مدیرعامل بانک سپه عضو شورای راهبردی تحول نظام بانکی شد

با حکم وزیر امور اقتصادی و دارایی

مدیرعامل بانک سپه عضو شورای راهبردی تحول نظام بانکی شد

نقدینه- وزیر امور اقتصادی و دارایی طی حکمی مدیرعامل بانک سپه را به عنوان عضو شورای راهبردی تحول نظام بانکی وزارتخانه مذکور منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه  در متن حکم علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی خطاب به سید کامل تقوی نژاد مدیرعامل بانک سپه آمده است: وزارت امور اقتصادی و دارایی به منظور تحقق سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی در راستای اهداف راهبردی دولت تدبیر و امید در نظر دارد طرح تحول نظام بانکی را به منظور چگونگی تنظیم مناسبات نظام پولی و بانکی کشور در پرتو موازین و ضوابط شرعی و خواسته های به حق مردم به مرحله اجرا درآورد ، لذا به موجب این حکم به عنوان «عضو شورای راهبردی تحول نظام بانکی» منصوب می شوید.
در بخش دیگری از این حکم مندرج است: امید است با همکاری سایر اعضای شورا و بهره گیری از تجارب علمی و عملی موجود در نظام بانکی کشور و الگو گیری از تجربیات جهانی با محوریت اقتصاد مقاومتی، رفع چالشهای موجود در نظام پولی و بانکی کشور را هدف قرارداده و در جهت بهبود نظارت فراگیر و تخصصی و با به کارگیری فناوری اطلاعات مبتنی بر معماری یکپارچه، بازمهندسی ساختار نظام پولی و بانکی کشور و در راستای ارتقای کارآیی اقدام نمایید. در این ارتباط، هدایت و راهبری پروژه های مختلف و تهیه پیشنهادهای لازم جهت طرح در هیأت وزیران نیز در دستور کار قرار گیرد.

https://naghdineh.ir/page/4074/
لینک مطلب :
چاپ print version