اعلام نتیجه نوزدهمین حراج اوراق مالی اسلامی دولتی و برگزاری حراج بیستم در سال 1402

نقدینه - ضمن اعلام نتیجه نوزدهمین مرحله از حراج اوراق مالی اسلامی دولتی در سال ۱۴۰۲ (مورخ 14 آذر ماه ۱۴۰۲)، به اطلاع می رساند حراج جدید اوراق یاد شده در تاریخ 21 آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

ممنوعیت ارائه تسهیلات بانکی به مشمولان غایب سربازی

نقدینه - رئیس سازمان وظیفه عمومی فراجا با بیان اینکه مشمولان غایب امکان بهره‌مندی از تسهیلات بانکی را نخواهند داشت، گفت: تمامی پلیس‌های تخصصی به اطلاعات مشمولان غایب دسترسی داشته و این افراد به صورت سیستمی به وظیفه عمومی معرفی می‌شوند.

همکاری کارت آسان خرید بانک تجارت با دیجی کالا تمدید شد
نقدینه - پذیرندگی و تامین مالی خرید از دیجی کالا در قالب اعتبار حساب جاری در محصول آسان خرید بانک تجارت تمدید شد.
برگزاری کمیسیون تطبیق شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی به میزبانی بانک توسعه تعاون

نقدینه - نشست کمیسیون تطبیق شورای هماهنگی بانک های دولتی و نیمه دولتی با حضور محمد جعفر ایرانی ،عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون برگزار شد.

شعب بانک توسعه تعاون از تعاونی های توسعه و عمران شهرستانها حمایت می کنند

نقدینه - مدیر عامل بانک توسعه تعاون اعلام داشت شعب بانک توسعه تعاون از تعاونی های توسعه و عمران شهرستانها می نمایند.

نمایش ظرفیت ها و توانمندی های میربیزینس بانک همگام با دومین نمایشگاه بین المللی اوراسیا

نقدینه- دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا به مدت ۴ روز با حضور شرکت‌های ایرانی و کشور‌های عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا و مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در محل نمایشگاه بین المللی تهران در حال برگزاری است که در این نمایشگاه میربیزینس بانک حضوری فعال و موثر دارد.

آمادگی کامل میربیزینس بانک در ارائه خدمات مالی به فعالان اقتصادی و بازرگانان داخلی و خارجی

نقدینه- مدیرعامل میربیزنس بانک در نشست تخصصی گمرک، حمل‌ونقل، بانک بورس و بیمه در دومین نمایشگاه اختصاصی اوراسیا در تهران با بیان این که میربیزینس بانک با سهامداری کامل بانک ملی ایران در روسیه فعالیت می کند، اظهارداشت: در راستای توسعه و تحکیم مناسبات تجاری ایران و روسیه و تسهیل مناسبات اقتصادی دو کشور میربیزینس بانک آماده هرگونه خدمات مالی به مشتریان و متقاضیان دریافت خدمات است.

کاهش نرخ تورم و آرامش ارزی، راهبرد مهم سیاستگذار پولی
نقدینه - حتی اگر بانک مرکزی نتواند از دولت مستقل شود؛ دولت نباید آن را تحت فشار اعطای تسهیلات تکلیفی دهد؛ چرا که اقتصاد به خطر می‌افتد.
شاخص کل بورس پس از ۸ روز رشد مداوم افت کرد
نقدینه - در حالی که شاخص کل بازار سرمایه روز گذشته ۰.۵۲ درصد رشد کرده بود، امروز ۰.۲۵ درصد افت کرد.
کارمندان کدام دستگاه ها مستقیم از خزانه حقوق می گیرند؟

نقدینه - رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: اکنون پرداختی های دولت مستقیم به حساب ذی نفع نهایی واریز می شود و کلیه حقوق بگیران دولت حقوق خود را مستقیما دریافت می کنند. همه دستگاه ها به حساب خزانه متصل شده اند، به جز برخی از شرکت های زیرمجموعه وزارت نفت و دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت علوم که در حال پیگیری این موضوع هستیم.

آخرین جزییات تخصیص سهام عدالت به مشمولان جدید

نقدینه - حدود ۳ میلیون و ۹۰۰ هزار نفر از افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی که تاکنون سهام عدالت دریافت نکرده‌اند، سهام‌دار می‌شوند.

آلودگی هوا شعب اصفهان را تعطیل کرد
نقدنیه -بنا به اعلام استانداری اصفهان و کمیسیون هماهنگی بانکهای این استان، شعب بانک کارآفرین در روز سه شنبه و چهارشنبه چهارده و پانزده آذر ماه تعطیل خواهند بود.
بازار بیمه های زندگی در تسخیر شبکه فروش بیمه پاسارگاد

نقدینه - بازار بیمه های زندگی این روزها در تسخیر شبکه فروش بیمه پاسارگاد است. به طوری که شرکت از ابتدای سال تا پایان مهر ماه ۱۴۰۲ مبلغ ۳۲ هزار و ۹۷ میلیارد ریال از محل فروش بیمه های زندگی در پرتفوی خود محقق کرده است.

آیین معارفه مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید برگزار شد

نقدینه - مراسم معارفه دکتر ابوذر سروش به عنوان مدیرعامل و دکتر سیدهاشمی به‌عنوان رئیس هیئت مدیره شرکت گروه سرمایه‌گذاری امید برگزار شد.

خزانه شمش طلای بانک سپه در بورس کالای ایران افتتاح شد

نقدینه - مراسم افتتاح و بهره برداری از خزانه شمش طلای بانک سپه در بورس کالای ایران با حضور دکتر آیت اله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه و دکتر سیدجواد جهرمی مدیرعامل بورس کالای ایران برگزار شد.

زمان برگزاری آزمون استخدامی موسسه اعتباری ملل اعلام شد

نقدنیه - آزمون استخدامی موسسه اعتباری ملل، با هدف جذب نیروهای جوان و تحصیلکرده، برگزار شد.

مزایده فروش اموال و سرمایه‌گذاری‌های مازاد بانک دی

نقدینه - آگهی مزایده فروش اموال و سرمایه‌گذاری‌های مازاد بانک دی منتشر شد.

پرداخت خسارت بیمه نامه مسئولیت بیمه سامان حداکثر تا ۱۵ روز

نقدینه - مدیر بیمه های مسئولیت شرکت بیمه سامان گفت: ثبت خسارت، رسیدگی به پرونده و پرداخت خسارت به بیمه گذار بیمه مسئولیت شرکت بیمه سامان، آنلاین است و به مراجعه حضوری به دفاتر نمایندگی، شعب و یا کارگزاران طرف قرارداد بیمه سامان نیازی نیست.

بانک آینده بیش از 9هزار جوان را روانه خانه بخت کرد

نقدینه - بانک آینده در اجرای تکالیف قانونی مربوط به وام قرض‌الحسنه ازدواج و به‌منظور تسریع و تسهیل اعطای قرض‌الحسنه برای ازدواج جوانان، حداکثر همکاری را با متقاضیان این وام در دستور کار خود قرار داده است.

اولین قرعه‌کشی هفتگی بانک گردشگری در «۸شنبه» توبانک برگزار شد

نقدینه - روز شنبه 11 آذرماه 1402 اولین قرعه‌کشی هفتگی بانک گردشگری در طرح «8شنبه» توبانک برگزار و برندگان هفته اول مشخص شدند.

2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.