خدمات مشاوره و سرمایه گذاری در ٥٠٠ شعبه بانک صادرات ایران ارائه می شود
نقدینه-​بانک صادرات ایران با هدف تسریع در انجام فعالیت های مالی و بانکی مشتریان به زودی ٥٠٠ واحد مشاوره و سرمایه گذاری را در سراسر کشور فعال خواهد کرد.
بهبود فرایند و کاهش زمان صدور کارت‌های شهروندی بانک شهر
نقدینه-قائم مقام معاونت و مدیر امور سازمان و برنامه ریزی بانک شهر از بهبود فرایند و کاهش زمان صدور کارت‌های شهروندی این بانک خبر داد.
افزایش سهم کشاورزی از تسهیلات
نقدینه-بانک‌های تخصصی و مؤسسات اعتباری موظف شدند با توجه به موضوع فعالیت مندرج در اساسنامه خود در قانون بودجه سال 1394 کل کشور نسبت به اعطای تسهیلات به بخش کشاورزی، منابع طبیعی و صنایع وابسته با نرخ ترجیحی اقدام کنند.
حقیقی‌ها ۶۵ درصد سهام بورس را خریدند
نقدینه- حقیقی‌ها خریدار ۶۵ درصد و حقوقی‌ها ۳۵ درصد از سهام و حق تقدم بازار در تیرماه امسال بودند.
بازگشت معوقات بانکی تحول جدی در تولید و اشتغال ایجاد می کند
نقدینه-معاون اول رییس جمهوری گفت: اکنون نظام بانکی کشور با 90 هزار میلیارد تومان معوقات بانکی مواجه است که اگر بخشی از این معوقات به نظام بانکی برگردد تحول جدی در تولید و اشتغال ایجاد خواهد شد.
طلا به سمت سقوط بیشتر درحرکت است
نقدینه-طلا در بازار جهانی در پی فروش گسترده که به دلیل نگرانی از کاهش بیشتر قیمت این فلز ارزشمند صورت گرفت، روز سه شنبه برای سومین روز متوالی کاهش یافت و در پایین‌ترین سطح پنج سال و نیم گذشته قرار گرفت.
یارانه خانوارهای پردرآمد به تدریج حذف می شود
نقدینه-رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با بیان اینکه یارانه خانوارهای پردرآمد در حال حذف است، گفت: وزارت تعاون، کار و رفاه‌ اجتماعی نیز وظیفه شناسایی افراد پردرآمد را بر عهده دارد.
انعقاد تفاهمنامه میان بانک ملت و سازمان اتکا
نقدینه- بانک ملت و سازمان تعاونی مصرف کادر نیروهای مسلح( اتکا) تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
در ساز و کار تعیین قیمت کالاها در بورس، مشکلات ساختاری داریم
نقدینه- کارشناس ارشد مسایل اقتصادی گفت: بورس کالای ایران از لحاظ ساختاری مشکلی ندارد و حتی وجود چنین بازاری در هر کشوری الزامی است، اما ما به دلیل اقتصاد دولتی مان، از لحاظ ساز و کار تعیین قیمت کالاها مشکلات ساختاری داریم که می توانیم با سپردن کشف قیمت محصولات به بازار رقابتی بورس کالا، مشکل قیمت گذاری دولتی را به صورت اساسی و ریشه‌ای برطرف کنیم.
دعوت از بانک های روسیه برای سرمایه گذاری در پروژه های انرژی ایران
نقدینه-سفیر ایران در مسکو از بانک‌های روسیه برای شرکت در پروژه‌های انرژی ایران دعوت کرد.
صف آرایی خارجی ها برای ورود به بورس ایران
نقدینه- در بسیاری از بورس های بزرگ دنیا بخشی از معاملات سهام به وسیله افرادی صورت می گیرد که تبعه آن کشور خاص نیستند و به نوعی سرمایه گذار خارجی محسوب می شوند. این کشورها تقریبا منع قانونی خاصی برای سرمایه گذاران خارجی جهت خرید و فروش سهام وضع نکرده اند و اگر هم محدودیتی در این زمینه وجود داشته باشد، آنقدر سختگیرانه نیست که مانع حضور سرمایه گذاران خارجی در بورس های بزرگ دنیا شود.
