بانک کشاورزی طی 10ماه 545 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت کرده است

نقدینه - روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در نشست خبری با اصحاب رسانه با اعلام رشد 35.5 درصدی حجم منابع تجهیز شده توسط این بانک ، از پرداخت ۵۴۵ هزار میلیارد ریال تسهیلات تا پایان دی ماه خبر داد.

مشارکت گسترده بانک کشاورزی از انتقال آب از دریای عمان به محدوده سیرجان تا واحد۳ میلیون قطعه ای مرغ تخمگذار

نقدینه - روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی در جریان گفت و گوی خبری با اصحاب رسانه، به مشارکت این بانک در حوزه های مختلف تولیدی و خدماتی و طرح های ملی اشاره کرد.

بیش از 400میلیارد تومان در قالب کشاورز کارت برای خرید نهاده پرداخت شده است

نقدنه -مدیرعامل بانک کشاورزی در نشست با اصحاب رسانه ضمن اظهار خرسندی از موفقیت بانک کشاورزی در تأمین منابع مالی بخش و حمایت شبکه ای متشکل از ۱۷۰۰ شعبه بانک از کشاورزان ، درباره خط اعتباری ویژه خرید نهاده ها در قالب کارت خرید نهاده یا کشاورز کارت سخن گفت .

سامانه بازار گاه نهاده های کشاورزی، دستاورد دانش و فناوری بومی شده

نقدینه - روح اله خدارحمی مدیرعامل بانک کشاورزی  در نشست خبری با اصحاب رسانه ،سامانه بازارگاه نهاده های کشاورزی را دستاورد دانش و فناوری بومی شده در کشور دانست که با موفقیت در حال فعالیت و حرکت رو به جلو است.

نسخه جدید برنامه موبایلی همراه کارت رفاه به بهره‌برداری رسید

نقدینه -بانک رفاه کارگران در راستای گسترش خدمات الکترونیک، از نسخه جدید برنامه موبایلی همراه کارت رفاه خود، رونمایی کرد.

فرایند ثبت چک در سامانه صیاد اعلام شد

نقدینه - فرایند ثبت برگه های چک در سامانه صیاد بر اساس قانون جدید صدور چک، اعلام شد.

یادداشت اینستاگرامی رییس کل بانک‌مرکزی در خصوص “مذاکرات در مسقط”

نقدینه - رییس کل بانک‌مرکزی در یادداشتی گزارشی از مذاکرات خود با مقام‌های عمانی در مسقط ارائه کرد.

گزارش عملیات بازار باز

نقدینه - بانک مرکزی با تزریق 36.1 هزار میلیارد ریال نقدینگی در قالب توافق بازخرید با سررسید 12 روزه با حداقل نرخ 19.8 درصد به بانک‌های متقاضی موافقت کرد.

پیام تبریک دکتر شایان در پی انتصاب رییس سازمان بورس و اوراق بهادار
نقدینه - مدیرعامل بانک مسکن در پیامی انتصاب محمدعلی دهقان دهنوی به سمت ریاست سازمان بورس و اوراق بهادار را تبریک گفت.
طرح نسخ الکترونیک پزشکان آغاز شد

نقدینه - بانک رفاه کارگران از پرداخت تسهیلات به جامعه پزشکی در قالب "طرح نسخ الکترونیک پزشکان" خبر داد.

مجموع کد‌ بورسی‌ها به ۵۷ میلیون عدد رسید

نقدینه - حسن قالیباف اصل رئیس سابق سازمان بورس در جلسه تودیع و معارفه امروز (چهارشنبه) اظهار کرد: وزیر اقتصاد به بنده اعتمادی کرد و البته حمایت زیادی را از بازار سرمایه در این مدت ۱۰ ماه به عمل آورد.

دولت و حکومت پشت بازار سرمایه را خالی نکردند

نقدینه - وزیر امور اقتصاد و دارایی با تاکید بر اینکه دولت و حکومت پشت بازار سرمایه را خالی نکرده اند، گفت: تلاش می کنیم که از دخالت های سیاسی در بازار سرمایه جلوگیری کنیم.

یک میلیون و ۱۵۰ هزار خانه خالی شناسایی شده است

نقدینه -براساس اعلام معاون وزیر راه و شهرسازی تاکنون یک میلیون و ۱۵۰ هزار خانه خالی شناسایی و در کارتابل سازمان امور مالیاتی قرار گرفته است.

گسترش روابط تجاری ایران و عمان با تاکید بر منابع ارزی جدید

نقدینه - رییس کل بانک مرکزی در ادامه دیدارهای خود با مقامات کشور عمان، صبح امروز در نشستی مشترک با رییس بانک مرکزی عمان (طاهر سلیم الامری) و وزیر صنعت و تجارت این کشور (قیس بن محمد الیوسف) به بررسی راهکارهای گسترش روابط اقتصادی دو کشور پرداخت.

مهریه بالای ۵ سکه دیگر زندان ندارد
نقدینه - حسن نوروزی سخنگوی کمیسیون قضایی مجلس:اعضای کمیسیون قضائی معتقد هستند که زندان جای بزهکار است نه بدهکار از این رو بدهکار مهریه اگر توان پرداخت آن را ندارد نباید روانه زندان شود.
خرید ٢١٥ میلیارد ریال کتاب از درگاه بانک صادرات ایران

نقدینه - ​بانک صادرات ایران در شش روز اول برپایی نخستین نمایشگاه مجازی کتاب با تجهیز زیرساخت‌های بانکداری الکترونیک، شرایط خرید اینترنتی بیش از ٢١٥ میلیارد ریال کتاب را فراهم کرد.

بانک های عمانی پول واردکنندگان نهاده های دامی را مسدود کردند

نقدینه - عضو کارگروه حقوقی اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور ایران با بیان اینکه بانک مرکزی سرمایه واردکنندگان را از بانک های عمانی آزاد کند گفت: ریال عمان که از شهریور ماه به واردکنندگان تخصیص داده شده هنوز قابلیت انتقال پیدا نکرده  است.

حاشیه‌های یک انتخاب در رکن اصلی بورس

نقدینه - در حالی کارنامه دهقان دهنوی برای ریاست سازمان بورس مورد نقد نمایندگان مجلس و کارشناسان و فعالان بورس است که وی حالا بر صندلی ریاست این سازمان تکیه زده است؛ تنها باید منتظر ماند و دید از پس این انتقادات برمی‌آید؟

پیش بینی وضعیت بازار مسکن تا پایان سال

نقدینه - معاون وزیر راه و شهرسازی از افزایش بیش از ۳۰ درصدی عرضه واحد‌های مسکونی به بازار پس از اجرای قانون مالیات بر خانه های خالی خبر داد.

دژپسند درباره شبهات بازار سرمایه شفاف‌سازی کند

نقدینه - عضو کمیسیون اصل نود قانون اساسی مجلس در نامه‌ای خطاب به فرهاد دژپسند درباره وضعیت بورس هشدار داد و روند نزولی این بازار را ناشی از مدیریت ضعیف دانست؛ و با طرح ۹ پرسش اساسی از وزیر اقتصاد خواستار شفاف‌سازی و پاسخگویی شد.

2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.