رونمایی بانک صادرات ایران از بسته اعتباری ویژه حمایت از متخصصین

رونمایی بانک صادرات ایران از بسته اعتباری ویژه حمایت از متخصصین

نقدینه-​بانک صادرات ایران به منظور تأمین هزینه محل کار و فعالیت، مواد مصرفی و کمکی و تجهیزات اداری و حرفه ای متناسب با موضوع فعالیت در قالب عقد اجاره به شرط تملیک جهت خرید مطب یا محل کار و برای سایر موارد در قالب عقد مشارکتی مدنی نسبت به اعطای تسهیلات اقدام می نماید.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه،  در قالب این بسته حمایتی اعطای تسهیلات وفق تدابیر اتخاذ شده جامعه پزشکان اعم از پزشکان، دندانپزشکان عمومی، متخصص، فوق تخصص و جراح که دارای شماره نظام پزشکی و پروانه تاسیس مطب باشند و پزشکان متخصص علوم آزمایشگاهی، رادیولوژی، سونوگرافی، تصویر برداری (ام. آر. آی، سی. تی. اسکن)، فیزیوتراپی و نظایر آن که دارای پروانه فعالیت از سازمان نظام پزشکی یا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی باشند و  دامپزشکان دارای مجوز فعالیت از سازمان نظام دامپزشکی کشور مي توانند با ارايه مدارك و مستندات مربوطه از تسهيلات اين بانك برخوردار گردند.

این گزارش می افزاید: نرخ سود و وجه التزام تسهیلات در چارچوب ضوابط ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مطابق با نرخ های جاری بانک می باشد، نداشتن بدهی غیر جاری و چک برگشتی در شبکه بانکی کشور حسب استعلام های قانونی نیز در شمار شرایطی است که متقاضیان بایستی واجد آن باشند.

متقاضیان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه دریافت تسهیلات به شعب این بانک در سراسر کشور مراجعه کنند.

همچنين اين بانک همراستا با برنامه های دولت تدبیر و امید و با هدف رونق فعالیت های اقتصادی اقدام به تدوین بسته های حمایتی اعتباری در بخش های تولیدی و خدماتی کرده است که با استقبال  فعالین این بخش ها روبه رو شده است.

 شايان ذكر است بانك متبوع با رویکرد حمایت از تولید ملی، افزايش اشتغال و ایجاد رونق اقتصادی بسته هاي اعتباری ويژه اي را تدوين و به اجرا گذاشته است و فعالان اقتصادی هر بخش می توانند متناسب با نوع، ماهیت و حجم فعالیت مجموعه متبوعشان از تسهیلات بانک استفاده کنند تا از این طریق زمینه برای عملیاتی شدن اقتصاد مقاومتی در حوزه فعالیت های تولیدی و خدماتی بیش از پیش ایجاد گردد.

گفتني است اين بانك به منظور ايجاد رونق و پويايي بيشتر در بخش هاي مختاف اقتصادي نسبت به طراحي و به اجرا گذاشتن بسته اعتباری ویژه ناشران، توسعه اماكن ورزشي، وكلاي دادگستري و... اقدام نموده است.

https://naghdineh.ir/page/17143/
لینک مطلب :
چاپ print version