تقدیر از رؤسای ۵ شعبه موفق موسسه اعتباری ملل

از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران صورت گرفت

تقدیر از رؤسای ۵ شعبه موفق موسسه اعتباری ملل

 

نقدینه - در چهاردهمین گردهمایی انتخاب رؤسای موفق شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری از ۵ رئیس شعبه موفق موسسه اعتباری ملل تجلیل شد.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه به نقل از روابط عمومی موسسه اعتباری ملل: گردهمایی روسای موفق شعب بانک های کشور هرساله توسط موسسه عالی آموزش بانکداری ایران با هدف ایجاد بستر و فرصت مناسب برای تعامل و انتقال تجربیات و دستاوردهای روسای موفق شعب و دیگر مدیران شبکه بانکی کشور و همچنین قدردانی و تکریم روسای موفق شعب بانکی و موسسات اعتباری کشور برگزار می گردد. در سال جاری این گردهمایی با عنوان “آینده شعب در نظام بانکی کشور” در روز پنجشنبه مورخ ۲۶ بهمن ماه ۱۴۰۲ با حضور رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران وجمعی از مدیران و کارکنان نظام بانکی کشور برگزار شد و از ۵ رئیس شعبه برتر و موفق موسسه اعتباری ملل نیز تقدیر به عمل آمد.

اسامی روسای شعب برتر مطابق شاخص‌های تعیین شده به شرح ذیل می‌باشد:

جابر دادخواه مهربان شعبه شهرری تهران

مجتبی تقدیسی شعبه طرحچی مشهد

حمید جعفرزاده شعبه میاندوآب

حبیب الله علوی شعبه شیخ صدوق اصفهان

سید محمدرضا طباطبایی زاده شعبه مزاری زاهدان

این گزارش می‌افزاید با توجه به هدف این گردهمایی که قدردانی و تکریم از رؤسای شعب برتر می‌باشد با مساعدت مدیرعامل موسسه اعتباری ملل: از آقایان احسان ارفاقی شعبه سهروردی شمالی تهران – امیر مژدهی شعبه دزفول – احمد نظری سرشکه شعبه لاهیجان و محمد بیات شعبه امام خمینی سمنان تقدیر شد.

گفتنی است در این گردهمایی معاونت امور شعب، معاونت منابع انسانی و اداری، معاونت اعتباری، رئیس اداره بازاریابی، رئیس اداره بهبود روش‌ها و مدیران مناطق نیز حضور داشتند.

https://naghdineh.ir/page/104774/
لینک مطلب :
چاپ print version