پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسب  بزرگداشت مقام کارمند

پیام مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسب بزرگداشت مقام کارمند

نقدینه-رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی به مناسبت چهارم شهریورماه «روز کارمند » طی پیامی این روز را به کارکنان بانک کشاورزی تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه،‌متن پیام مرتضی شهید زاده را در زیر مشاهده می فرمایید:

به نام پروردگار يكتا

پيامبر اكرم (ص) فرمود " مَنْ قَضي لأخيهِ المؤمنِ حاجةً كانَ كمَن عَبَدَ اللهَ دَهرَهُ. " هر كس حاجت برادر مومن خود را برآورد، مانند کسي است كه عمر خويش را به عبادت خدا سپري کرده باشد." «امالي،شيخ طوسي، ص 481، ح 1051»

كارمندان شريف بانك كشاورزي ، عزيزان و دوستان من ،

 سلام و درود بر شما كه وظايف خود را به نحو احسن انجام مي دهيد و موجب سربلندي و مباهات اين بانك هستيد.

چهارم شهريور ماه، بزرگداشت مقام كارمند است، بزرگداشت همت و غيرت شما، نكو داشت جايگاهي كه  با مفاهيمي چون مسئوليت پذيري، انضباط، گشاده رويي، خدمت رساني و سخت كوشي عجين بوده است.

همه مي دانيم كه بهره وري هر سازمان در گرو ميزان كارايي و اثربخشي كارمندان آن است و اين قشر خدمتگزار با انتخاب اين شغل  در حقيقت با پروردگار و وجدان خود پيمان بسته اند تا سه هدف بزرگ را سرلوحه خود قرار دهند :  اول؛ خشنودي و جلب رضايت و اعتماد مشتريان و حل مشكلات و گرفتاري مردم.  دوم؛ تحقق اهداف، پيشرفت و تعالي سازمان. سوم؛ عزت و كرامت كشور عزيزمان ايران.

ما كارمندان بانك كشاورزي علاوه بر اينكه وظيفه شيرين و دشوار خدمت به مشتريان ، رفع مشكلات آنها و مسئوليت سنگين گردش چرخ هاي اقتصاد كشور را بر عهده داريم، خود را مقيد مي دانيم تا براساس آموزه ها و دستورات ديني خود  با گشاده رويي، تعهد، برنامه ريزي صحيح و دلسوزي، وظايف محوله را به بهترين شكل ممكن به انجام رسانيم، زيرا اعتقاد داريم كه" عبادت به جز خدمت خلق نيست" و رضايت پروردگار در گرو رضايت بندگان اوست.

 به خود و خواهران و برادران كارمندم در بانك كشاورزي يادآوري مي كنم كه خدمت در مجموعه اي سالم و شرافتمند كه هدفي مقدس دارد و مورد تائيد نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران است ، موجب سربلندي و افتخار هر انساني است و موجوديت چنين سازماني در گرو همت و تلاش تك تك ماست.

باشد كه دست در دست و شانه به شانه يكديگر با عشق و اخلاص در راه خدمت به مشتريان و توليدكنندگان ، تعالي بانك كشاورزي و تحقق آرمان هاي مقدس انقلاب اسلامي گام برداريم.

 

مرتضي شهيدزاده

https://naghdineh.ir/page/9025/
لینک مطلب :
چاپ print version