاب ابراهیم شیبانی به سمت مشاور وزیر اقتصاد در حوزه بانکی

نقدینه - ابراهیم شیبانی براساس حکمی از سوی سیداحسان خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی مشاور وزیر در حوزه بانکی شد.

نرخ رسمی ۲۱ ارز کاهش یافت

نقدینه - بانک مرکزی امروز (سه‌شنبه ششم شهریورماه ۱۴۰۰) نرخ رسمی ۴۶ ارز را اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۸ ارز افزایش، ۲۱ ارز کاهش و ۷ ارز هم بدون تغییر باقی ماند.

اعطای تسهیلات مسکن بر اساس محدوده جغرافیایی

نقدینه - معاون وزیر مسکن و شهرسازی گفت: تسهیلات مسکن باید بر اساس حوزه‌های جغرافیایی کشور باشد به نحوی که بیش از ۵۰ تا ۷۰ درصد هزینه‌ ساخت یک واحد مسکونی را بتوان با تسهیلات دریافتی پوشش داد.

بهمن لیزینگ فروش وانت کاپرا ویژه مهر ۱۴۰۰را آغاز کرد

 نقدینه - شرایط فروش لیزینگی وانت کاپرا از سوی بهمن لیزینگ در مهر ۱۴۰۰ اعلام شد. جزئیات مبلغ پیش پرداخت، تعداد چک های دریافتی و سایر جزییات را در ادامه بخوانید:

گنجاندن درس «کلیات بیمه» در مقطع کارشناسی
نقدینه - رئیس کل بیمه مرکزی طی نامه ای از وزیر علوم ارائه درس اختیاری (اصول و کلیات بیمه) در مقطع کارشناسی در راستای مهارت آموزی، اشتغال زایی و افزایش سواد مالی و مدیریت ریسک را خواستار شد.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.