بیمه سرمد 4 میلیارد ریال به نیروگاه قائم خسارت داد
نقدینه - در پی وقوع یک حادثه به نیروگاه منتظر قائم، خسارتی بالغ بر 4 میلیارد ریال وارد آمد که خسارت وارده از سوی شرکت بیمه سرمد جبران شد.
با سینما کارت بانک آینده، بلیط بخرید
نقدینه - سینماکارت، یک کارت خرید بانکی است که به ‌صورت مشترک و با همکاری بانک آینده، شرکت تجارت الکترونیک ارتباط فردا، سازمان سینمایی و مؤسسه سینماشهر تهیه شده است.
2 ساله می توان قانون بازار سرمایه را اصلاح کرد
نقدینه - یک مدیر باسابقه در بورس تهران از لزوم اصلاح در قانون بازار سرمایه گفت: اگر اهتمام جدی برای اصلاح قانون بازار سرمایه وجود داشته باشد طی دو سال می توان، قانون جدید را به تصویب رساند.
شاخص ضریب فزاینده پولی 17 درصد رشد داشته است
نقدینه - وزیر اقتصاد برای خروج غیر تورمی از رکود از رشد 17 درصدی ضریب فزاینده پولی کشور در یک سال اخیر خبر داد.
قیمت سهام بیمه ملت سقوط کرد
نقدینه - روند قیمتی سهام شرکت های بیمه ای در کنار سایر گروه های بورسی با کاهش مواجه شد و شاخص صنعت بیمه به عدد ۳,۸۴۰ رسید.
در احراز صلاحیت مدیران بیمه سلیقه ای عمل نمی کنیم
نقدینه - رییس کل بیمه مرکزی گفت: نهاد ناظر در صنعت بیمه کشور با دقت صلاحیت مدیران شرکت های بیمه را ارزیابی می کند و این احراز صلاحیت ها هیچ ارتباطی با اعمال سلیقه ندارد.
لیزینگ امید، بیمه میهن را می فروشد
نقدینه- سهام دو شرکت کارخانجات کابل سازی ایران و بیمه میهن 17 آذر در بازارهای فرابورس ایران واگذار می‌شود
سازمان خصوصی سازی از واگذاری سهام پشیمان شد
نقدینه- سازمان خصوصی سازی به وکالت از شرکت سینا فرآیند نیرو از واگذاری سهام ایران ترانسفو انصراف داد.
بورس باز هم عقب کشید
نقدینه- در جریان معاملات امروز بازار سرمایه شاخص بورس ۶۶۴ واحد دیگر کاهش یافت تا همچنان هیجان منفی در دومین روز متوالی پس از تمدید توافقنامه ژنو هم در بورس ادامه داشته باشد.
ابلاغ آیین‌نامه جدید بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور
نقدینه- وزیر تعاون کار و امور اجتماعی از ابلاغ آیین‌نامه جدید قانون بازنشستگی مشاغل سخت و زیان آور خبر داد.
توسعه روابط تجاری با مشتریان در دستور کار بانک پارسیان
نقدینه- مدیرعامل بانک پارسیان گفت: در دیدگاه و ترسیم آینده بانک پارسیان، تعامل بیشتر با مشتریان نقش بسته است و از وجود مشتریان برای توسعه روابط تجاری با بانک و همچنین ایجاد خدمات جدید بانکی بهره خواهیم برد.
نرخ ارز در ظهر 5 آذر
نقدینه - نرخ انواع ارز در بازار آزاد ارز تهران در ظهر روز چهارشنبه 5 آذر ماه سال جاری اعلام شد.
قیمت طلا و سکه در ظهر 5 آذر
نقدینه - قیمت انواع سکه و طلا در بازار تهران در ظهر روز چهارشنبه 5آذرماه سال جاری اعلام شد.
رضایت 80 درصدی مشتریان از خدمات دهی بانک شهر
نقدینه - مدیر امور بازرسی و نظارت بانک شهر گفت‌: بر اساس تماس‌های دریافتی میزان رضایتمندی مشتریان از 69 درصد در تابستان سالجاری به حدود 80 درصد افزایش یافته است که این رضایتمندی بیشتر در حوزه تکریم ارباب رجوع و حسن انجام وظیفه از سوی کارکنان و مدیران شعب بوده است .
افزایش سرمایه بانک سینا به 20.000 میلیارد ریال
نقدینه - مجمع عمومی فوق العاده نوبت دوم بانک سینا با حضور بیش از 92 درصد سهامداران برگزار شد.
بانک‌های اقتصادنوین و تجارت به تفاهم رسیدند
نقدینه - با هدف افزایش کیفیت خدمات و گسترش سطح همکاری‌های فی‌مابین بانک‌های اقتصادنوین و تجارت تفاهم‌نامه همکاری امضاء کردند.
جزییات حضور ایران در نشست FEAS
نقدینه - FEAS که به نوعی دومین فدراسیون بزرگ بعد از فدراسیون جهانی بورس ها یاWFE است ، 34 عضو شامل خود بورس ها و 12 عضو وابسته دارد؛ به عبارتی 46 بورس و مجموعه نهاد مالی از 36 کشور جهان در این فدراسیون عضویت دارند.
ایجاد صندوق‌های مالی خرد تنها با همکاری پست بانک امکان دارد
نقدینه - فرماندار سرعین گفت: طرح ایجاد و توسعه صندوق تأمین مالی خرد در روستاهای کشور از سوی مرکز توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری تنها با همکاری پست بانک ایران امکان‌پذیر است.
کاهش قیمت طلا تا 700 دلار در هر اونس بعید نیست
نقدینه- یک اقتصاددان و استاد دانشگاه گفت: در یک جمع بندی از وضعیت بازار طلا می توان گفت که روند قیمت جهانی طلا کاهشی است اما نوسانات کوتاه مدت طلا ناشی از اخبار مربوط به عوامل بنیادین است.
4 کشور از کشورهای 1+5 در انتظار ورود به بورس ایران
نقدینه - عضو هیات مدیره بانک خاورمیانه گفت: روسیه با 200 میلیون یورو بیشترین میزان نقدینگی را برای ورود به بورس ایران اعلام کرده است و بعد از آن سرمایه گذارانی از انگلیس، فرانسه و آلمان هر کدام بالای 150 میلیون یورو تقاضای سرمایه گذاری داده اند، استرالیا و نروژ نیز هر کدام بالای 100 میلیون یورو، یونان با 50 میلیون یورور و کشورهای عربی با 30 تا 50 میلیون یورو درخواست داشته اند.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.