برپایی همایش لیزینگ محصولات دانش بنیان در روز 14 دی

از سوی مرکز فن بازار ملی ایران صورت می گیرد

برپایی همایش لیزینگ محصولات دانش بنیان در روز 14 دی

نقدینه- رییس مرکز فن بازار ملی ایران اعلام کرد که همایش "توسعه بازار فناوری، تشریح طرح لیزینگ محصولات دانش‌بنیان"، 14 دی ماه برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه، اکبر قنبرپور افزود: طرح لیزینگ محصولات دانش بنیان از اواسط امسال با هدف تحریک تقاضا و توسعه بازار محصولات شرکتهای دانش بنیان با استفاده از منابع صندوق نوآوری و شکوفایی و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری آغاز شده است.

وی خاطرنشان کرد: پس از فراخوان شناسایی کارگزاران تبادل فناوری کشور و شناسایی و انعقاد تفاهم‌نامه با ایشان،‌ در قدم بعد طی همایشی که با حضور شرکتهای دانش بنیان سراسر کشور و کارگزاران تبادل فناوری در تهران برگزار خواهد شد، کلیات طرح لیزینگ محصولات دانش بنیان، نحوه استفاده از این تسهیلات، شرایط تسهیلات و ... به اطلاع این شرکتها می‌رسد.

قنبرپور تصریح کرد: در این همایش، کارگزاران تبادل فناوری نیز حضور خواهند داشت و امکان دریافت اطلاعات، راهنمایی شرکت‌ها، تشکیل پرونده و ... فراهم خواهد بود، لذا در این چارچوب قصد داریم مذاکرات و تعاملات اولیه بین شرکتهای دانش بنیان و این کارگزاران در حاشیه همایش صورت گیرد.

بر اساس گزارش ایسنا، این همایش با حضور  سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در محل سالن همایش های دانشکده تربیت بدنی دانشگاه تهران واقع در خیابان امیرآباد شمالی برگزار می‌شود.

متقاضیان ثبت‌نام و حضور در همایش می‌توانند با شماره تلفن 76250250-021 (داخلی 377) مرکز فن‌بازار ملی ایران تماس بگیرند.

https://naghdineh.ir/page/2387/
لینک مطلب :
چاپ print version