استقبال برندهای معتبر ایرانی از نمایشگاه محصولات ایرانی در عمان

عضو اتاق بازرگانی ایران:

استقبال برندهای معتبر ایرانی از نمایشگاه محصولات ایرانی در عمان

نقدینه - عضو اتاق بازرگانی ایران گفت : برندهای معتبر ایرانی در اولین فستیوال و نمایشگاه بزرگ عرضه محصولات ایرانی در کشور عمان به صورت گسترده شرکت می کنند.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، دکتر ناصرالدین اسلامی فرد،  گفت: اولین نمایشگاه فروش محصولات ایرانی در کشور عمان ، با حمایت  اتاق بازرگانی ایران ، اتاق بازرگانی مشترک ایران و عمان ، وزارت گردشگری و صنایع دستی برگزار می گردد.

رییس کمیسیون صنایع غذایی اتاق بازرگانی مشترک ایران و عمان تصریح کرد : این رویداد مهم، از دوم اسفندماه سال جاری ، به مدت ده روز در محل نمایشگاه بین المللی عمان برگزار می شود و شرکتهای صنایع غذایی، صنایع دستی و تولیدی می توانند در این نمایشگاه حضور بهم رسانند.

رییس برگزاری اولین نمایشگاه فروش محصولات ایرانی در عمان،زمان برگزاری این نمایشگاه را بسیار مناسب عنوان کرد و افزود: همزمانی  این رویداد با ایام خرید مردم عمان به مناسبت ماه رمضان، همزمانی با نمایشگاه کتاب عمان و حضور مقامات عمانی و تجار از کشورهای عضو GCC  از جمله مزایای مهم این نمایشگاه است.

وی تصریح کرد : محصولات برندهای معتبری از جمله : گوشتیران ، چی توز، فرمند ،هانی، یک و یک ، بهروز ، چاشنی،سبلان،تحفه،شاهسوند،برتر،بهار، اویلا، لادن، آرزومان،گلستان، سه نان، پردیس، یاس، تک ماکارون،ورینا،دامستوس،تبرک،پگاه،روژین،دنت،
تکدانه،اویلا،بادوک، حریر،سمیه، شکلی،دامداران،تنو و … در این نمایشگاه حضور دارند.

اسلامی فرد افزود : شرکت‌های دانش بنیان، جهت شرکت در این نمایشگاه می‌توانند از یک میلیارد تومان تسهیلات اعطایی اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان بهره‌مند شوند.

https://naghdineh.ir/page/104499/
لینک مطلب :
چاپ print version