دیدار دبیر کل انجمن ملی لیزینگ ‌ایران با مدیر عامل واسپاری آباد مسکن

دیدار دبیر کل انجمن ملی لیزینگ ‌ایران با مدیر عامل واسپاری آباد مسکن

نقدینه - دبیر کل انجمن ملی لیزینگ ایران با حضور در شرکت واسپاری آباد مسکن با شهاب حاتمی مدیرعامل این شرکت به دیدار و گفتگو پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مهدی بسحاق در خصوص مباحث مختلف صنعت لیزینگ، اقدامات و برنامه های در دست انجام انجمن ملی لیزینگ ایران با مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.

در این نشست، دبیرکل انجمن ملی لیزینگ ایران ضمن تشریح اقدامات انجام شده در حوزه های آموزشی، ارتباط با نهادهای قانونی از جمله پلیس راهور، امور مالیاتی، اصلاح دستورالعمل اجرایی لیزینگ ها، ارائه طریق به بانک مرکزی در موضوع دریافت سود نقدی شرکت ها، اجرای سرفصل های حسابرسی  و سایر دستگاه های اجرایی، اظهار داشت: شرکت های لیزینگ می‌توانند با استفاده از ظرفیت های همکاری و بهره‌گیری از فضای تعاملی این انجمن، موضوعات و چالش های مهم صنعت را پیگیری و برنامه ریزی کنند.

وی در ادامه با اشاره به توانمندی و تجارب ارزشمند شهاب حاتمی در دوره‌های متعدد مدیریتی در صنعت لیزینگ گفت: عملکرد آباد مسکن و برنامه‌هایی که هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت در دست اقدام دارد قابل تقدیر بوده و در اعتبار بخشی به این صنعت اهمیت دارد.

شهاب حاتمی نیز در این دیدار صمیمی با تشکر از دبیر کل انجمن بخاطر حضور در شرکت آباد مسکن، ضمن قدردانی از هیأت مدیره انجمن اظهار داشت: انجمن در صورت همکاری یکپارچه‌ی اعضا می‌تواند نقش بسیار سازنده ای در حل مشکلات و بهبود فرآیندهای آن داشته باشد، همچنین مدیر عامل واسپاری آباد مسکن در خصوص لزوم به کار گیری لیزینگ استصناع در فرآیند های اجرایی لیزینگ نکاتی را مطرح نمود.

لازم به ذکر است شهاب حاتمی در ششمین مجمع عمومعی عادی انجمن با اخذ حداکثر آراء حاضرین به سمت بازرس اصلی این انجمن مصوب شد که در این دیدار مباحثی در این راستا با هدف انتظام و هم افزایی بیشتر عملکرد انجمن مطرح شد.

https://naghdineh.ir/page/94912/
لینک مطلب :
چاپ print version