موسسه اعتباری ملل به ازای هرسهم 140ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالیانه به طور فوق العاده موسسه اعتباری ملل با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار گردید

موسسه اعتباری ملل به ازای هرسهم 140ریال سود تقسیم کرد

نقدینه - مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده موسسه اعتباری ملل بارعایت پروتکل های بهداشتی براساس اعلام قبلی برگزار و به صورت زنده نیز جهت ملاحظه سهامداران محترم از طریق آدرس اینستاگرام موسسه پخش گردید.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه  به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل این جلسه پس از قرائت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی، با انتخاب هیئت رئیسه، رسمیت جلسه توسط ریاست مجمع اعلام و گزارش هیئت مدیره به مجمع قرائت شد.

این جلسه با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی ابلاغی از سوی وزارت محترم بهداشت با حضور فیزیکی حداقلی  و وکالتی به میزان 71/89 درصد از سهامداران برگزار شد.

در ادامه حجت الاسلام جوادی مدیرعامل موسسه ملل ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و شهدای انقلاب اسلامی بویژه سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و تسلیت شهادت شهید فخری زاده و تقدیر و تشکر از خادمین و تلاشگران مجاهد نظام سلامت در راه مبارزه با ویروس کرونا یاد و خاطره شهدای سلامت و شهدای شبکه بانکی در میدان عظیم خدمت رسانی به مردم عزیزمان را گرامی داشتند. و در ادامه گزارش عملکرد موسسه در سال مالی منتهی به پایان 98 را به سمع و نظر حاضرین رساندند.

مدیرعامل موسسه ملل بیان کرد: به لطف خداوند و عنایت ائمه اطهار (علیهم السلام) توانسته ایم در 34 سال فعالیت خود شاهد عملکرد مطلوبی باشیم و ضمن رعایت اصل شفافیت و با توجه به قوانین و مقررات ابلاغی از سوی مقامات محترم ناظر تمامی اطلاعات لازم را برای اطلاع عموم در سامانه کدال قرارداده ایم و تلاش کرده ایم موسسه ای زیان ده نباشیم و در این مدت هیچ سالی صورت های مالی زیان ده تجربه نکردیم.

وی گفت: تلاش ها برای ثبت افزایش سرمایه از طریق بانک مرکزی در جریان است اما متاسفانه شرایط شیوع ویروس کرونا بعضاً سبب کندی اقدامات شده است که امیدواریم به زودی محقق گردد.

در ادامه طباطبایی نماینده شرکت حسابرسی نسبت به قرائت گزارش حسابرسی سال مالی منتهی به 29 اسفند ماه 98 اقدام نمود که مدیرعامل موسسه و قائم مقام ارجمند موسسه توضیحات لازم را در خصوص مواردمطروحه در گزارش حسابرسی بیان نمودند.

با قرائت گزارش هیئت مدیره و حسابرس قانونی جهت تصویب از حاضرین رای گیری بعمل آمد و با اکثریت آرا به تصویب رسید.

درخلال این مجمع، شرکت حسابرسی فریوران راهبرد بعنوان بازرس اصلی و شرکت ایران مشهود بعنوان بازرس علی البدل برای یکسال مالی انتخاب شدند. همچنین روزنامه دنیای اقتصاد بعنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های موسسه انتخاب گردید.

گفتنی است دراین مجمع با توافق حاضرین ، توزیع 140 ریال سود به ازای هر سهم به تصویب رسید.

لازم به ذکر است نماینده سازمان بورس این جلسه را بصورت زنده از طریق اینستاگرام دنبال و نکته نظراتی را بیان داشتند که به سمع و نظر حاضرین رسید.

http://naghdineh.com/page/63028/
لینک مطلب :
چاپ print version