تجدید میثاق مجموعه وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی

تجدید میثاق مجموعه وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی با آرمان‌های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی

نقدینه -در آستانه چهل ‌و‌ چهارمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و در پنجمین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر دکتر سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر خاندوزی، وزیر امور اقتصادی و دارایی به همراه جمعی از معاونان و مدیران این وزارت خانه ها، سازمان های تابعه، شبکه بانکی و بیمه و رؤسای تشکل‌های کارگری و کارفرمایی با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کردند.

 به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، شرکت‌کنندگان در این آیین با نثار تاج‌گل و قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان‌های والای امام راحل و شهدای والامقام تجدید پیمان کردند. 

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در حاشیه این مراسم و در جمع خبرنگاران گفت: امام خمینی (ره) شخصیتی بودند که فرهنگ اسلام و آموزه‌های دینی را احیا کردند و این بهترین جمله‌ای است که می‌توان در وصف بنیانگذار جمهوری اسلامی گفت.

دکتر مرتضوی افزود: بنا به تعبیر مقام معظم رهبری، «حضرت امام‌خمینی‌(ره)» روح خدا در کالبد زمان است و روح خدا فانی‌‌شدنی نیست و برای همه اعصار و نسل‌ها ماندگار است. 

وی تأکید کرد: امام‌خمینی‌(ره) در قلب امت اسلامی و همه آزادگان جهان و اساساً بشریت تشنه عدالت، همچنان ماندگار است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار امیدواری کرد نسل حاضر و آینده قدردان و تداوم‌بخش راه امام باشند.

دکتر مرتضوی تأکید کرد: امیدوارم توفیق داشته باشیم که تحت تدابیر ولی‌امر مسلمین حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) باشیم؛ ایشان فرمودند راه امام، راه ماست و هدف امام، هدف ماست.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: باید همراه و پیرو هدف امام عزیز باشیم و راه مقدس ایشان را تداوم بخشیم.

همچنین، وزیر امور اقتصادی و دارایی در این مراسم گفت: امروز جامعه ما بیش از هر زمان دیگری نیاز به پیام ایستادگی و مقاومت دارد. همچنین، مسئولان ما نیز بیش از گذشته نیاز دارند که متذکر و یادآور مسیری شوند که آن مسیر، مسیر ایستادن در جریان حق و منافع ملت و مردمی بودن مسئولین و کارگزاران نظام است.

دکتر خاندوزی، گفت: این یادآوری‌ها برای افرادی است که مسئولیت‌های اجرایی و اداری دارند و برای همه تذکراتی است به بهانه این ایام الله و زیارت مرقد حضرت امام (ره)، که باید در مسیر عمل و اجرائیات سرلوحه کار قرار گیرد.

وی بیان کرد: امیدواریم با این تذکرات در شرایطی که دشمنان داخلی و خارجی سعی کردند شرایط اقتصادی و اجتماعی کشور را به ناآرامی برسانند به این ناآرامی ها غلبه کنیم و بتوانیم با دستاوردهای اقتصادی در حوزه وزارت اقتصاد از جمله مسائل مالیاتی، گمرک، بیمه و نظام تامین مالی کشور، پیام ها و اخبار خوشی را برای مردم داشته باشیم.

در حاشیه این مراسم، دکتر اسماعیل للـه گانی، مدیرعامل بانک رفاه کارگران نیز گفت: سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، یاد آور به پیروزی رسیدن جنبش و حرکت تاریخی است که مردم کشورمان با ایثار و شجاعت و با رهبری امام خمینی (ره) برای همیشه در تاریخ کشور آن را ثبت کردند.  

دکتر للـه گانی افزود: امروز مدیران و کارکنان بانک رفاه با آرمان های امام (ره) تجدید میثاق کردند و متعهد شدند با پیروی از منش آن بزرگوار، زمینه و بستر خدمت رسانی به هم وطنان را بیش از پیش فراهم کنند.

https://naghdineh.ir/page/93125/
لینک مطلب :
چاپ print version