مدرسه سازی بانک صادرات ادامه دارد

با مشارکت کارکنان بانک

مدرسه سازی بانک صادرات ادامه دارد

نقدینه - بانک صادرات ایران دبستان ولایت (حضرت جواد الائمه (ع)) را با حضور مهندس پیشرو مدیر عامل این بانک و جمعی از مسئولان محلی در روستای رختیان استان خراسان شمالی افتتاح نمود.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه، مهندس پیشرو در مراسم افتتاح دبستان ولایت با ابزار این مطلب که
مدرسه سازی با مشارکت کارکنان بانک صادرات ایران همچنان ادامه دارد، بر پرداخت تسهیلات خرد به آحاد جامعه تأکید کرد و گفت : در صورت تکمیل پرونده تسهیلاتی توسط مشتریان، این تسهیلات در اسرع وقت پرداخت می گردد.
وی خاطر نشان نمود: بانک صادرات ایران طبق مقررات بانک مرکزی، پرداخت تسهیلات تا سقف صد میلیون ریال را با یک ضامن معتبر اجرا می کند .
مهندس پیشرو گفت : بانک صادرات ایران از توسعه زیرساختها و صنایع تولیدی کشور برابر مقررات با تمامی توان پشتیبانی خواهد کرد .
 بر اساس این گزارش بانک صادرات ایران در راستای ایفای رسالت های اجتماعی خود این مدرسه ٦ کلاسه را در زمینی به مساحت ٢ هزار متر با ٤٠٠ متر زیربنا و امکانات کامل در روستای رختیان استان خراسان شمالی افتتاح نمود.
این گزارش حاکی از آن است که بانک صادرات ایران در راستای ایفای رسالت های اجتماعی و  به منظور اعتلاي فرهنگ، دانش و توسعه مناطق کمتر برخوردار تاکنون ١٠ مدرسه را در استانهاي تهران، گلستان، کرمان، يزد، لرستان، خراسان رضوي و اصفهان، آذربايجان شرقي و خراسان شمالی تأسيس نموده است.
 کارکنان خدوم بانک صادرات ايران با تخصیص بخشی از حقوق و مزایای خود و یا کمک های نقدی در امر مقدس مدرسه سازي مشارکت نموده و گام هاي مؤثري در راستاي پيشرفت و آباداني کشور برداشته و بستر مناسبی براي پرورش نسل هاي آينده فراهم نموده اند.
اين بانک به منظور جمع آوري کمکهاي مردمي به انجمن و بنياد هاي خيريه، نهادهاي فرهنگي اجتماعي همچون ستاد بازسازي عتبات عاليات، کمک به زلزله زدگان و... حسابهاي ويژه اي اختصاص داد و شعب اين بانک نيز آماده دريافت وجوه هموطنان خير مي باشند.

https://naghdineh.ir/page/1309/
لینک مطلب :
چاپ print version