حال بازار سرمایه همچنان خوب نیست
نقدینه- بورس اوراق بهادار تهران این هفته در حالی پا به چهل و هشتمین سال فعالیت خود گذاشته است که همچنان با کاستی‌هایی در سهم عملکردی خود در اقتصاد کشور و ساختار درونی مواجه است.
پایان تحقیقات در پرونده موسوم به فساد 12.000 میلیاردی
نقدینه- رییس سازمان بازرسی درباره آخرین وضعیت پرونده موسوم به فساد 12 هزار میلیاردی اظهار داشت: رقم این پرونده 12 هزار میلیارد تومان نیست بلکه به این عدد موسوم شده و هم اکنون نیز پرونده در دادگاه است و در کرمان رسیدگی می‌شود.
ارزان شدن 49 دلاری طلا در هفته گذشته
نقدینه- هفته گذشته قیمت طلا ۴۹ دلار کاهش یافت و در پایان معاملات به ۱۲۳۴ دلار در هر اونس رسید.
امکان ندارد دلار تا پایان سال به 4000 تومان برسد
نقدینه- مشاور وزیر راه و شهرسازی گفت: به نظر نمی‌آید قیمت دلار از نرخ فعلی که در حدود 3400 تا 3450 تومان است، بیشتر از ۵۰ تومان گران تر شود.
سرمایه گذاران بورسی 50 درصد زیان کردند
نقدینه-معاون سرمایه‌گذاری گروه مالی مهر اقتصاد با بیان اینکه با افت بورس 80 هزار میلیارد تومان دارایی از بین رفت و زیان سرمایه‌گذاران به 50 درصد رسیده است، پیشنهاداتی برای بهبود اوضاع بورس ارائه کرد.
سناریوی جدید برای یارانه بگیران نوشته شد
نقدینه- اگر چه با توافق اخیر دولت و مجلس این گونه به نظر می رسد که سال آینده آغاز تحولی در اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها و پایان دادن به بیش از چهار سال توزیع یارانه 45 هزار و 500 تومانی بین بالغ بر 90 درصد از مردم است؛ اما برای یارانه بگیران هم سناریوی دیگری نوشته شده و به جای دریافت یارانه نقدی می توانند از دو امتیاز دیگر برخوردار شوند.
افزایش حقوق مستمری بگیران در سال 94 مطابق با نرخ تورم
نقدینه- مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت:براساس مصوبه دولت امیدواریم افزایش حقوق مستمری بگیران درسال 94 ، دقیقا مطابق با نرخ تورم باشد و کمتر از آن نباشد.
بانک شهر برای اعطای 80.000 میلیارد ریال تسهیلات عمرانی تفاهمنامه امضا کرد
نقدینه-مدیر‌عامل بانک شهر با بیان این که شهرداری‌ها، مشتریان بزرگ این بانک هستند گفت: بانک شهر با 20استان کشور برای آبادانی و عمران آنان همکاری کرده است و تا کنون، 80 هزار میلیارد ریال در سطح کشور برای فعالیت‌های عمرانی، با شهرداری‌ها تفاهم‌نامه امضا شده است‌.
بانک رفاه کارگران با 300.000 میلیارد ریال منابع جزو بانک های موفق کشور است
نقدینه- معاون اقتصادی سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه بانک رفاه کارگران در 2 سال گذشته روند رو به رشد و موفقی را تجربه کرده است یادآور شد: هم اکنون این بانک با 300 هزار میلیارد ریال منابع جزو بانک های موفق و تاثیرگذار نظام بانکی کشور است.
مهم‌ترین مشکل اقتصاد ایران، تبدیل نشدن پس‌انداز به سرمایه‌گذاری است
نقدینه-وزیراقتصاد با بیان این نکته که هدف اصلی دولت در توسعه اقتصادی بهبود محیط کسب‌ و کار است گفت: مهم‌ترین مشکل اقتصاد کشور تبدیل نشدن پس‌انداز به سرمایه‌گذاری است بنابراین ضروری است زمینه افزایش سرمایه‌گذاری در بخش خصوصی بیش‌ از پیش در کشور فراهم شود.
کارآفرینان دارای ایده های نو تسهیلات دریافت می کنند
نقدینه- مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه‌گذاری بخش تعاون با تاکید بر لزوم کاهش فرایند صدور ضمانت‌نامه، از پرداخت تسهیلات به مشتریان و کارآفرینان دارای ایده‌های نو و فاقد توانایی ارائه وثیقه به بانک خبر داد.
چک های بالای 100 میلیون 3 بانک نزد بانک های دیگر پذیرفته نخواهند شد
نقدینه- با دستور اخیر بانک مرکزی، چک های بالای 100 میلیون تومان سه بانک نزد بانک‌های دیگر پذیرفته نخواهد شد.
رییس جدید بورس شنبه رو در روی رسانه ای ها می نشیند
نقدینه-نخستین نشست خبری رییس سازمان بورس با رسانه ها در حالی شنبه در وزارت امور اقتصادی برگزار می شود که عدم موضع گیری وی در خصوص شرایط بازار از زمان ریاستش بر سازمان بورس، موافقان و مخالفانی دارد.
وام ازدواج فعلا افزایش نمی یابد
نقدینه- مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با اعلام افزایش تعداد بانک‌های پرداخت‌کننده وام ازدواج در سال جاری از 12 به 22 مورد و کاهش صف متقاضیان وام ازدواج تاکید کرد که با توجه به شرایط فعلی، بانک مرکزی برای افزایش سقف وام ازدواج از سه میلیون هیچ برنامه ای ندارد.
بانک کشاورزی در رضایتمندی مشتری لوح برتر گرفت
نقدینه-بانک کشاورزی لوح برتر را در چهارمین اجلاس سراسری رضایتمندی مشتری دریافت کرد.
بیماران خاص کارت بیمه می گیرند
نقدینه-رییس بیمه سلامت گفت: بیمه همگانی سلامت با هدف ساماندهی و رسیدگی به تعهدات بیمه پایه برپا شده است و در این بیمه بیماران خاص و صعب‌العلاج کارت هوشمندی دارند که فرانشیز درمانی را برایشان تقریبا به صفر می‌رساند.
آثار خدمات بانک صنعت و معدن در هر جای این کشور به چشم می خورد
نقدینه-مدیرعامل بانک صنعت ومعدن با بیان این نکته که آثار خدمات این بانک در هر جای این کشور به چشم می خورد گفت : بانک صنعت ومعدن به عنوان یک بانک توسعه ای در خدمت تولید و اشتغال است و ما این امر را در سطح بانک ترویج می کنیم تا بتوانیم به پیشرفت و توسعه کشور کمک کنیم.
آزادی 5000 زندانی از سوی بانک ملت
رییس ستاد دیه کشور اعلام کرد که با همکاری بانک ملت۵۰۰۰ زندانی نیازمند از زندان آزاد شده اند.
بیمه دانا جشنواره زمستانی برگزار می کند
نقدینه-شرکت بیمه دانا به مناسبت ایام خجسته دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی جشنواره زمستانی برگزار می کند.
مدیرعامل مهر اقتصاد لوح اهتمام به هلدینگ را دریافت کرد
نقدینه-مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در نخستین کنفرانس بین المللی هلدینگ ایران بر اساس تایید هیات علمی این کنفرانس لوح و تندیس اهتمام به هلدینگ دریافت کرد.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.