نیمی از فرارهای مالیاتی در تهران اتفاق می افتد
نقدینه-رییس سازمان امور مالیاتی شهر و استان تهران با بیان اینکه بیشتر از نصف فرار مالیاتی در تهران رخ می‌دهد، گفت: به همین منظور پیش‌بینی شده است که اداره کل حسابرسی زیر نظر سازمان امور مالیاتی تهران تشکیل شود تا به موضوع فرار مالیاتی رسیدگی تخصصی‌تری کند.
طلای جهانی پایین 1100 دلار درجا می‌زند
نقدینه-طلا در بازار جهانی در پی اظهارات جدید مقامات بانک مرکزی آمریکا که صعود ارزش دلار را در پی داشت و به تقاضا برای این فلز ارزشمند لطمه زد، کاهش یافت.
۲۲۰۰ میلیارد تومان به تامین اجتماعی واگذار شد
نقدینه-مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: در مصوبه اخیر دولت ۱۹ بنگاه اقتصادی که از سال ۸۸ تعیین و تکلیف نشده بود به ارزش دو هراز و ۲۰۰ میلیاد تومان به تامین اجتماعی واگذار شد.
بورس کالا قابلیت ورود به بخش مسکن را ندارد
نقدینه-رییس انجمن انبوه‌سازان مسکن و ساختمان با بیان این‌که صحبت از بورس مسکن، مانور رسانه‌ای بیش نیست، گفت: بورس کالا در ایران دچار منحنی سینوسی وحشتانکی است و قابلیت ورود به بخش مسکن را ندارد.
جزئیات دریافت مالیات از مؤسسات غیرمجاز اعلام شد
نقدینه-بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و سازمان امور مالیاتی کشور با اشتراک مساعی یکدیگر در نظر دارند تدابیر و سیاست‌هایی را در مورد مؤسسات اعتباری غیرمجاز و مشتریان آن‌ها اعمال کنند.
شعب ناکارآمد موسسه مالی نور جمع می شوند
نقدینه-مدیرعامل موسسه اعتباری نور:ادغام تعاونی های زیر مجموعه در موسسه نور ظرف شش ماه آتی انجام خواهد شد
وزارت امور اقتصادی و شرکت بیمه ساچه ایتالیا یادداشت تفاهم امضا کردند
نقدینه-پس از پایان مذاکره وزرای اقتصادی ایران و ایتالیا یادداشت تفاهم میان وزارت امور اقتصادی و دارایی ایران و شرکت بیمه ساچه ایتالیا امضا شد .
نگرانی کارشناسان نسبت به تداوم روند نزولی بورس
نقدینه- آمار‌ها بیانگر این موضوع است که کاهش حجم و ارزش معاملات علاوه بر اثر مستقیم روی بسیاری از صنایع، بر فعالیت بسیاری از نهاد‌های وابسته به بورس نیز تاثیر مستقیم داشته است.
فعلا نمی توان به رشد پایدار شرکت های بورسی دل بست
نقدینه- یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار به این نتیجه رسیده است که در شرایط فعلی وضع عمومی شرکت‌ها چندان مناسب نیست که بتوان به رشد پایدار آنها دل بست.
امضای مرتضوی پای قرارداد بابک زنجانی
نقدینه-شرق نوشت: نماینده آبادان درباره روابط تجاری و اقتصادی زنجانی و مرتضوی به اسناد مندرج در ویژه‌نامه «خورشید» اشاره دارد؛ همان ویژه‌نامه آبی‌رنگی که اسناد متعددی از دوره مدیریت سعید مرتضوی را در قالب سند در اختیار همگان قرار داد و به گفته برخی نمایندگان، «سوتی بزرگ مرتضوی‌بود».
راه اندازی دو خدمت کیوسک بانک و حواله الکترونیکی در موسسه اعتباری ثامن
نقدینه-در راستای ایجاد گسترش کمی و کیفی خدمات به مشتریان موسسه اعتباری ثامن، سرویس جدید کیوسک بانک در 50 شعبه منتخب راه اندازی شد.
ابهامات و موانع جذب سرمایه گذار خارجی
نقدینه-رییس سازمان خصوصی سازی با اشاره به ابهامات و موانع جذب سرمایه گذاران خارجی از احتمال بررسی و بازبینی در برخی از آیین نامه و دستورالعمل ها خبر داد.
بررسی نوسانات شاخص بورس در یک ماه اخیر
نقدینه-بالا و پایین رفتن های شاخص همچنان ادامه دارد و در یک ماه اخیر این نوسان به شدیدترین وضع ممکن رسیده به طوری که تعداد روزهای منفی در بازه زمانی 10 تیر ماه تا 10 مرداد ماه گویای این مساله است که اوضاع برای سهامداران در تالار شیشه ای مساعد نیست.
مرحله سوم انتشار اوراق سلف نفت کوره در بورس انرژی آغاز شد
نقدینه-مدیر عامل بورس انرژی با بیان اینکه سومین مرحله قرارداد سلف موازی استاندارد نفت کوره با سود روز شمار 24 درصد فردا از طریق بورس انرژی منتشر می شود، عملکرد این بورس در سه سال گذشته و 4 ماهه اخیر را تشریح کرد.
عزم جدی تهران و رم برای توسعه مبادلات تجاری دو کشور
نقدینه-در دیدار فدریکا گوییدی وزیر توسعه اقتصادی ایتالیا با دکتر طیب نیا وزیر اقتصاد کشورمان بر افزایش مبادلات تجاری دو کشور تا دو برابر تاکید شد.
یک بانک ایتالیایی به ایران وام می دهد
نقدینه-به محض رفع محدودیت های بانکی مِدیو بانک ایتالیا که یکی از بزرگترین بانک‌های ایتالیایی است اعتباراتی را برای اجرای طرح های صنعتی ، عمرانی و زیر بنایی ایران فراهم کند.
پیش بینی روند کوتاه مدت بورس
نقدینه-یک کارشناس بازار سرمایه با تحلیل وضعیت معاملات بورس طی هفته های اخیر، استراتژی معامله گران در این شرایط را مورد توجه قرار داد و روند کوتاه مدت بازار را پیش بینی کرد.
راهکارهای توسعه روابط اقتصادی ایران و اذربایجان پس از لغو تحریم ها بررسی شد
نقدینه-وزیر اقتصاد کشورمان و همتای آذربایجانی خود بر توسعه همکاری های بیمه ای و بانکی به عنوان پیش زمینه افزایش حجم فعالیت های تجاری و سرمایه گذاری دو کشور تاکید کردند.
بورس مسکن رقیب بنگاه های املاک نمی شود
نقدینه-مدیر عامل شرکت بورس کالای ایران گفت: بورس مسکن قصد ندارد رقیب بخش خصوصی در معاملات املاک شود.
مدیرروابط عمومی بیمه سینا منصوب شد
نقدینه-بیمه سینا از زیرمجموعه های بنیاد مستضعفان، امروز مدیرروابط عمومی خود را معرفی کرد.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.