هدف طرح مالیات بر عایدی سرمایه مقابله با دلالان است
نقدینه - عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: هدف اصلی طرح مالیات بر عایدی سرمایه مقابله با دلالان ارز، طلا، مسکن و خودرو است.
۵ دلیل کاهش قیمت دلار
نقدینه - به عقیده کارشناسان قیمت درهم و دلار به محدوده حمایتی رسیده‌ است و با از دست دادن این محدوده فشار فروش در بازار زیاد خواهد شد.
دلار در نرخ‌های پایین‌تر هم خریدار ندارد
نقدینه - کارشناس اقتصادی گفت: با توجه به فروکش کردن تنش‌ها و نزولی شدن نرخ‌ها در بازار ارز، رغبتی در بین مردم برای خرید احساس نمی‌شود.
چشم‌انداز مثبت بازار ارز با کاهش تورم و کنترل انتظارت تورمی
نقدینه - کارشناسان، آینده بازار ارز را با ثبات پیش‌بینی می‌کنند که برای اثبات این ادعا باید به سراغ تخمین آمار انتظارات تورمی برویم.
اتفاق ویژه در بازار ارز

نقدینه -  نرخ دلار آزاد نسبت به روزهای پایانی فروردین‌ماه حدود ۱۴درصد افت کرده است. روز گذشته حمایت کانال ۵۸هزار تومانی شکسته شد تا دلار بازاری در نیمه کانال۵۷ قرار گیرد. تحلیلگران مجموعه‌ای از عوامل سیاسی و اقتصادی را در افت سریالی اخیر موثر می‌دانند.

خالص جریان وجوه نقد کارگزاری‌ها و ارزش معاملات بورس‌های کالایی در هفته‌ پایانی اردیبهشت ۱۴۰۳

نقدینه - خالص جریان وجوه نقد کارگزاری‌ها و ارزش معاملات بورس‌های کالایی در هفته‌ پایانی اردیبهشت ۱۴۰۳ منتشر شد.

کسب رتبه اول توسط بانک کشاورزی در حوزه مدیریت تهدیدات امنیت اطلاعات بانکی

نقدینه - بانک کشاورزی در آخرین ارزیابی صورت گرفته در حوزه مدیریت رخدادها و تهدیدات امنیت اطلاعات بانکی حائز رتبه نخست شد.

قدردانی از بانک کشاورزی به عنوان سازمان پیشرو در مدیریت مصرف برق

نقدینه - با توجه به همکاری و مشارکت بانک کشاورزی در مصرف بهینه برق در تابستان سال گذشته، شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ با اهدای لوح و تندیس، از این بانک به عنوان نهاد مردمی و پیشرو در مدیریت مصرف برق قدردانی کرد.

کارشناسان روابط عمومی بانک در سراسر کشور با بهزاد شیری مدیرعامل دیدار کردند

نقدینه - به مناسبت روز 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، بهزاد شیری مدیرعامل پست بانک ایران با کارکنان اداره کل روابط عمومی به صورت حضوری و کارشناسان روابط عمومی استان ها به صورت ویدئو کنفر انس دیدار و گفت و گو کرد.

پنجاه و یکمین نشست کمیته ریسک بانک ملی ایران

نقدینه- پنجاه و یکمین نشست کمیته ریسک بانک ملی با حضور عزیز نژاد عضو هیات مدیره بانک ملی ایران و رئیس کمیته، شاپور محمدی مشاور مدیر عامل، اعضای کمیته ریسک و برخی از کارشناسان اداراه کل مدیریت ریسک برگزار شد.

ارتباط منسجم بانک ملی ایران با جامعه بزرگ مشتریان با اقدامات روابط عمومی محقق می‌شود

نقدینه - مدیر عامل بانک ملی ایران به مناسبت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ضمن دیدار با کارکنان بخش‌های مختلف اداره کل روابط عمومی بانک ملی ایران گفت: ارتباط منسجم این بانک با جامعه بزرگ مشتریان با اقدامات روابط عمومی محقق می‌شود.

امکان وکالتی کردن حساب مشتریان بانک ملی ایران برای ثبت سفارش خرید خودروهای برقی

نقدینه-  مشتریان بانک ملی ایران که متقاضی خرید خودروهای برقی هستند می توانند با وکالتی کردن حساب خود نزد این بانک از طریق سامانه فیروزه ، در این طرح شرکت کنند.

دستور وزیر راه برای خرید سیمان و فولاد از بورس کالا
نقدینه - وزیر راه و شهرسازی با استناد به مصوبه هیئت وزیران دستور خرید سیمان و فولاد طرح نهضت ملی مسکن از طریق بورس کالا را صادر کرد.
افت ۶ هزار واحدی شاخص کل بورس
نقدینه - در حالی شاخص کل بورس در روز گذشته ۰.۱۶ درصد رشد یافته بود، امروز پس از گذشت ۱۱ دقیقه از شروع بازار ۰.۲۹ درصد افت کرده است.
قیمت دلار و یورو در مرکز مبادله ایران؛ یکشنبه ۳۰ اردیبهشت
نقدینه - هر اسکناس دلار آمریکا به ۴۴ هزار و ۸۶۸ تومان و حواله دلار نیز به ۴۱ هزار و ۸۹۴ تومان رسید.
اختصاص خط اعتباری برای حمایت از مسکن کارگران

نقدینه - معاون تعاون وزیر کار با اشاره به اختصاص خط اعتباری ۸هزارمیلیارد تومانی برای توسعه تعاونی‌ها گفت: مبلغ ۲هزار میلیارد تومان با هدف حمایت از احداث مسکن کارگران در قالب شرکت‌های تعاونی مسکن، در سراسر کشور برنامه‌ریزی شده است.

بیت‌کوین بعد از ۳ هفته رکوردی دیگر ثبت کرد

نقدینه - بیت‌کوین پس از بیش از سه هفته به ۶۷ هزار دلار رسید.

یارانه ۳۰۰ هزار تومانی امشب واریز می‌شود

نقدینه - یارانه ۳۰۰ هزار تومانی دهک‌های چهارم تا نهم ساعت ۲۴ امشب ۳۰ اردیبهشت ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

پرداخت حقوق بازنشستگان به تاخیر افتاد

نقدینه - بازنشستگان تامین اجتماعی گزارش دادند با وجود اینکه عرف پرداختی سازمان تامین اجتماعی از نظر زمانی معمولاً بیستم هر ماه بوده است، اما بسیاری از بازنشستگان با چهار روز تاخیر حقوق مستمری دریافت کردند.

تجلیل از چهره ماندگار روابط‌عمومی بانک صادرات ایران به مناسبت روز ارتباطات
نقدینه - دومین آئین تجلیل از پیشکسوتان و همکاران اداره کل روابط‌عمومی بانک صادرات ایران به مناسبت روز ارتباطات و روابط‌عمومی با تجلیل از احمد کمالی مقدم، چهره ماندگار روابط‌عمومی در مجموعه فرهنگی محمد علی مفرح برگزار شد.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.