اجرای سیستم نرم افزاری HIS زیر ساخت کارت هوشمند سلامت است

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی:

اجرای سیستم نرم افزاری HIS زیر ساخت کارت هوشمند سلامت است

نقدینه-مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: استقرار سیستم نرم افزاری HIS مقدمه و زیر ساخت لازم برای اجرای طرح صدور کارت هوشمند سلامت است.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه، دکتر سیدتقی نوربخش در بازدید خود از بیمارستان تامین اجتماعی امام رضا (ع) در ایام سفر ریاست محترم جمهور به شهر مقدس قم گفت : سازمان تامین اجتماعی تا کنون در بیش از 30 بیمارستان ملکی سیستم نرم افزاری بیمارستانی HIS را نصب و راه اندازی کرده است که به مرور این نرم افزار در همه بیمارستان‌های تامین اجتماعی کشور نصب و راه اندازی خواهد شد .

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در ادامه اظهار داشت: با استقرار این نرم افزار علاوه بر به وجود آمدن زیر ساخت لازم برای اجرای طرح کارت هوشمند سلامت، مدیریت منابع و مصارف، نظارت بر روند فرایند درمان بیماران، کنترل و نظارت بر انجام دقیق فعالیت‌های مدیریت بیمارستانی افزایش می‌یابد.

دکتر داود علیمحمدی، مدیر درمان تامین اجتماعی استان قم در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در بخش درمان استان قم گفت: با توجه به راه اندازی مسیر جدید دسترسی به بیمارستان امام رضا(ع) روز به روز شاهد افزایش بار مراجعه بیمه شدگان به این مرکز هستیم که انتظار می‌رود به سرعت ضریب اشغال تخت این بیمارستان افزایش یابد.

مدیر درمان استان قم افزود: با توجه به سیاست‌های مناسب سازمان در تجهیز این بیمارستان، شاهد نصب دستگاه فلوروسکوپ ، دستگاه سی آرم و دستگاه سی تی اسکن در بیمارستان هستیم که برای ارائه خدمت مطلوب و تخصصی با صدور مجوزهای درمانی لازم شاهد شکوفایی بسیار مطلوب در بخش درمان مستقیم به بیمه شدگان خواهیم بود.

در ادامه این بازدید اکبرشوکت عضو هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و دبیر اجرایی خانه کارگر استان قم ضمن تشکر از توجه مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی به استان قم گفت: باتوجه به تعداد بیمه شدگان و جمعیت بالای آنان در استان قم، در بخش درمان مستقیم شاهد محرومیت‌های بسیار زیادی بودیم که با راه‌اندازی تنها بیمارستان تامین اجتماعی استان قم تا حدودی این کمبودها جبران شده است، اما هنوز فاصله زیادی برای رسیدن به شرایط مطلوب در بخش درمان مستقیم وجود دارد که امیدواریم با تدبیر و برنامه‌ریزی‌های سازمان تامین اجتماعی شاهد رفع کمبودهای خدمات درمانی به قشر مولد و تلاشگر جامعه استان قم باشیم.

https://naghdineh.ir/page/4198/
لینک مطلب :
چاپ print version