مهر ایران؛ گامی بزرگ در مسیر اشتغال های کوچک
نقدینه- افتخار 11 سال حمایت از معیشت و کسب و کارهای خرد با پرداخت 4 میلیون فقره وام توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران محقق شد.
عملکرد مثبت بانک توسعه صادرات در واگذاری اموال مازاد
نقدینه- عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات گفت: این بانک در مهلت قانونی با توجه به در اختیار نداشتن سهام مازاد، نسبت به واگذاری املاک و مستغلات از طریق مزایده اقدام کرده و اکنون در ردیف بانک‌هایی قرار دارد که عملکرد آنها در زمینه فروش اموال مازاد مثبت ارزیابی شده است.
بهره برداری پروژه آب شیرین کن بندرعباس با تسهیلات بانک صنعت و معدن
نقدینه- اسحاق جهانگيري معاون اول رييس جمهور در دومين روز از سفر خود به استان هرمزگان، فاز اول پروژه آب شيرين كن يكصد هزار متر مكعبي با ظرفيت 20 هزار متر مكعب كه از سوي بانك صنعت و معدن تأمين اعتبار شده است را مورد بهره برداري قرار داد و از تأسيسات و بخش هاي مختلف آن بازديد كرد.
تمایزی در افزایش حقوق بازنشستگان قائل نشده‌ایم
نقدینه- نوبخت اظهار داشت: برای اینکه تخصیص یارانه‌ها واقع بینانه باشد، تخصیص آن را به استان ها واگذار کردیم چون سازمان هدفمندی یارانه‌ها و وزارت رفاه برای اینکه بتوانند افراد مستحق را در میان 81 میلیون ایرانی شناسایی کنند با دشواری روبه‌رو بودند و قرار شد این موضوع به استان‌ها واگذار شود تا در چارچوب آیین نامه اجرایی آن را عملیی کنند.
درآمد ارزی کشور بیش از ارز مورد نیاز واردات است
نقدینه- یک کارشناس اقتصادی گفت: درآمد ارزی کشور بیش از ارز مورد نیاز واردات است بنابراین می‌توانیم نرخ ارز را کنترل کنیم.
مشخص شدن مقصد تولید نقدینگی، تورم را کنترل می‌کند
نقدینه- یک کارشناس اقتصادی گفت: ساختار بانکی باید نظم ترازنامه‌ای در خلق نقدینگی داشته باشد و این موجب می‌شود از رشد نقدینگی که رشد اقتصادی را در پی ندارد جلوگیری کند.
نقدینگی پیش از موعد چک و اوراق تجاری با تسهیلات خرید دین بانک ملی
نقدینه- تسهیلات خرید دین بانک ملی ایران این امکان را فراهم می کند تا چک و اوراق و اسناد تجاری را پیش از موعد سر رسید نقد کنید.
کانال های مالی ایران با چند کشور فعال و دلار از مبادلات حذف شد
نقدینه- رئیس کل بانک مرکزی از آغاز به کار کانال‌های مالی ایران با چند کشور و حذف دلار از تبادلات تجاری ایران با آن کشورها خبر داد و گفت: بین ایران و برخی از کشورها پیمان پولی دو جانبه ایجاد شده است و در آینده این موضوع تقویت می‌شود.
برقراری ارتباطات بانکی در گرو تصویب CFT است
نقدینه- خروج ایران از لیست اقدام متقابل FATF مستلزم تصویب لوایح چهارگانه ازجمله CFT است که هنوز اماواگرهایی در این باره وجود دارد. این درحالی است که شبکه بانکی کشور در ارتباط با طرف‌های خارجی با مشکلاتی مواجه است که به گفته برخی کارشناسان،جز با تصویب این لوایح حل نمی شود.
۱۱ سال حمایت از معیشت و کسب و کارهای خرد با پرداخت ۴ میلیون فقره وام قرض الحسنه
نقدینه-  مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران به همراه رئيس و اعضاي هيات مديره بانک طي پيامي ۲۲آذر ماه، يازدهمين سالروز فعاليت "بانك قرض الحسنه مهر ايران" را تبريك گفتند.
