بانک دی به دنبال کمک به پیشرفت اقتصادی آذربایجان غربی است

رییس هیات مدیره بانک دی در مراسم گشایش ساختمان جدید شعبه تبریز:

بانک دی به دنبال کمک به پیشرفت اقتصادی آذربایجان غربی است

نقدینه-ساختمان مرکزی شعبه تبریز بانک دی با حضور استاندار آذربایجان شرقی، رییس هیات مدیره بانک دی، جمعی از خانواده ایثارگران و مدیران دستگاه‌های اجرایی و اقتصادی استان همزمان با ایام دهه فجر بهره برداری شد. 

به گزارش پایگاه خبری نقدینه، علی‌اکبر عرب‌مازار، رییس هیات مدیره بانک دی، در این مراسم با اشاره به روند شکل‌گیری و موفقیت‌های بدست آمده بانک دی در سالیان اخیر اظهار کرد: بانک دی، بانک جوانی است که حدود پنج سال از افتتاح آن می‌گذرد، این بانک تلاش می‌کند که برنامه‌های خود را در جهت سیاست‌های کلان دولت که از سوی  بانک مرکزی اعلام می‌شود، تنظیم کند.

به گفته وی بانک دی سعی دارد در بخشی از اقتصاد خدمت‌رسانی کند که سایر بانک‌ها فعالیت زیادی در آن ندارند.

وی افزود: بانکداری ما عمدتاً به سمت بانکداری شرکتی و اختصاصی حرکت می‌کند، یعنی بانک خودش را با مشتری شریک می‌داند و سعی دارد مشکلات مشتری را درک کرده و به دنبال حل آن باشد.

رییس هیات مدیره بانک دی با بیان این‌که بانکداری خرد از طریق اینترنت و موبایل انجام می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری نیست، خاطرنشان کرد: اکنون در دنیا، بحث تعدد شعبه رایج نیست و باید هنرمان با یک شعبه، خدمت‌رسانی کنیم و سیاست‌گذاری ما نیز چنین است.

عرب‌مازار بیان کرد: در زمینه فعالان اقتصادی و پروژه‌های بزرگ توانسته‌ایم فعالیت‌های زیادی بکنیم و بسیاری از پروژه‌های شهرداری تهران و مترو مشهد را بر عهده گرفته‌ایم.

او اظهار کرد: مجموعه گروه مالی دی فقط مربوط به بانک نیست و ما شرکت‌های بزرگ سرمایه‌گذاری و لیزینگ داریم که این مجموعه، به دنبال مهندسی کردن نیاز مالی اشخاص است و تلاش می‌کنیم تا در سال‌های آینده، بانک دی را جزو سه بانک خصوصی برتر کشور کنیم.

عرب‌مازار ادامه داد: ما جزو معدود بانک‌هایی بودیم که سوئیفت‌مان در دوران تحریم قطع نشده بود و بسیاری از فعالیت‌های ارزی‌ بانک‌های دولتی از طریق سوئیفت ما انجام می‌شد.

رییس هیئت مدیره بانک دی در خصوص افتتاح شعبه این بانک در تبریز گفت: آذربایحان‌شرقی استان ویژه‌ای است و سرمایه‌داران بسیار بزرگی دارد که فعالیت‌های آنان فقط مربوط به تبریز نیست. ما به دنبال همکاری با این فعالان بزرگ اقتصادی هستیم و همان‌طور که مسئولان محلی تاکید دارند، پروژه‌های بزرگ، باعث ایجاد حرکت بزرگ در اقتصاد می‌شود، چرا که این فعال کردن مگا پروژه‌ها، باعث پویایی اقتصاد می‌شود.

عرب‌مازار در پایان تاکید کرد: ساختمانی که در تبریز افتتاح کرده‌ایم، فقط مربوط به بانک نیست و طبقات مختلف آن به شرکت‌های زیرمجموعه‌ هولدینگ دی تعلق دارد و هر کمکی که از دستمان بربیاد، برای پیشرفت اقتصادی استان آذربایجان شرقی انجام می‌دهیم.

در این مراسم علاوه بر مهدی قاسمی معاون امور شعب بانک دی که گزارشی از عملکرد امور شعب این بانک در سراسر کشور ارائه کرد، عظیم نوید تهرانی معاون طرح و توسعه بانک نیز از آمادگی بانک دی برای اجرای پروژه‌های مهم اقتصادی و ایجاد اشتغالزایی در استان آذربایجان شرقی خبر داد.

در پایان این مراسم جمعی از خانواده معظم شهدا و ایثارگران مورد تمجید و تقدیر قرار گرفتند. ساختمان جدید بانک دی در منطقه تاریخی فرهنگی کلانشهر تبریز با زیربنای 2000 متر احداث شده و هم اکنون آماده ارائه خدمات به شهروندان است. در این مراسم صمد باقرنژاد شایان به عنوان رییس شعبه مرکزی و حقی به عنوان معاون ارزی این شعبه معرفی شدند

https://naghdineh.ir/page/13640/
لینک مطلب :
چاپ print version