مدیرعامل بانک اقتصاد نوین، مدیر مالی برتر در حوزه بانکداری  شناخته شد

همزمان با شصتمین سالگرد تاسیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

مدیرعامل بانک اقتصاد نوین، مدیر مالی برتر در حوزه بانکداری شناخته شد

نقدینه - همزمان با بزرگداشت شصتمین سالگرد تاسیس دانشکده مدیریت دانشگاه تهران از "حسن معتمدی" مدیرعامل بانک اقتصادنوین به عنوان مدیر مالی برتر در حوزه بانکداری قدردانی شد.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه، در اين مراسم که با حضور جمعي از استادان برجسته مديريت دانشگاه تهران و اعضاي هيات مديره و پژوهشگران و دانشجويان اين دانشکده برگزار شد، مديرعامل بانک اقتصادنوين جايزه مديريت برتر در حوزه بانکداري را کسب کرد.
در اين مراسم  طهمورث حسنقلي‌پور، ریيس دانشکده مديريت دانشگاه تهران،  به ارائه‌  گزارش فعاليت دانشکده پرداخت و گفت: توسعه علم مديريت در تمامي امور اجرايي و برنامه‌ريزي در کشور يکي از نيازها و الزامات روز است. علم مديريت مي‌تواند به حل بحران‌ها و رفع نيازهاي سازماني و ارگاني بپردازد و به عنوان مهم‌ترين بازوي کمکي در اختيار مجريان و قوه اجرايي کشور قلمداد گردد.
در ادامه اين مراسم پروفسور علي اکبر فرهنگي، استاد برجسته رشته مديريت ايران نيز سخراني کرد.
همچنين در اين مراسم از تمبر شصتمين سال تاسيس دانشکده مديريت دانشگاه تهران رونمايي شد، ضمن اينکه از چهره‌هاي ماندگار مديريت و پژوهشگران برتر دانشکده نيز قدرداني شد که در اين راستا از مديرعامل بانک اقتصادنوين نيز در بخش مديريت مالي قدرداني شد.
لوح سپاس و تنديس اين بخش را علي اکبر حدادزادگان، معاون طرح و برنامه و سرمايه انساني بانک اقتصادنوين به نيابت از مديرعامل اين بانک دريافت کرد.
حسن معتمدي به پاس خدمات شايسته در بخش مديريت مالي در سالي که با نام اقتصادمقاومتي نامگذاري شده است، به عنوان مدير شايسته در حوزه مديريت مالي موفق به دريافت لوح تقدير و تنديس ويژه مراسم شد.

https://naghdineh.ir/page/2163/
لینک مطلب :
چاپ print version