دارایی واقعی سهام عدالت خود را ببینید

 نقدینه - سامانه استعلام و آزادسازی سهام عدالت از امروز راه اندازی شد.

هزینه نگهداری سکه طلا در گواهی سپرده چقدر است؟

نقدینه - هزینه اصالت‌سنجی برای آورنده سکه، ۳۰۰۰ تومان به ازای هر سکه و هزینه نگه‌داری روزانه، ۷۰ تومان برای هر قطعه سکه است.

۲۶۵ هزار متقاضی طرح ملی مسکن حذف شدند

نقدینه - معاون وزیر راه و شهرسازی از حذف ۲۶۵ هزار متقاضی مرحله دوم طرح ملی مسکن به دلیل واجد شرایط نبودن خبر داد.

افزایش ۴.۵برابری قیمت مسکن در دو دولت روحانی

نقدینه -  در حالی متوسط قیمت مسکن طی مرداد ۹۲ حدود ۳.۸میلیون تومان بود که با رشد حدود ۴.۵برابری در اردیبهشت ۹۹ به بیش از ۱۷میلیون تومان افزایش یافته است.

پیش‌فروش یکساله ۷۵ هزار خودرو به زودی

نقدینه - بر اساس مصوبات جلسه امروز کمیته خوردو، به زودی طرح دیگر فروش خودروها که به صورت پیش فروش با موعد تحویل یکساله خواهد بود آغاز خواهد شد.

ماجرای فروش سهام عدالت از طریق بانک‌ها چیست؟

نقدینه - تمامی دارندگان سهام عدالت صرف نظر از این که کدام یک از روش‌های آزادسازی را انتخاب کرده‌اند، می‌توانند با مراجعه به شعب بانک‌هایی که شماره شبای آن را برای دریافت سود در سامانه سهام عدالت ثبت کرده‌اند، اقدام به فروش ۳۰ درصد سهام خود کنند.

واریز بیمه بیکاری اسفند به حساب ۲۴۰هزار آسیب‌دیده از کرونا، هفته آینده

نقدینه - مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: حقِ بیمه بیکاری اسفند سال گذشته ناشی از شیوع ویروس کرونا، اوایل هفته آینده به حساب افراد واریز می‌شود.

مالیات عایدی مسکن در سال ۹۹ عملیاتی می‌شود

نقدینه - معاون وزیر اقتصاد گفت: اخیراً به نمایندگان مجلس یازدهم پیشنهاد دادیم تا به‌صورت مجزا و فوری قسمت مربوط به مالیات بر عایدی مسکن از لایحه اصلاح مالیاتهای مستقیم را تصویب کنند.

تغییر نظر معاون وزیر راه درباره تعاونی‌های مسکن

نقدینه - معاون وزیر راه به فاصله کمتر از ۲ ماه پس از اخطار به تعاونی‌های مسکن از دستور وزیر راه برای همکاری با تعاونی‌ها در اجرای طرح ملی مسکن خبر داد.

فروش ۳۰ درصدی سهام عدالت در بانک‌ها چقدر می‌شود؟

نقدینه -  با توجه به فراهم آمدن شرایط فروش ۳۰ درصدی سهام عدالت از طریق بانک‌ها، سهامدارانی که ارزش اسمی سهام آنها یک میلیون تومان است بیش از ۵ میلیون تومان و مشمولانی که ارزش اسمی سهام آنها ۵۰۰ هزار تومان است، بیش از ۲.۶ میلیون تومان دریافت می‌کنند.

افزوده شدن سهام عدالت به سبد سهامداران بورس از روز شنبه

نقدینه - مدیرعامل شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: سهام عدالت جزء دارایی فرد محسوب می‌شود و اگر مشمول سهام عدالت، در بورس فعال باشد از روز شنبه در سبد سهامی خود می‌تواند تک تک سهام شرکت‌ها را ببیند.

دنده عقب بورس‌های جهانی

نقدینه - بیشتر شاخص‌های بورسی جهانی ریزشی شدند.

اوکراین در انتظار تایید وام ۵میلیاردی توسط IMF در نشست پنجم ژوئن

نقدینه- براساس اظهارات نخست وزیر اوکراین، این کشور انتظار دارد تا صندوق بین المللی پول در نشست پنجم ژوئن خود، وام ۵ میلیارد دلاری کی‌اف را تایید کند.

هفته نزولی قیمت سکه و طلا

نقدینه - به گفته نایب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران در حالی که اوایل هفته اخیر، روند قیمت سکه و طلا در بازار داخلی روندی نزولی با شیب کوتاه داشت اکا از روز چهارشنبه به بعد با کاهش قیمت جهانی و همچنین کاهش قیمت ارز، سکه ۲۵۰ هزار تومان نسبت به ابتدا کاهش یافته است.

نفت برای ثبت بیشترین رشد ماهانه در انتظار مذاکرات هفته دوم ژوئن

نقدینه - بهای نفت امروز با اندکی کاهش در مسیرثبت نخستین افت هفتگی در پنج هفته اخیر قرار گرفت اما امیدواری به تمدید توافق کاهش تولیدات فراتر از ژوئن،طلای سیاه را در مسیر ثبت بیشترین افزایش ماهانه قرار داده است.

IMF: پاندمی، داده‌های حیاتی اقتصادی را منحرف و از دقت آن می‌کاهد

نقدینه - صندوق بین المللی پول اعلام کرد که در دوران پاندمی این امکان وجود دارد که شاخص‌های کلیدی اقتصادی دچار انحراف شده و در نتیجه از اعتبار و دقت قابل قبولی برخوردار نباشند.

هدف گذاری تورمی و لزوم بازنگری سیاستگذاری اقتصاد کلان

نقدینه - بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹ طی اطلاعیه ای رسما هدف گذاری تورمی را اعلام کرد.

یادداشت اینستاگرامی رییس کل بانک مرکزی درباره هدف گذاری تورم

نقدینه - رییس کل بانک مرکزی درباره هدف گذاری تورم یادداشتی را در فضای مجازی نوشت.

گردشگری جهان در آستانه ثبت بزرگ‌ترین رکود در ۷۰ سال اخیر

نقدینه - براساس اعلام سازمان گردشگری جهان (UNWTO) صنعت گردشگری بین المللی در سال جاری در بیشترین افت خود از زمان ثبت آمار در دهه ۵۰ میلادی، در آستانه ریزش ۷۰ درصدی قرار دارد.

مردم سهام عدالت خود را ارزان نفروشند

نقدینه - نایب رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق تهران با بیان اینکه دارندگان سهام عدالت باید نگاه میان و بلندمدت به این دارایی داشته باشند، گفت: مردم نباید سهام عدالت خود را ارزان بفروشند.

2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.