بیمه ایران رهبر صنعت بیمه کشور است

محمود امراالله، مدیرعامل:

بیمه ایران رهبر صنعت بیمه کشور است

نقدینه- مدیرعامل بیمه ایران اعلام کرد که این شرکت برای بهترشدن آینده مردم برنامه های گسترده ای را تدارک دیده است.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه، محمود امراللهي با اشاره به اينكه 15 آبان 1314 سالروز تاسیس بیمه ایران یاد آور یک روز عظیم برای ملت ایران  است افزود: دراين روزتصمیم گرفته شد صنعتی نو  و جدید در ایران ملی شود و ایرانیان این بار اعتماد و آرامش خود را در یک مجموعه ایرانی جست و جو کنند. 

وي افزود: درهمين راستا بیمه ای با نام بلند وطن پاکمان ، ایران  در تاریخ پر فراز و نشیب این کشور نقش بست و از آن روز صنعت بيمه دركشورملي شد.

رييس هيات مديره بيمه ايران ادامه داد: 15 آبان ماه روزی است آشنا برای هر کس که در صنعت بیمه کشور فعالیت می کند چرا كه دراين روزنخستين شرکت بیمه ایرانی پا به عرصه وجود گذاشت تا نوید بخش روزهای مهربان آینده در سایه سار بیمه باشد.

امراللهي با بيان اينكه از آن روز تقريبا هشت دهه می گذرد و آن نهال نوپا قدم در سن هشتاد سالگی است تصريح كرد:هشتاد سال با ایرانیان بودن در صنعت بیمه افتخاری است که فقط و فقط نصیب بیمه ایران و كاركنان خدوم آن است.
به گفته وي بيمه ايران هشتاد سال در کنار خوشی ها و ناخوشی های ملت ستبر که در تاریخ بی نظیرهستند بوده و با آنان همراه است.

مديرعامل بيمه ايران با اشاره به اينكه هشتاد سال خدمت صادقانه را سرلوحه خویش قرار داده و اين مايه مباهات ماست تصريح كرد: بيمه ايران به عنوان بزرگ ترین شرکت بیمه ای کشور همچنان پرقدرت و پرتوان در بازار بیمه این مرزو بوم و حتی فراتر از مرزهای پرگهرمان فعال است و روز به روز پر نشاط تر از همیشه به آرامش ایرانیان می اندیشد.
به ا عتقاد وي حضور در عرصه های مختلف پیشرفت ایران اسلامی و کمک به توسعه اقتصادی بخش های مختلف حضور در صنایع عظیم به عنوان رهبر صنعت بیمه و کسب تجارب ارزنده در این مسیر از بیمه ایران و کارکنان متعهد آن یک مجموعه فنی و کارآمد و پویا و حرفه ای ساخته که می تواند سایه امن وامید مردم شریف ایران زمین باشد.
به گفته وي امروز بیمه ایران در فصل جدید فعالیت خود می تواند این بشارت را به مردم شریف این آب و خاک بدهد که برای آینده بهترشان برنامه های گسترده ای را تدارک دیده و با خلاقیت و ابتکار همکاران این شرکت که از اکابر صنعت بیمه هستند رشته ها و محصولات جدید بیمه ای به ویژه بیمه های زندگی ، زندگی بهتری را برای مشتریان و نسل پس از آنها رقم بزند.
امراللهي اظهارداشت:ما معتقدیم ایرانیان ، لایق بهترین ها هستند و ما همتمان را بر آن گماردیم که بهترین ها را برای چنین مردم با عظمتی رقم بزنیم.
وي  با بيان اينكه برای ادامه خدمت رسانی برتر و بهتر و رسیدن به افق روشن و پرطراوت آینده ايرانيان مي انديشيم عنوان كرد:همانطور که در روزهای آغاز فعالیت دور جدید در بیمه ایران برای تعالی شرکت با يكديگر هم قسم شدیم این بار هم میثاق می بندیم در اجرای سیاست های کلان طراحی شده دولت تدبیر وامید لحظه ای از خدمت و تلاش صادقانه به مردم شریف و مشتریان گرانقدر دست بر نداریم و در این مسیر از خدای یگانه و ائمه اطهار(ع) مدد  می طلبیم.

http://naghdineh.com/page/343/
لینک مطلب :
چاپ print version