هتل‌های رکسان با بیش از ٢٥٠٠ تخت آماده پذیرش مسافران نوروزی است

سمانه یوسفی، مدیرعامل گروه هتل‌های رکسان:

هتل‌های رکسان با بیش از ٢٥٠٠ تخت آماده پذیرش مسافران نوروزی است

نقدینه - مدیرعامل گروه هتل‌هاي ركسان گفت: در راستاي برنامه‌هاي توسعه‌‌محور این گروه، تا نوروز ١٤٠٣ ظرفيت تخت‌هاي هتل‌ها را به بيش از ٢٥٠٠ تخت می‌رسانیم.

 به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، سمانه يوسفي، مدیرعامل گروه هتل‌های رکسان با اشاره به اینکه تعداد ظرفیت فعلی تخت‌های این گروه تا پایان سال جاری از 1200 تخت به 2500 تخت افزایش خواهد یافت، گفت: در آينده‌اي نزديك نيز با اتمام پروژه هتل پنج ستاره رکسان کربلا، این ظرفیت به 5500 تخت خواهد رسید.
يوسفي افزود: گروه هتل‌هاي ركسان به لحاظ دارا بودن گستره جغرافيايي وسيع و شمار تخت‌هاي هتل‌های این گروه، در زمره بزرگترين گروه‌هاي هتلي كشور محسوب مي‌شود.
مدیر عامل گروه هتل‌های رکسان، بهره‌گيري از ظرفيت و تجربه خبرگان و افراد نام‌آشنا حوزه گردشگري و هتلداري را از قابليت‌هاي مهم اين گروه برشمرد و گفت: گروه هتل‌های رکسان با بهره‌مندي از استانداردهاي بين‌المللي و روز دنيا، كه تجلي آن را در هتل‌هاي فرودگاهي مي‌توان مشاهده کرد، توانسته به خوبي در كنار تكريم مسافران داخلي و خارجي، مورد اعتماد شركت‌هاي مطرح هواپيمايي بين‌المللي قرار گيرد.
یوسفی با اشاره به معماری خاص بوتیک هتل كاروانيكاي كرمان تصریح کرد: در بوتیک هتل كاروانيكاي كرمان در كنار رعايت الگوهاي مدرن، شاهد جلوه‌اي آرامش‌بخش از سنت‌هاي معماري و اصيل ايراني هستيم كه خاطره‌اي ماندگار را براي ميهمانان فراهم مي‌كند.
بر اساس اين گزارش، هتل‌هاي فرودگاهي امام خميني (ره)، قصر الضيافه مشهد و بوتيك هتل كاروانيكاي كرمان هم‌اكنون هتل‌هاي فعال اين مجموعه محسوب مي‌شود كه در آينده با اضافه شدن هتل كربلا، گروه هتل‌هاي ركسان دامنه خدمات خود را به آن‌سوی مرزهای کشور گسترش خواهد داد.

https://naghdineh.ir/page/101620/
لینک مطلب :
چاپ print version