خصوصی‌سازی  استقلال و پرسپولیس مشروط به تغییر مصوبه دولت است

رییس کل سازمان خصوصی‌سازی:

خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس مشروط به تغییر مصوبه دولت است

نقدینه- رییس کل سازمان خصوصی‌سازی اعلام کرد که خصوصی‌سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس مشروط به تغییر مصوبه هیات دولت است.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه، میرعلی اشرف پوری حسینی درباره آزادسازی سهام عدالت هم گفت: باید توجه داشت امسال، سال پایانی برای تسویه مالی برگه های سهام عدالت است، یعنی آخرین بخش سود شرکت‌ها از طرف مشمولین به حساب خزانه واریز و متناسب با این میزان، سهام آزاد می شود.

وی ادامه داد: تاکنون دریافت کنندگان سهام عدالت، اقساط سهام دریافتی را از محل سود تسویه می کردند، در تیر سال آینده شرکت ها مجمع برگزار و سود سهام را تقسیم می کنند.

پوری حسینی درباره  ارائه لایحه آزادسازی سهام عدالت گفت: در لایحه آزادسازی سهام عدالت نکات اجرایی وجود دارد که آیا شرکت های سرمایه گذاری به همین نام یا سازمان های واسط ،فعالیت کنند یا نه؟ که این موضوعات در دست بررسی است.

وی افزود: دولت علاقه دارد تکلیف موضوع آزادسازی سهام عدالت را امسال مشخص کند؛ اما موضوعاتی مانند بررسی بودجه سال آینده، برنامه ششم توسعه و انتخابات مجلس باعث بالا بودن حجم کاری مجلس تا پایان امسال است.

رییس کل سازمان خصوصی سازی افزود: با توجه به رکود بازار در سال های 93 و 94 می توان عنوان کرد که سال خوبی برای خصوصی سازی نبود اما امیدواریم با تغییر شرایط اقتصادی، آینده خوبی در پیش داشته باشیم.

https://naghdineh.ir/page/10968/
لینک مطلب :
چاپ print version