افزایش ساعات فعالیت شعب بانک صادرات در روزهای پایانی سال

افزایش ساعات فعالیت شعب بانک صادرات در روزهای پایانی سال

نقدینه-بانک صادرات ايران در آستانه فرا رسيدن نوروز به منظور خدمات رساني مطلوب تر به مشتريان، زمان فعاليت شعب خود در روزهاي پاياني سال 94 را افزايش داد.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه،  اين بانک در جهت رفاه حال هموطنان در سراسر كشور تمهيدات ويژه اي در نظر گرفته و در اين راستا نسبت به افزايش زمان فعاليت شعب و ارتقاي كمي و كيفي خدمات قابل ارايه از طريق سامانه هاي الكترونيكي اقدام نموده است. بر اين اساس بانك متبوع علاوه بر اعمال تغييرات در زمان فعاليت شعب كه شرايط و زمان فعاليت آنها در جداول زير آمده است با تعيين تعداد 750شعبه به عنوان شعب منتخب كه ليست آنها در سايتwww.bsi.ir قابل دسترس است آمادگي دارد تا خدمات متنوع بانكي را در ایام پایانی سال1394 نيز در سريعترين زمان ممكن در اختيار هموطنان قرار دهد.

 کليه مشتريان اين بانک مي توانند جهت کسب اطلاعات بيشتر از خدمات شعب با مرکز صداي سپهر 09602 تماس و يا به سايت اين بانک به نشاني www.bsi.ir مراجعه نمايند و برای انجام امور مالی خود از ابزارهای الکترونیکی همچون خودپردازها، دستگاه‌های پايانه فروش، همبانک(کد #719* )، همراه بانك، بانکداری اینترنتی و... این بانک نيز بهره ببرند

مشاهده لیست شعب کشیک در سال 1395

 
https://naghdineh.ir/page/14280/
لینک مطلب :
چاپ print version