برخی خودپردازها فقط 40.000 تومان پول می دهند
نقدینه- برخی از بانک ها برای جلب رضایت تعداد بیشتری از مشتریان، ابتکاری جدید اما بی اثر در دستگاه های خودپرداز خود در ماه های پایانی سال به خرج داده اند.
افزایش دستمزد این بار هم به نتیجه نرسید
نقدینه-نشست امروز شورای عالی کار در حالی در تعیین مزد مبنای کارگران بدون نتیجه پایان یافت که اعضا بر روی افزایش261 هزار تومانی مجموع درآمد توافق کردند.
پرداخت کامل مطالبات خسارت دیدگان بیمه توسعه
نقدینه-مدیر عامل شرکت بیمه ایران از پرداخت تمام حق و حقوق خسارت دیدگان طرف قرارداد بیمه توسعه توسط این شرکت بیمه ای خبر داد.
بانک ها از امروز اسکناس نو توزیع می کنند
نقدینه- توزیع اسکناس نو در هفته پایانی سال ۹۳ برای تأمین نیازهای مردم در ایام عید نوروز از روز شنبه 22 اسفند آغاز می‌شود.
برای افزایش وام 60 میلیونی بهترین زمان اوایل 94 است
نقدینه-عضو هیات مدیره بانک مسکن با بیان این‌که به دلیل رکود حاکم بر بازار مسکن بهترین زمان برای تصویب وام ۶۰ میلیون تومانی امسال یا اوایل سال آینده است، گفت: اواخر سال آینده یا اوایل سال ۹۵ زمان مناسبی برای افزایش وام مسکن نیست.
بانک آلمانی 1.45میلیارد دلار در پی نقض تحریم های ایران، غرامت می دهد
نقدینه-کامرزبانک آلمان درپی اتهام مرواده مالی با ایران با پرداخت ۱.۴۵ میلیارد دلار غرامت به آمریکا موافقت کرد.
قیمت طلا بالا رفت
نقدینه-اگرچه امروز قیمت طلا تا حدود ۳ دلار افزایش یافت اما به کمترین میزان ۳ ماه گذشته معامله شد، به دنبال آن سایر فلزات گرانبها هم کاهش بیش از اندازه داشتند، تحلیلگران دلایل مختلفی برای ضعیف بودن چشم انداز طلا در آینده دارند که ممکن است به 1130 دلار برسد.
11 میلیون کارگر چشم انتظار نتیجه نشست تعیین دستمزد
نقدینه- جلسه نهایی تعیین دستمزد سال 1394 کارگران با حضور وزرای کار، امور اقتصادی و صنعت و معدن و همچنین نمایندگان کارگران و کارفرمان در شورای عالی کار دقایقی قبل در حال برگزاری است.
تقاضا برای خرید سکه افزایش یافته است
نقدینه-رییس اتحادیه طلا و جواهر گفت: قیمت طلا در پنجشنبه هفته گذشته نسبت به هفته قبلش حدود دو دلار نوسان داشت و این موضوع نشان می دهد که بازار طلا در هفته گذشته از ثبات نسبی برخوردار بوده است.
بانک شهر از پروژه های انرژی پاک حمایت می کند
نقدینه-مدیر عامل بانک شهر گفت: این بانک از پروژه‌هایی با محوریت انرژی پاک، حمایت مالی خواهد کرد.
تغییر نرخ سودبانکی جدی شد
نقدینه- در پی انتقادات اخیر رئیس کل بانک مرکزی از بی انضباطی بانک‌ها در نرخ سود و تأکید بر بازنگری این نرخ در سال آینده تعدادی از اعضای شورای پول و اعتبار خواستار تسریع رسیدگی به این موضوع شده اند.
پست بانک را در همه روستاها تقویت می کنیم
نقدینه-وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه هدف پست بانک خرده بانکداری و ارائه خدمات به روستاها است گفت: پست بانک را در همه روستاهای کشور تقویت می‌کنیم.
8 میلیون شاغل بیمه ندارند
نقدینه-وزیر تعاون، ‌کار و رفاه اجتماعی با اعلام اینکه بیش از ۶۰۰هزار بیمه شده جدید امسال به جمع بیمه‌شدگان اضافه شدند، گفت: از حدود ۲۳ میلیون شغل شناسایی شده ۱۵ میلیون شغل مربوط به بیمه‌شدگان هستند و بقیه این مشاغل از مشاغل غیر بیمه‌ای است.
واحدهای تولیدی دارای اولویت برای دریافت تسهیلات معرفی شدند
نقدینه-بانک مرکزی به‌ منظور تحقق بخشیدن به اهداف اقتصاد مقاومتی و کمک به سیاست‌های دولت در خروج غیرتورمی از رکود به بانک ها تاکید کرد ۶ گروه از واحدهای تولیدی را برای پرداخت تسهیلات در اولویت قرار دهند.
بیش از 153 میلیارد سهم در بورس تغییر مالکیت دادند
نقدینه-در هفته منتهی به 20 اسفندماه، دو میلیارد و 18 میلیون سهم و حق تقدم به ارزش سه هزار و 831 میلیارد ریال در بورس اوراق بهادار تهران معامله شد.
دلایل تغییر طرح اسکناس ها
نقدینه-رییس سازمان تولید اسکناس و مسکوک درباره چرایی تغییر طرح اسکناسهای در جریان که بالاخص در سال جاری برای سه مورد اسکناس اعمال شد توضیحاتی ارائه کرد.
بازگشت رونق به بازار مسکن در اردیبهشت 94
نقدینه-این روزها وضعیت بازار مسکن مانند آرامش قبل از طوفان است؛ بازاری که با رکود خود نان بسیاری از مشاوران املاکی را سنگ کرده اما از سوی دیگر نان برخی از دلالان را در روغن فرو برده است.
دستگیری سارق مسلح بانک ملی شعبه نقده
نقدینه-رییس پلیس آگاهی آذربایجان غربی از دستگیری سارق مسلح بانک ملی شعبه شهید بهشتی شهرستان نقده با تلاش پلیس 110 خبر داد.
افزایش 18 درصدی EPS فرابورس ایران در سال 94
نقدینه-نخستین پیش‌بینی سود سال 94 فرابورس ایران با 18 درصد افزایش نسبت به سال جاری اعلام شد.
اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی در اولویت قرار گیرد
نقدینه-بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران طی بخشنامه ای به شبکه بانکی کشور اعلام کرد: برای تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی، بر اساس رهنمودهای مقام معظم رهبری - مدظله‌العالی- مبنی بر لزوم تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی ، اعطای تسهیلات به واحدهای تولیدی حائز شرایط از سوی تمامی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری در اولویت قرار گیرد.
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.