همایش بین‌المللی مالی اسلامی 5 مهرماه 1401 برگزار خواهد شد

همایش بین‌المللی مالی اسلامی 5 مهرماه 1401 برگزار خواهد شد

نقدینه - همایش بین‌المللی مالی اسلامی (ICIF) از ۵ تا ۷ مهرماه 1401 به صورت حضوری در دوحه قطر برگزار می‌گردد.

 به گزارش پایگاه خبری نقدینه ،همایش بین‌المللی مالی اسلامی از ۵ تا ۷ مهرماه ۱۴۰۱ (27 تا 29 سپتامبر ۲۰۲۲) به مدت 3 روز و به زبان‌های انگلیسی و عربی در دوحه قطر برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

هدف از برگزاری این همایش «پرداختن به نگرانی‌های اخیر و جدیدی که بخش مالی و اقتصاد اسلامی با آن روبرو است» ، «ارائه مسیری برای بخش مالی و اقتصاد اسلامی به منظور بهره‌برداری از ابزارها و پیشرفت‌های فن‌آورانه برای ارائه محصولات و راهکارهای نوآورانه» ، «تحلیل وجوه مختلف زیست‌بوم بخش مالی و اقتصاد اسلامی و حمایت آن از برنامه اهداف توسعه پایدار (SDG)  با آگاهی کامل از مقاصد شریعت اسلام» و «ارائه موضوعات پژوهشی که در راستای اصول پژوهشی دانشگاه‌های QF، HBKU و CIS-HBKU باشند که بتوان آن‌ها را از طریق نشریات معتبر علمی، منتشر نمود.» عنوان شده است.

 

 

این همایش سه روزه که توسط دانشگاه حامد بن خلیفه (HBKU) و به صورت رایگان برگزار می‌شود، بستری برای گفتگوها و بحث‌های رده بالا بین دانشگاهیان، پژوهشگران، دانشجویان، رهبران صنعت، کارکنان و سیاست‌گذاران با هدف شکل‌دهی به دهه آتی بخش مالی و اقتصاد اسلامی با تمرکز بر ارتباط بین ارزش‌ها و اثرات در عصر دیجیتال‌سازی می‌باشد.

علاقه‌مندان تا ۹ تیرماه ۱۴۰۱ (۳۰ ژوئن ۲۰۲۲) فرصت دارند تا مقالات پژوهشی نظری و تجربی خود را حول موضوعات اعلام شده با فرمت معین از طریق آدرس‌های مجزا به نشانی https://cief.wufoo.com/forms/icif-2022-arabic-submission (برای مقالات عربی) و نشانی https://cief.wufoo.com/forms/icif-2022 (برای مقالات انگلیسی) ارسال نمایند. از مقالات خارج از حوزه‌های اعلام شده که به چالش‌های وسیع‌تر و آتی بخش مالی و اقتصاد اسلامی می‌پردازند نیز استقبال می‌گردد.

وضعیت پذیرش مقالات ارسالی در تاریخ  ۹ مرداد ۱۴۰۱ (۳۱ جولای 2022) اعلام و مقالات ارزشمند منتخب با کیفیت عالی به صورت کتاب منتشر خواهند شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت راهنمای ارائه مقاله اینجا کلیک کنید.

https://naghdineh.ir/page/83996/
لینک مطلب :
چاپ print version