آغاز به کار وب سایت جدید بانک ملی ایران

آغاز به کار وب سایت جدید بانک ملی ایران

نقدینه- وب سایت جدید اطلاع رسانی بانک ملی ایران به عنوان یکی از غنی ترین سایت های نظام بانکی کشور، همزمان با آغاز دهه فجر آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه، ایجاد صفحات واکنش گرا ، کاهش قابل توجه حجم صفحات و استفاده از گرافیک زیبا از جمله ویژگی های سایت جدید اطلاع رسانی بانک ملی ایران است.

این وب سایت در قالبی جدید و متفاوت از سایت قبلی و با توجه به نیاز کاربران به دلیل استفاده از گجت های مختلف به صورت واکنش گرا طراحی شده است.
 سایت جدید بانک ملی ایران ، اطلاعات متنوعی را درعرصه بانکداری نوین و معرفی خدمات جدید این بانک به بازدیدکنندگان ارایه می دهد. کاهش قابل توجه حجم صفحات و استفاده از گرافیک زیبا ، همراستا با آخرین تکنولوژی های عرصه طراحی وب از جمله ویژگی های سایت جدید اطلاع رسانی بانک ملی ایران است که سبب شده است تا کاربران در گجت های مختلف بتوانند با مطلوب ترین حالت از صفحات آن استفاده کنند.
 با توجه به تعداد زیاد صفحات این سایت و اجتناب ناپذیر بودن برخی مشکلات مربوط به انتقال سایت، در صورت بروز خطا در صفحه ای خاص، ضمن پوزش از کاربران اعلام می شود که طی چند روز آتی خطاهای مربوطه رفع خواهد شد.
https://naghdineh.ir/page/3507/
لینک مطلب :
چاپ print version