فرحی: پست‌بانک امکانات ویژه‌ای برای خدمت‌رسانی به زوّار اربعین فراهم کرده است
 نقدینه-  فرحی مدیرعامل پست‌بانک‌ایران گفت: این بانک امکانات ویژه‌ای را برای خدمت‌رسانی به زوّار اربعین حسینی فراهم نموده است.
سایه سنگین رکود بر بازار طلا و سکه
نقدینه- رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با بیان این که بازار طلا به طور کامل وارد دوره رکود شده است، گفت: از لحاظ کسب‌و کار این هفته را به خوبی آغاز نکرده‌ایم چرا که رکود عجیبی بر این بازار حاکم شده و هرچه روبه جلو می‌رویم می‌گوییم دریغ از دیروز!
بانک سامان و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند
نقدینه- تفاهم‌نامه همکاری‌های بانک سامان و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای ارائه خدمات پولی و بانکی به اعضای هیات‌علمی و کارکنان دانشگاه‌ها به امضا رسید.
بهره گیری از ایده های کاربردی جامعه دانشگاهی با حمایت بانک شهر
نقدینه- مدیرعامل شرکت راهبرد هوشمند شهر با تاکید بر اینکه در حال حاضر طرح های سنتی نیازمندی های مشتریان شبکه بانکی را رفع نمی کند،گفت: باید با بها دادن به ایده های جوانان، خدمت رسانی به شهروندان و مشتریان شبکه بانکی را بهبود بخشید.
ثبت نام ۷۸هزار زائر برای دریافت دینار
نقدینه- عضو هیات مدیره بانک ملی ایران اعلام کرد: تا ساعت ۱۱امروز بیش از ۷۷هزار و ۸۰۰نفر برای دریافت دینار عراق ثبت نام از طریق اعلام شده اقدام کرده اند.
شرط جدید استفاده از وام مسکن یکم اعلام شد
نقدینه- شروط سه گانه خانه اولی برای متقاضیان حساب مسکن یکم که از ابتدای آبان ماه قصد افتتاح این حساب را دارند، اعلام شد که بر این اساس علاوه بر فرد متقاضی برای همسر او نیز استعلامات لازم انجام می‌شود.
در هیچ کشوری جز ایران بانک‌های مرکزی زیر بار سیاست‌های تکلیفی نمی‌روند
نقدینه- علیرضا حیدری بر این عقیده است که در شرایطی که «مالیات تورمی» باعث فقیرتر شدن دهک‌های پایین درآمدی شده، دولت هرچه سریعتر مکلف به اجرای سیاست‌های جبرانی است.
بختیار: دولت باید حقوق کارگران را هم افزایش دهد
نقدینه- رییس فراکسیون پاسخگوی مجلس گفت‌: حدود ۱۲هزار میلیارد تومان درآمد مازاد دولت در سال جاری است که بخشی از آن برای بسته‌های حمایتی و بخش دیگر برای ترمیم حقوق کارمندان و کارگران باید در نظر گرفته شود.
مذاکرات آمریکا با سوئیفت برای قطع دسترسی ایران
نقدینه- وزیر خزانه‌داری آمریکا گفت که این کشور در حال مذاکره با مقامات سوئیفت برای قطع دسترسی ایران به این سامانه است.
اثرات شیوه های جبران کسری بودجه بر تورم و رشد اقتصادی
نقدینه- مقاله سیاستی «اثرات شیوه های جبران کسری بودجه بر تورم و رشد اقتصادی» توسط دو پژوهشگر پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی نگاشته شد.
حمایت بانک رفاه از همایش بین المللی انجمن پریودنتولوژی ایران
نقدینه- با هدف ایفای مسئولیت های اجتماعی بانک رفاه حامی هجدهمین همایش بین المللی انجمن پریودنتولوژی ایران در تبریز شد.
بانک ملی 24 ساعته با شماست!
نقدینه- بانک ملی ایران با خدمت بانک آفیسر خود در هر مکان و هر زمان، در کنار مشتریان قرار دارد و تمام نیازهای بانکی مشتری از مشاوره تا رسیدگی به امور بانکی، بدون مراجعه حضوری به شعبه انجام می شود.
حضور پررنگ بیمه کوثر در نمایشگاه کیش اینوکس
نقدینه- شرکت بیمه کوثر برای دومین سال متوالی به عنوان حامی دهمین نمایشگاه بین ‌المللی معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری کشور، در کیش حضور یافت.
تسهیلات قرض الحسنه عامل کسب درآمدهای غیرمشاع برای بانک است
نقدینه- شعبانعلی داورپناه ، معاون اعتبارات بانک دی، ارائه تسهیلات قرض الحسنه را عامل تاثیرگذار در کسب درآمدهای غیر مشاع برای بانک برشمرد.
آمادگی موسسه اعتباری ملل برای خدمات رسانی به زائرین اربعین حسینی
نقدینه- با توجه به خیل عظیم عاشقان حسینی که در روزهای منتهی به اربعین از استان های هم مرز با کشور عراق به سمت شهر کربلا و سایر شهرهای زیارتی این کشور حرکت می کنند، شعب موسسه اعتباری ملل آمادگی خواهند داشت خدمات بانکی را در اسرع وقت به این عزیزان ارائه کنند.
چشم انداز صندوق بین المللی پول درباره رشد اقتصادی جهان به نفع قیمت طلا است
 نقدینه- در حالی که صندوق بین المللی پول در تازه ترین گزارش خود پیش بینی درباره رشد اقتصادی جهان را کاهش داده، شورای جهانی طلا این مساله را به نفع قیمت طلا ارزیابی کرده است.
کاهش نرخ ارز موجب تعادل در بازار ثانویه می شود
نقدینه- یک فعال اقتصادی گفت: کاهش اختلاف قیمت میان بازار آزاد و بازار ثانویه موجب تعادل و منطقی شدن نرخ ها در بازار ثانویه و سامانه نیما می شود.
خسارت 38 میلیارد ریالی آتش سوزی در شرکت دیبافوم توسط بیمه ما جبران شد
نقدینه-  در پی وقوع آتش سوزی ساختمان و ماشین آلات شرکت دیبافوم کرمانشاه و اعلام آن از سوی بیمه گذار ، بیمه "ما" در راستای تکریم ارباب رجوع و حمایت از مجموعه های صنعتی و تولیدی، کارشناسان خود را در کمترین زمان ممکن به محل وقوع حادثه اعزام کرد تا از نزدیک ابعاد حادثه را بررسی کنند.
نظارت‌، عامل ارتقا سلامت سیستم بانکی
نقدینه- مديرعامل بانک توسعه صادرات ايران اظهارداشت: نظارت دروني باعث ارتقا سلامت در سيستم بانکي شده و از اهميت راهبردي ويژه‌اي برخوردار است.
رشد ۴۷ درصدی تسهیلات پرداختی بانک‌ قرض الحسنه مهر ایران نسبت به مدت مشابه
نقدینه- تسهیلات پرداختی بانک قرض الحسنه مهر ایران در ۶ ماهه نخست سال ۱۳۹۷ در مقایسه با دوره مشابه سال قبل ۴۷ درصد افزايش يافته است.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.