83 درصد مردم از دریافت تسهیلات بانکی محرومند
نقدینه-عضو مجمع تشخیص مصحلت نظام گفت:‌ فقط ۱۷ درصد از خانواده ها به تسهیلات بانکی دسترسی دارند و بانک ها بقیه سرمایه خود را یکجا به برخی از افراد می دهند.
استقبال 9.000 سازمان و شرکت از کارت مجازی بانک صادرات
نقدینه-بیش از ٩ هزار شرکت و سازمان تا پایان دی ماه از بانک صادرات ایران «کارت مجازی ((Virtual card » دریافت کرده اند .
پیشنهادات کارگروه بررسی و تدوین احکام مرتبط با صنعت بیمه کشور منتشر شد
نقدینه-پیشنهادات کارگروه بررسی و تدوین احکام مرتبط با صنعت بیمه کشور در برنامه ششم توسعه، ارائه شد.
پیشرو همچنان سکاندار بانک صادرات باقی خواهد ماند
نقدینه- شنیده ها حاکی از آن است که محمدرضا پیشرو تا اطلاع ثانوی سکان هدایت بانک بزرگ صادرات را در دست خواهد داشت و اجماعی در زمینه جا به جایی وی صورت نگرفته است.
رییس اتحادیه طلا: قیمت طلا در چند ماه آینده نوسان چندانی نخواهد داشت
نقدینه- رییس اتحادیه طلا و جواهر پیش‌بینی کرد در چند ماه آینده قیمت طلا در همین سطح باقی بماند و نوسان چندانی نداشته باشد.
انتشار گزارش دور از انتظار بانک انصار
نقدینه- انتشار گزارش دور از انتظار بانک انصار به تشکیل صف خرید در این نماد منجر شد. بانک انصار برای سال آینده تعدیل مثبتی را اعلام کرد. بانک انصار سود سال 94 خود را با رشد 20 درصدی به نسبت سال 93در سطوح 650 ریال به ازای هر سهم اعلام کرده است.
انتشار پیشنهادات کارگروه بررسی و تدوین احکام مرتبط با صنعت بیمه
نقدینه-پیشنهادات کارگروه بررسی و تدوین احکام مرتبط با صنعت بیمه کشور در برنامه ششم توسعه، ارائه شد.
وجود اپراتور مجازی موبایل تهدیدی برای اپراتورهای اصلی نیست
نقدینه- مدیرعامل شرکت فناپ گفت: با توجه به سرمایه گذاری‌های کلان اپراتورها در سخت افزارها، باید درپی بازیگران جدیدی باشیم که بتوانند در بستر این سرمایه گذاری، درآمدهای جدیدی را به سبد اپراتورها سرازیر کنند.
توقف ارائه خدمات به موسسات بدون مجوز در بانک سپه
نقدینه- مدیر عامل بانک سپه گفت: طبق ابلاغیه بانک مرکزی از ابتدای بهمن ماه ارائه تمامی خدمات به موسسات غیر مجاز از سوی این بانک متوقف شده است.
افزایش قابل توجه قیمت اوراق تسهیلات مسکن در بهمن
نقدینه-آخرین وضعیت قیمت اوراق تسهیلات مسکن نشان می‌دهد که قیمت این اوراق که در هفته اول بهمن ماه در محدوده 80 هزار تومان معامله می‌شد، اکنون با افزایش قابل توجه به 86 هزار تومان رسیده است.
سبقت موسسه کوثر از 7 بانک کشور در جذب منابع
نقدینه- مدیرعامل موسسه اعتباری کوثر گفت: این موسسه 6 تا 7 بانک کشور را از لحاظ جذب منابع پشت سر گذاشته است.
رییس اتحادیه طلا و جواهر: عیار طلاهای خارجی غیراستاندارد است
نقدینه- گشتی در بازار طلا و جواهر نشان می دهد که با وجود ممنوعیت، شاهد جولان طلای ایتالیایی، سوییسی و ترک در بازار هستیم؛ این درحالی است که به گفته رییس اتحادیه طلا و جواهر، عیار بسیاری از این طلاها غیراستاندارد است.
رسیدگی فوری به مصوبه افزایش 100 درصدی حق مسکن کارگران
نقدینه- وزیر کار در نامه ای به معاون اول رییس جمهور خواستار رسیدگی فوری هیات وزیران به مصوبه شورای عالی کار درباره افزایش حق مسکن کارگران از ۲۰ هزارتومان به ۴۰ هزارتومان از ابتدای سال ۹۴ شد.
70 درصد کارگران زیر خط فقر قرار گرفتند
نقدینه-طبق آخرین اطلاعات و آمار مراجع رسمی دولتی و غیردولتی هزینه سبد معیشتی کارگر در یک خانواده 4 نفره از 2 میلیون تومان فراتر رفت.
میزان معوقات بانکی به سرعت در افزایش است
نقدینه-یک اقتصاددان وی تصریح کرد: اگر ساختارهای بانکی اصلاح نشود، حجم معوقات و مفاسد اقتصادی مدام افزایش خواهد یافت؛ هنوز آمار دقیقی از معوقات بانکی وجود ندارد و طبیعی است، در این فضا یک نفر 6500 میلیارد تومان از شبکه بانکی پول بگیرد و فقط اگر قوه قضاییه متوجه شود آن را اعلام می‌کند. پس بانک مرکزی کجاست؟ این به هم ریختگی از کجا ناشی می‌شود.
دلالان ارز هنوز آزادانه جولان می دهند
نقدینه-با گذشت حدود یک ماه از ابلاغ مقررات ناظر بر عملیات صرافی‌ها، هنوز اثری از اجرایی شدن این دستور العمل نیست. دلالان همچنان آزادانه جولان می دهند و قیمت در خارج از کانون صرافان تعیین می شود.
پرداخت نامحدود اما مشروط وام ۱۵ میلیون تومانی مسکن روستایی
نقدینه-معاون بازسازی بنیاد مسکن با بیان این‌که وام ۱۵ میلیون تومانی مسکن روستایی به تعداد نامحدود اما مشروط پرداخت می‌شود، گفت:درهمه استان‌ها اعتبارات مورد نیاز وام ۱۵ میلیونی تامین شده و روستاییان می‌توانند بدون مشکل این وام را دریافت کنند.
کاهش حجم مبنا مشکل بورس را حل نمی کند
نقدینه-یک کارشناس بازار سرمایه گفت: مشکلات بورس با تغییر حجم مبنا حل نمی شود و شرایط کنونی بازار سرمایه نشان از واقعیت اقتصاد کشور دارد.
مجلس از کیسه دولت، 18.000 میلیارد تومان مالیات ها را بخشید
نقدینه-نایب رییس شورای راهبردی نظام مالیاتی با انتقاد از معافیت‌های مالیاتی کشور عنوان کرد که تصمیم‌های مجلس در سال‌های اخیر باعث شد که 18 هزار میلیارد تومان دیگر به معافیت‌های مالیاتی کشور اضافه شود.
رحیمی در زندان از امکانات خاصی برخوردار نیست
نقدینه-رییس سازمان زندان های کل کشور گفت: محمدرضا رحیمی در بند عمومی نگهداری می شود و از امکانات خاصی برخوردار نیست.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.