عرضه اولیه سهام لیزینگ ایران و شرق در روزهای آینده

شرکت 30 میلیارد تومانی معرفی می شود

عرضه اولیه سهام لیزینگ ایران و شرق در روزهای آینده

نقدینه- امروز آخرین وضعیت مالی و عملیاتی لیزینگ ایران و شرق با سرمایه ۳۰میلیارد تومانی از سوی مدیران اعلام می شود تا این شرکت برای روزهای آینده آماده عرضه اولیه شود.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه، در ادامه ورود شرکت های جدید به بازار سهام و عرضه اولیه ، این هفته احتمالا" 50 میلیون سهم ترانسفور ماتور توزیع زنگان در بورس تهران واگذار می شود اما باید منتظر اطلاعیه بورس و اعلام رسمی بود.
در این میان ، صبح امروز مدیران لیزینگ ایران و شرق در جمع خبرنگاران بازار سرمایه حاضر می شوند تا با اعلام آخرین وضعیت مالی و عملیاتی ، زمینه عرضه اولیه 10 درصد را این شرکت فرابورسی را در روزهای آینده فراهم کنند.
براساس این گزارش، "ولشرق" با سرمایه 30 میلیارد تومانی، اواسط تیر سال جاری به عنوان هشتاد و نهمین شرکت بازار دوم معاملات فرابورس درج نماد درج شده و در ترکیب سهامداری آن سرمایه گذاری تدیبر با مالکیت 100 درصدی قرار دارد.
این شرکت سود هر سهم سال مالی جاری را 356 ریال پیش بینی کرده و صبح فردا سه شنبه مجمع عادی بطور فوق العاده ای را با هدف انتشار اوراق بهادار غیر قابل تبدیل یا تعویض سهام برگزار می کند.
لیزینگ ایران و شرق سال 84 با مجوز بانک مرکزی و سال مالی 30 آذر تاسیس شده و با برخورداری از 14 نیروی انسانی، یکی از 38 شرکت این صنعت و دهمین شرکت لیزینگی حاضر در بازار سهام بشمار می رود.
https://naghdineh.ir/page/29044/
لینک مطلب :
چاپ print version