قابلیت‌های سرمایه‌انسانی بانک توسعه تعاون در پذیرش مسئولیت و اجرای ماموریت‌های مهم اثبات شده است

قابلیت‌های سرمایه‌انسانی بانک توسعه تعاون در پذیرش مسئولیت و اجرای ماموریت‌های مهم اثبات شده است

نقدینه - عضو هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون: قابلیت‌های سرمایه‌انسانی این بانک در پذیرش مسئولیت و اجرای ماموریت‌های مهم اثبات شده است.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، امیر هوشنگ عصارزاده عضو هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون در مراسم تقدیر از زحمات نایب‌رییس پیشین هیات‌مدیره شرکت سامانه متمرکز الکترونیک توسعه تعاون (سمات) اظهار داشت: سرمایه‌انسانی بانک قابلیت‌های خود را در پذیرش مسئولیت، برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های مهم و دشوار اثبات نموده است.

وی افزود: راهبری بسیاری از طرح‌های ملی و تکالیف توسعه‌ای با تکیه بر توانمندی و مهارت کارکنان سازمان صورت گرفته است و سرمایه‌انسانی به عنوان مزیتی مهم برای این بانک توسعه‌ای تلقی می‌گردد.

عصارزاده گفت: آقای ایرانی دارای سال‌ها تجربه ارزشمند مدیریتی و تخصصی در جایگاه‌های راهبردی بانک توسعه تعاون می‌باشند و طی بیش از دو سال حضور در سمات نیز در راهبری و سازماندهی شرکت، آثار مثبت و خدمات ارزنده‌ای بجا گذاشته‌اند.

وی افزود: توانایی علمی، تجربیات میدانی، مردم‌داری و تواضع از مهمترین ویژگی‌های عضو جدید هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون است، و عملکرد شایسته آقای ایرانی در کمیسیون‌ها و کارگروه‌های تخصصی بانک، نشان‌دهنده تعهد، دلسوزی و تخصص ایشان در پیشبرد خدمات توسعه‌ای بانک بوده است.

عضو هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون با اشاره به اهمیت فعالیت شرکت‌های تابعه بانک در پیشبرد ماموریت‌ها و رسالت بانک توسعه تعاون گفت: شرکت‌ها با کار اشتراکی باعث ایجاد زنجیره ارزش در بخش تعاون هستند و در خدمت‌رسانی به تعاونگران، نسبت به یکدیگر نقش مکمل را بر عهده دارند.

عصارزاده رسالت و ماموریت شرکت سمات به عنوان یکی از ارکان فناوری بانک حائز اهمیت عنوان نمود و گفت: هر چه پیچیدگی ابعاد فنی پروژه‌ها افزایش یابد، اهمیت مدیریت سرمایه‌انسانی و ارزیابی اقتصادی نیز به همان میزان افزایش می‌یابد.

محمدجعفر ایرانی عضو جدید هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون گفت: همواره در هر قسمتی مشغول بکار بوده‌ام، بر این اعتقاد بوده‌ام که در بهترین بخش سازمان اشتغال دارم، و طی مدت همکاری در سمات نیز از همکاری و هم‌اندیشی با همکاران نهایت بهره را برده‌ام.

وی سرمایه‌انسانی حاضر در شرکت سمات را به لحاظ اخلاقی و تخصص در سطحی بالا ارزیابی نمود و گفت: این مجموعه با درایت و تخصص و کار جمعی، موفق به انجام دشوارترین و پیچیده‌ترین پروژه‌ها گردیده است.

وی افزود: شرکت‌های تابعه بانک در انجام فعالیت تخصصی، رعایت حاکمیت شرکتی و تبعیت از سیاست‌های کلان، هویت مستقل دارند و از لحاظ داشتن اهداف یکسان برای توسعه بخش تعاون، مطابق راهبردهایی مشخص مشغول به فعالیت هستند.

ایرانی خاطرنشان کرد: هدف این بوده است شرکت سمات علاوه بر تامین نیازهای فناورانه بانک توسعه تعاون، قابلیت عرضه محصولات بانکداری الکترونیک و سامانه‌های تخصصی را به شبکه بانکی و نیز تعاونگران داشته باشد، که با زیرساخت‌های ایجاد شده، تحقق این امر مهم تا حد زیادی به وقوع پیوسته استد.

در این دیدار غلامحسین عرب حسنخانی مشاور مدیر عامل بانک توسعه تعاون، محمد جواد افتخاری مدیرعامل شرکت سمات، مجید مباشرزادگان عضو هیات‌مدیره سمات، عبدالرضا همتی مشاور مدیرعامل و نیز مدیران سمات ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده آقای ایرانی در شرکت سمات، برای وی در سمت هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون آرزوی موفقیت نمودند.

http://naghdineh.com/page/72133/
لینک مطلب :
چاپ print version