جایگزین شدن روسای شعب جوان؛ دستور کار جدی بانک دی

علیرضا قیطاسی، مدیرعامل اعلام کرد::

جایگزین شدن روسای شعب جوان؛ دستور کار جدی بانک دی

نقدينه- مدیرعامل بانک دی در نشست با روسای شعب سراسر کشور بر لزوم استمرار و تلاش جمعی برای تحقق برنامه تحول سه ساله بانک و تداوم دستاوردهای حاصل شده تأکید کرد.

به گزارش پايگاه خبري نقدينه، علیرضا قیطاسی در نشست با روسای شعب سراسر کشور با قدردانی از عملکرد شعب در جذب منابع و وصول مطالبات گفت: امروز با همت جمعی و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در بانک دی شاهد آن هستیم که نتیجه اقدامات در حال به ثمر نشستن است که این امر وظیفه کارکنان را در حفظ دستاوردها و بهبود نتایج سنگین‌تر کرده است.

وی افزود: در شش ماهه ابتدایی سال جاری شاهد رشد مطلوب منابع بانک بودیم که بالاتر از میانگین رشد بانک‌های خصوصی بوده است. همچنین کاهش مطالبات غیرجاری بانک تا پایان شهریور نیز حاکی از موفقیت برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در حوزه حقوقی و وصول مطالبات است.

قیطاسی با اشاره به رسالت خطیر شعب در جلوگیری از معوق شدن مطالبات گفت: شعب باید با شناخت کامل از مشتریان اعتباری خود و رعایت بهداشت اعتباری و حرکت در چارچوب ضوابط، احتمال معوق شدن مطالبات را به کمترین حد ممکن برسانند.

وی افزود: همچنین پیگیری منظم و اطلاع‌رسانی به موقع به مشتریان عامل مهم دیگری در کاهش پرونده‌های سررسید گذشته است که باید شعب با رصد روزانه پرونده‌های تسهیلاتی خود و ارتباط با مشتریان مانع از ایجاد معوقات شوند.

قیطاسی با اشاره به روند رو به رشد شاخص‌های عملیاتی بانک در یک سال اخیر و چشم‌انداز روشن بانک دی در مسیر پیش رو تصریح کرد: با ارائه برنامه تحول سه ساله بانک دی به بانک مرکزی و مهر تأیید بانک مرکزی بر این برنامه، بانک دی مجموعه اقدامات کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت خود را تحقق کفایت سرمایه مثبت و حذف تدریجی زیان انباشته آغاز کرده است که امیدواریم تا پایان سال ۱۴۰۳ شاهد تحقق کامل برنامه تحول باشیم.

در ابتدای این نشست که با حضور روسای شعب تهران و ارتباط غیرحضوری روسای شعب استان‌ها برگزار شد، امجد خضری، معاون شعب، با ارائه آماری از روند شاخص‌های عملیاتی بانک در حوزه جذب منابع، مصارف، وصول مطالبات و … ابراز امیدواری کرد که با جایگزین شدن روسای شعب جوان و سپردن سکان مدیریت شعب به بدنه جوان شاهد شکوفایی بانک دی در مسیر پیش رو باشیم.

https://naghdineh.ir/page/100485/
لینک مطلب :
چاپ print version