وضع اقتصاد جهان در آینده از دید کمیسیون اروپا

تا سال ۲۰۴۰ قدرت اقتصادی هفت کشور نوظهور (چین، هند، اندونزی، برزیل، روسیه، مکزیک و ترکیه) می‌تواند به دو برابر قدرت اقتصادی هفت کشور صنعتی (آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان، ایتالیا، کانادا و ژاپن) برسد.

راه ‎اندازی کانون، نقطه عطف حسابرسی داخلی صنعت بیمه

نقدینه - آغاز به کار کانون حسابرسی داخلی صنعت بیمه، نقطه عطف این حرفه و افتخاری برای صنعت بیمه است.

روی خوش بورس به سهامداران در هفته دوم مردادماه

نقدینه -  شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات هفته‌ای که گذشت در ادامه روند صعودی خود و به دنبال برگزاری مراسم تنفیذ رییس جمهوری با ۹۰ هزار واحد افزایش نسبت به هفته گذشته با ثبت رقم یک‌میلیون و ۴۰۶ هزار واحدی به کار خود پایان داد.

درخواست اختصاص اسناد خزانه اسلامی برای تامین برق پایدار

نقدینه - نظر به شرایط ویـژه و حساس صنعت برق در سال‌جاری و به منظـور برنامه‌ریزی‌های جهت تامین برق مطمئن و پایدار و گذر از اوج بار،‌وزارت نیرو درخواست تخصیص ۵۰ هزار میلیارد ریال اسناد خزانه اسلامی را ارائه کرد.

تکرار یک اتفاق مثبت در بورس

نقدینه - روند صعودی بازار بورس در هفته‌ای که گذشت نسبت به هفته قبل سریع‌تر بود به طوری که شاخص کل بورس توانست دوباره وارد کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد شود.

تبلیغات منفی علیه نظام بانکی در برنامه ثریا

نقدینه - کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی با ارسال نامه‌ای به ریاست سازمان صداوسیما، نسبت به تبلیغات منفی علیه نظام بانکی کشور در برنامه ثریا واکنش نشان داد.

تغییر ناچیز قیمت سکه و طلا در بازار

نقدینه - امروز قیمت هر قطعه سکه طرح جدید به ۱۱ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان رسید.

خیز بیت‌کوین برای فتح کانال ۴۰ هزار دلاری

نقدینه - بیت کوین با یک جهش بزرگ خود را به بالای ۳۹ هزار دلار رساند.

استانداردسازی گزارش‌گری و تربیت نیروی انسانی، اولویت کانون حسابرسی داخلی

نقدینه - کانون حسابرسی داخلی صنعت بیمه با استانداردسازی گزارش‌های حسابرسی داخلی و کمک به تربیت نیروی انسانی و صلاحیت حرفه‌ای حسابرسان داخلی می‌تواند در مسیر رشد مدیریت راهبری شرکت‌های بیمه نقش موثری را ایفا کند.

دلار در بازار جهانی بالا رفت

نقدینه - دلار پس از دو ریزش متوالی روی ریل صعودی قرار گرفت.

برگزاری همایش برنامه راهبردی پنجم بانک صنعت و معدن

نقدینه - همایش برنامه راهبردی پنجم بانک و سیاست های سازمانی در راستای جاری شدن اهداف استراتژیک بانک صنعت و معدن با حضور اعضای هیات مدیره و مدیران سازمانی و جمعی از کارشناسان این بانک برگزار شد.

انتخاب بانک صنعت و معدن به عنوان بانک برتر جشنواره شهید رجایی

نقدینه - بانک صنعت و معدن در ارزیابی شاخص های عمومی و اختصاصی جشنواره شهید رجایی وزارت امور اقتصادی و دارایی عنوان بانک برتر را کسب نمود و مورد تقدیر معاون رییس جمهور و وزیر امور اقتصادی و دارایی قرار گرفت.

عرضه ۱۶۲ میلیون دلار در سامانه نیما

نقدینه - سامانه نیما امروز شاهد عرضه حدود ۱۶۲ میلیون دلار به صورت حواله ارزی به منظور تامین ارز واردات کشور بوده است.

واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی کشور با عاملیت بیمارستان بانک ملی

نقدینه - طرح واکسیناسیون کارکنان شبکه بانکی کشور با عاملیت بیمارستان بانک ملی ایران برگزار شد.

عقب نشینی طلا در بازار جهانی فلزات گرانبها

نقدینه - قیمت جهانی طلا در حالی افت کرد که ارزش دلار پس از این که یکی از مقامات ارشد فدرال‌رزرو از احتمال جلو انداختن موعد افزایش نرخ بهره آمریکا خبر داد، تقویت شد.

آیین آغاز به کار کانون حسابرسی داخلی صنعت بیمه

نقدینه - کانون حسابرسان داخلی صنعت بیمه با حضور رییس‌کل بیمه مرکزی، رییس پژوهشکده بیمه، مدیرعامل بیمه کوثر و جمعی از مدیران و مسئولان ارشد صنعت بیمه و حسابرسان داخلی، به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد.

دانایی و توانایی دو مولفه اصلی کانون حسابرسان داخلی صنعت بیمه

نقدینه - کانون حسابرسی داخلی صنعت بیمه با اتکا به دو ویژگی دانایی و توانایی می‌تواند اثربخشی فراوانی در ادامه راه این صنعت داشته باشد.

حسابرسان داخلی خبرگانی برای تصمیم‌سازی در صنعت بیمه

نقدینه - فعالیت حسابرسان داخلی صنعت بیمه در حقیقت نقشی پیشگیرانه دارد و می‌تواند با شفاف‌سازی و ارایه گزارش‌های دقیق، به ایجاد یک شناخت واقعی برای تصمیم‌گیران و مدیران ارشد شرکت کمک کند.

بانک مهر ایران و سنت حسنه ازدواج
نقدینه - بانک مهر ایران از آغاز سال ۱۳۹۲ تا پایان ۱۳۹۹ تعداد ۳۰۳هزار و ۴۹۳ فقره تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج به ارزش بیش از ۳۲هزار و ۴۹۶ میلیارد ریال پرداخت کرده است.
شعب بانک صادرات ایران آماده تحویل کارت یکپارچه بانکی و شناسایی به بازنشستگان کشوری
نقدینه - بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری می‌توانند برای دریافت کارت جدید یکپارچه خدمات بانکی و شناسایی به شعب بانک صادرات ایران مراجعه کنند.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.