پیام رییس کل بانک مرکزی به مناسبت روز خبرنگار

پیام رییس کل بانک مرکزی به مناسبت روز خبرنگار

 نقدینه - دکتر صالح آبادی، رییس کل بانک مرکزی در پیامی ضمن گرامیداشت روز خبرنگار ، از تلاش های فعالان این عرصه قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از روابط عمومی بانک مرکزی،متن این پیام به شرح زیر است: 

روز خبرنگار، روز پاسداشت فعالان عرصه آگاهی‌بخشی، تبیین و  اطلاع‌رسانی را گرامی می‌دارم و از همه عزیزان فعال در این عرصه به پاس همه تلاش‌ها و مجاهدت‌های خالصانه‌، صمیمانه قدردانی می‌کنم. 

17 مرداد روز خبرنگار امسال، مصادف بود با عاشورای حسینی و ایام حزن و عزاداری سالار شهیدان، اباعبدالله الحسین (ع)؛ ایامی که نه فقط عرصه ازخودگذشتگی و ایثـار بلکه جلوه کامل و زیبای روشنگری و تبیین، در حد اعلاست.

در جای جای خطابـه‌ها و نوحه سرایی‌ها، روشنگری نهفته است و اینجاست که خطابه‌های حضرت زینب (س) و حضرت سجاد (ع) در بلندای تاریخ می‌درخشد و ماندگار می‌شود و عاشورای امام حسین (ع) و یاران باوفایش را حماسه عاشورا می‌کند و جایگاه بی‌بدیل آگاهی‌بخشی را به اوج می‌رساند.

از همین روست که اهمیت "جهاد تبییـن" به ویژه در عصر پرآشوب امروز، کمتر از جهاد در میـدان نیست؛ عرصه‌ای که خبرنگاران و فعالان رسانه، پیشقراولان و پرچمداران پرافتخـار آن هستند.

بر همین اساس، قدردان زحمات و تلاش‌های همه عزیزان و جهادگران عرصه خبـر و رسانه هستم و از درگاه خداوند متعال برای یکایک شما بزرگواران توفیق روزافزون و استقامت در این مسیر متعالی را خواهانم.


علی صالح آبادی، رییس کل بانک مرکزی

https://naghdineh.ir/page/86333/
لینک مطلب :
چاپ print version