پست بانک را در همه روستاها تقویت می کنیم

وزیر ارتباطات:

پست بانک را در همه روستاها تقویت می کنیم

نقدینه-وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه هدف پست بانک خرده بانکداری و ارائه خدمات به روستاها است گفت: پست بانک را در همه روستاهای کشور تقویت می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه، محمود واعظی عصر دیروز در جلسه شورای اداری شهرستان مراغه ضمن بیان تاکید دولت در بها به نیروهای بومی اظهار داشت: سپردن مسئولیت‌ها به افراد بومی هر شهرستان در سرعت بخشیدن به توسعه آن منطقه موثر است.
وزیر ارتباطات در ادامه گفت: دولت تدبیر و امید قصد مطرح کردن محدودیت ها را ندارد بلکه در صدد رفع موانع و ایجاد انتظارات مثبت در افکار عمومی است
وی با ابراز امیدواری نسبت به آینده کشور گفت: ان‌شاالله با کمک همه مردم و همدلی بین سه قوه و تحت منویات مقام معظم رهبری بسیاری از مشکلات و از جمله مشکلات معیشتی مردم حل خواهد شد
واعظی در ادامه با بیان برخی اولویت‌های دولت گفت: یکی از اولویت‌های دولت در حوزه ict تکمیل دولت الکترونیک است که با تحقق آن مراجعات مردم به ادارات و بانک‌ها کمتر شده که خود مانعی برای کاهش فساد و سرعت بخشی به انجام امور است
وزیر ارتباطات در ادامه ضمن تاکید بر سیاست توجه به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته گفت: در حال حاضر 45 روستای شهرستان مراغه دارای اینترنت پرسرعت است که انشاالله تا پایان سال آینده 103 روستای دیگر این شهرستان به این فناوری مجهز می‌شوند.
واعظی  با اشاره به این موضوع که هدف پست بانک خرده بانکداری و ارایه خدمات به روستاهاست گفت: پست بانک را در همه روستاهای کشور و این منطقه تقویت می‌کنیم.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه پست بانک قصد رقابت با دیگر بانک‌ها را ندارد، گفت: پست بانک در 14 هزار نقطه کشور فعالیت می‌کند.

https://naghdineh.ir/page/4580/
لینک مطلب :
چاپ print version