کامرز بانک برای همکاری با ایران منتظر لغو تحریم‌ها می‌ماند
نقدینه-دومین بانک بزرگ آلمانی با اشاره به این که تحریم ها علیه ایران همچنان پابرجا است اعلام کرد هنوز برای صحبت کردن در مورد رویکردی جدید راجع به ایران زود است.
۳۸ میلیون حساب بانکی مشکل­‌دار، شگفت‌­آور نیست!
نقدینه- شما چند حساب بانکی دارید؟ چند کارت بانکی در جیب‌تان است؟ از چند حساب و چند کارت استفاده می‌­کنید؟ اگر اهل کسب و کار و به اصطلاح بازاری هستید، چند دسته چک با رنگ­‌ها و اندازه­‌های متفاوت از بانک‌­های گوناگون در گاو­صندوق دارید؟
مشکلات ساختاری اقتصاد ایران به سادگی مرتفع نخواهد شد
نقدینه- وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: رفع تحریم ها فرصت خوبی برای اجرایی کردن برنامه های توسعه ای کشور است و نباید فکر کنیم با برداشتن تحریم هاٰ، به طور خودکار، مشکلات اقتصادی برطرف خواهد شد، چرا که کماکان اقتصاد ایران از مشکلات ساختاری اقتصاد متکی به نفت و دولتی بودن اقتصاد رنج می برد و این معضلی است که به این سادگی برطرف نخواهد شد.
انتخاب 4 عضو هیات مدیره بانک ملت برای مدت دو سال
نقدینه- با برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده، چهار عضو هیات مدیره بانک ملت برای مدت دو سال انتخاب شدند.
مصارف تامین اجتماعی از سال 85 به این طرف، از منابعش بیشتر شده بود
نقدینه- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه از سال 85 از نقطه سر به سری مصارف و منابع عبور کردیم، اظهار داشت: با اقدامات دولت محترم دکتر روحانی تلاش شد این سیر متوقف و به سال های قبل از نقطه سر به سری برسیم.
مصوبات بدون منابع مالی، موجب اختلال در محاسبات بیمه ای است
نقدینه- عضو هیات امنای سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه در تأمین منابع مالی سازمان تأمین اجتماعی سه رکن کارگر، کارفرما ودولت مشارکت می کنند، گفت: مصوبات بدون منبع موجب اختلال در محاسبات بیمه ای است و باید تصمیم گیران آن را توجه داشته باشند.
نسل­ های آینده نباید تاوان اشتباه نسل قبلی و کنونی را بدهند
نقدینه- رییس کمیسیون فنی اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی (ایسا) گفت: صالح بن ناصر العریمی تاکید کرد: باید به مسائلی مانند نرخ تولید تورم امید به زندگی و مسوولیت های خطیر تامین اجتماعی در قبال نسل های مختلف توجه کرد و خواهان وابستگی بین نسلی و تساوی نسل­ ها شد تا نسل­ های آینده تاوان اشتباه نسل قبلی و کنونی را ندهند.
دولت بنا ندارد اشتباهات گذشته را تکرار کند
نقدینه- وزیر اقتصاد گفت: درصددیم با رفع تحریم‌ها و گشایش های اقتصادی اشتباهات گذشته را تکرار نکنیم و از منابع حاصله در جهت گسترش بخش خصوصی و افزایش سرمایه‌گذاری‌های بهره ور از سوی این بخش در زمینه های صادراتی استفاده کنیم.
نظام پولی و مالی با بازار سرمایه رقابتی ندارد
نقدینه- رییس کل بانک مرکزی به بخش خصوصی و نمایندگان آنها اطمینان داد میان نظام پولی، مالی و بازار سرمایه رقابتی وجود ندارد و هر حوزه بر وظایف اصلی خود تمرکز می‌کنند.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.