تحویل چک خسارت آسیب دیدگان زلزله آذربایجان شرقی از سوی بیمه البرز

با حضور معاون فنی صورت گرفت:

تحویل چک خسارت آسیب دیدگان زلزله آذربایجان شرقی از سوی بیمه البرز

نقدینه- معاون فنی بیمه البرز با حضور در روستاهای ورن کش، صومعه، ورزقان و شهر ترکمنچای چک خسارت پرونده های رسیدگی شده بیمه گزاران آسیب دیده بیمه البرز در این مناطق را تحویل داد.

به گزارش پایگاه خبری نقدینه، احمد صفرزاده که به همراه مدیر بیمه های آتش سوزی و ریس شعبه تبریز از مناطق آسیب دیده زلزله آذربایجان شرقی بازدید کرد، گفت: متأسفانه بیشترین واحد های مسکونی خسارت دیده فاقد پوشش بیمه ای هستند و اکثر واحد هایی که بیمه شده اند در قالب قراردادهای گروهی نظیر خانواده های تحت پوشش کمیته امداد، بنیاد شهید، بنیاد مسکن و بیمه مرهونات بانک ها تحت پوشش قرار گرفته اند که البته این قاعده در سراسر کشور نیز مصداق دارد و در کل کمتر از 10 درصد واحدهای مسکونی دارای پوشش بیمه هستند.

وی ابراز امیدواری کرد با نهائی شدن صندوق بیمه حوادث بلایای طبیعی که در مجلس شورای اسلامی مصوب شده و هم اکنون در حال تصمیم گیری و تایید شورای نگهبان است، حداقل پوشش های بیمه ای به آحاد جامعه ارائه شود.

معاون فنی بیمه البرز در جلساتی که با اعضای شورای اسلامی روستاهای خسارت دیده داشت آنان را به همکاری با نمایندگان شرکت های بیمه در زمان مراجعه برای صدور بیمه نامه ترغیب کرد.

وی ادامه داد : از همان ساعات ابتدایی پس از حادثه زلزله آذربایجان شرقی تیم های ارزیابی خسارت بیمه البرز و نمایندگان تحت سرپرستی شعبه تبریز این شرکت برای رسیدگی به خسارت بیمه گزاران آسیب دیده در محل حاضر شدند.

صفرزاده با توجه به وجود شرایط نامساعد جوی بر لزوم تسریع در رسیدگی به پرونده های تشکیل شده بیمه گزاران خسارت دیده بیمه البرز تاکید کرد.

http://naghdineh.com/page/48909/
لینک مطلب :
چاپ print version