سود سهامداران شرکت سرمایه گذاری توس گستر در شعب بانک صادرات پرداخت می شود

سود سهامداران شرکت سرمایه گذاری توس گستر در شعب بانک صادرات پرداخت می شود

نقدینه-سود سهامداران شركت سرمایه گذاری توس گستر مربوط به سال مالی منتهی به پایان شهريور ماه ١٣٩٤ از طریق شعب بانک صادرات ایران پرداخت مي شود.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه،  براساس قرارداد منعقده بین این بانک و شرکت سرمایه گذاری توس گستر سود سهام سال مالي منتهی به پایان شهريور ماه ١٣٩٤از طریق کلیه شعب بانک صادرات ایران از روز شنبه پنجم تير ماه سالجاري شروع شده است. در این رابطه سهامداران حقیقی شرکت یادشده می‌توانند با ارائه مدارک هویتی نظیر کارت ملی، شناسنامه، برگه سهام مربوطه به شعب این بانک مراجعه و سود سهام خود را دریافت نمایند و یا به سایر حسابهای خود انتقال دهند.

بر اساس اين گزارش پرداخت سود طرح مذکور صرفاً توسط بانک صادرات ایران انجام پذیرفته و سهامداران می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع مشکلات احتمالی با شماره تلفن:  ٨٧١٤٥٧٤ -٠٥١٣  تماس بگیرند.
شایان ذكر است بانک صادرات ایران با ٢٥٧٦ شعبه در سراسر کشور، ٤٤٩هزار و٣٠٠دستگاه پایانه فروش متصل به حسابهای این بانک، بيش از نيم ميليون مشتری اینترنتی و ارایه خدمات متنوع و به روز بانکی، به عنوان بزرگترین بانک بورسی کشور نقش بسزایی در ارتقاء خدمات بانکداری الکترونیکی و نهادینه شدن فرهنگ بانکداری نوین در جامعه دارد.
گفتني است بخش عظيمي از شركت هاي فعال در بورس سود سهام قابل پرداخت به سهامداران خود را به دليل قابليت و ظرفيت هاي الكترونيكي مطلوب و متنوع خدمات بانك صادرات ايران از طريق اين بانك پرداخت مي نمايند. 

https://naghdineh.ir/page/17180/
لینک مطلب :
چاپ print version