شورای سرپرستی سهامداران موسسه توسعه  تشکیل شد

جهت تغییر ساختار

شورای سرپرستی سهامداران موسسه توسعه تشکیل شد

نقدینه-در راستای تاکید بانک مرکزی بر تغییر ساختار موسسه اعتباری توسعه برای فعالیت در بازار بین بانکی هیات ۵ نفره سرپرستی این موسسه به بانک مرکزی معرفی شد.

در راستای تاکید بانک مرکزی بر تغییر ساختار موسسه اعتباری توسعه برای فعالیت در بازار بین بانکی هیات ۵ نفره سرپرستی این موسسه به بانک مرکزی معرفی شد.
به گزارش  پایگاه خبری نقدینه موسسه توسعه که نخستین موسسه اعتباری در جمهوری اسلامی ایران است، در راستای جلب نظر بانک مرکزی برای بازپس گیری مجوز فعالیت‌های پولی و بانکی، از میان سهامداران این موسسه ۵ نفر برای هیات سرپرستی انتخاب و به بانک مرکزی معرفی کرد.
بر اساس این گزارش، چنانچه این ۵ نفر از طرف بانک مرکزی مورد تایید قرار گیرند احتمالا به عنوان هیات سرپرستی موسسه توسعه آغاز به کار خواهند کرد.
لازم به ذکر است که می‌توان از بین این ۵ نفر به افرادی چون محمد حمصیان، هاشم حسن زاده ، ریاحی و احمدی اشاره کرد.
این گزارش حاکی است که سهامداران در انتظار بانک مرکزی برای تایید اسامی هیات سرپرستی هستند و احتمالا پس از این مرحله مجمعی جهت تایید صورت‌های مالی موسسه اعتباری توسعه تشکیل شود.
گمانه زنی‌ها نیز بر این امر اذعان دارد که خروج سیاوش محمدی سرپرست قبلی موسسه توسعه همزمان با اتمام قراردادش از این موسسه نیز در راستای همین امر بوده است.

منبع: اخبار پول

https://naghdineh.ir/page/9857/
لینک مطلب :
چاپ print version