بیمه ما  در سال ۱۴۰۳ به مجمع رفت

به عنوان اولین شرکت بیمه ‎ای

بیمه ما در سال ۱۴۰۳ به مجمع رفت

نقدینه - تخصیص مبلغ 300 ریال سود به ازای هر سهم به تصویب سهامداران حاضر در مجمع بیمه "ما" رسید.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه  ، مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت برای سال مالی منتهی به بیست و نهم اسفند ۱۴۰۲ صبح روز دوشنبه مورخ ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ با حضور بیش از ۸۵ درصدی  سهامداران برگزار شد و ضمن تصویب صورت‌های مالی سال ۱۴۰۲، تقسیم ۳۰۰ ریال سود  به ازای هر سهم مورد موافقت عمده سهامداران حاضر در مجمع قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه “ما” با اطلاع رسانی قبلی راس ساعت ۱۰:۰۰ روز جاری به صورت حضوری برگزار و همچنین سهامداران از طریق سایت شرکت به آدرسhttp://www.bimehma.com   به طور کامل در جریان مصوبات آن قرار گرفتند.

استماع گزارش هیات مدیره، حسابرس و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال مالی منتهی به بیست و نهم اسفند ۱۴۰۲ ، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب اکچوئر رسمی بیمه و علی البدل، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار ، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیات مدیره و تعیین حق الزحمه بازرس قانونی و حسابرس مستقل برای سال مالی آتی از جمله موارد تصمیم گیری شده در این مجمع بود.

پس از استقرار هیأت رییسه مجمع، شامل جناب آقای خوارزمی رئیس هیات مدیره شرکت به عنوان رئیس مجمع و ناظرین سرکار خانم اسدزاده و غنی از گروه مالی ملت و مهرآیندگان و آقای محسن علی میرزایی منشی جلسه، نمایندگان بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، نماینده سازمان بورس، حسابرس؛ گزارش عمکرد و فعالیت های شرکت در سال ۱۴۰۲ توسط دکتر کاردگر نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل تشریح شد.

پس از ارائه گزارش حسابرس و بازرس قانونی شرکت و پس از بیان توضیحات لازم در مورد بندهای گزارش حسابرس، صورت های مالی سال مالی منتهی به بیست و نهم اسفند ۱۴۰۲ و  تقسیم ۳۰۰  ریال سود به ازاء هر سهم به تصویب سهامداران حاضر در مجمع رسید.

همچنین موسسه حسابرسی بهمند و موسسه حسابرسی کوشا منش به ترتیب به عنوان حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی البدل برای سال مالی آتی و روزنامه دنیای اقتصاد  به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های این شرکت انتخاب شدند.

شایان ذکر است مقرر شده بود مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت بیمه “مآ” در تاریخ دوم خردادماه سال جاری برگزار شود که به علت شهادت آیت الله رییسی و هیات همراه و اعلام روز چهارشنبه مورخ ۰۲/۰۳/۱۴۰۳ به عنوان تعطیل رسمی، تغییر یافت.

https://naghdineh.ir/page/108619/
لینک مطلب :
چاپ print version