اصلاح آیین‌نامه‌های شورای عالی بیمه در دستور کار است
نقدینه- نایب رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه دانا، چالش‌های اساسی صنعت بیمه را ناشی از برخی مقررات حاکم بر این صنعت دانست.
آغاز به کار مرکز تخصصی بیمه‌های زندگی شرکت بیمه نوین
نقدینه- با هدف توسعه و ساماندهی فروش بیمه های عمر انفرادی، مرکز تخصصی بیمه های زندگی شرکت بیمه نوین آغاز به کار کرد.
وین‌کارت خود را کارت سوخت کنید جایزه ببرید
نقدینه- مشتریان بانک سامان با اتصال وین‌کارت خود به کارت سوخت تا پایان آذرماه، 500 امتیاز دریافت می‌کنند تا در قرعه‌کشی وین از شانس بیشتری برای برنده‌شدن بهره‌مند شوند.
عملکرد مثبت بانک توسعه صادرات در واگذاری اموال مازاد
نقدینه- عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات گفت: این بانک در مهلت قانونی با توجه به در اختیار نداشتن سهام مازاد، نسبت به واگذاری املاک و مستغلات از طریق مزایده اقدام کرده و اکنون در ردیف بانک‌هایی قرار دارد که عملکرد آنها در زمینه فروش اموال مازاد مثبت ارزیابی شده است.
شفاف سازی مالی بانک مهر اقتصاد
نقدینه- بانک مهر اقتصاد با انتشار یک شفاف سازی مالی در سامانه کدال، آخرین وضعیت سهام خود را شفاف کرد.
مقاله برتر بیمه آسیا در همایش ملی بیمه و توسعه
نقدینه- مقاله "نقش فناوری اطلاعات در کاهش تقلبات و تخلفات بیمه ای" به عنوان مقاله برتر وهفت مقاله دیگر به صورت پوستر در همایش ملی بیمه و توسعه انتخاب شدند.
پیاده سازی پارکینگ هوشمند توسط شرکت فناپ زیرساخت
نقدینه- شهر هوشمند شهری است که داده‌های مختلفی از شهروندان، دستگاه‌ها، منابع شهری و ... توسط سنسورهای مختلفی جمع اوری وسپس داده‌های کلان جمع اوری شده تحلیل می‌شوند و از نتایج تحلیل‌ها برای مدیریت دارایی‌ها و منابع شهری استفاده می‌شود. درحقیقت تحقق شهر هوشمند در گرو ادغام فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT)، اینترنت اشیا و زیرساخت‌های هوشمند است.
طرح عقیق بانک‌انصار با سقف 10میلیاردریال درحال اجراست
نقدینه- طرح تسهیلاتی عقیق بانک‌انصار با سقف 10میلیارد ریال و اقساط 100ماهه درحال اجراست و مشتریان بانک ، صاحبان کسب وکار و عموم مردم می توانند براساس عقد مرابحه از آن استفاده کنند.
پست بانک ایران جزو ۱۰ دستگاه برتر در زمینه توسعه‌دولت الکترونیک است
نقدینه- امیر ناظمی معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران در نشست وضعیت دستگاه‌های اجرائی در دوره چهارم ارزیابی دولت الکترونیکی گفت: پست‌بانک‌ایران به‌دلیل بروزرسانی هسته اصلی بانک در در ۱۰دستگاه برتر قرار گرفته است.
نقش آفرینی موزه بانک ملّی ایران در استراتژی های فرهنگی کشور
نقدینه- رییس موسسه فرهنگی اکو با تاکید بر اینکه موزه ها همواره مهم ترین میراث دار مشترک فرهنگی میان کشورهای عضو اکو هستند، گفت: جایگاه بانک ملی ایران در توسعه کشور و نقش آفرینی موزه این بانک در استراتژی های فرهنگی کشور و تدوین چشم اندازهای آینده بسیار ویژه است.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.