بیمه توسعه باید به صنعت بیمه برگردد

رییس کل بیمه مرکزی در پاسخ به نقدینه:

بیمه توسعه باید به صنعت بیمه برگردد

نقدینه- رییس کل بیمه مرکزی در پاسخ به سوال خبرنگار نقدینه درباره سرنوشت نهایی شرکت بیمه توسعه گفت: اعتقاد شخصی من این است که این شرکت باید به صنعت بیمه کشور برگردد.

مجید بهزادپور با بیان این نکته که بیمه توسعه به دلیل اشتباهاتی که انجام داده به اندازه کافی مجازات شده است، تاکید کرد: اکنون دیگر زمان آن است که این شرکت فعالیت خود را از سر بگیرد و دوباره به جمع شرکت های بیمه کشور اضافه شود.

وی با اشاره به این نکته که بیمه توسعه در زمان پرداخت خسارت همکاری خوبی داشت و تلاش کرد که در این راه همراه بیمه مرکزی و دیگر نهادهای متولی باشد، ادامه داد: تقریبا بخش عمده ای از خسارت های مردم پرداخت شده و تعداد کمی باقیمانده است که با همکاری قوه قضاییه و بیمه ایران در حال جمع بندی هستیم.

رییس کل بیمه مرکزی تاکید کرد: نظر شخص بنده این است که این شرکت باید به صنعت بیمه برگردد ولی این بازگشت منوط به طی مسیر لازم و سپس طرح و تصویب در شورای عالی بیمه است.

وی در عین حال در پاسخ به این سوال نقدینه که نظر سهامداران بیمه توسعه در این زمینه چیست گفت: سهامداران نیز مایلند تا این شرکت فعالیت خود را در صنعت بیمه دوباره آغاز کند.


https://naghdineh.ir/page/93110/
لینک مطلب :
چاپ print version