مهر تایید مجمع عمومی بر عملکرد بورس کالا
نقدینه-با برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه بورس کالای ایران،‌ سهامداران بورس کالا به اتفاق آرا عملکرد آن را مورد تایید قرار دادند.
بخت آزمایی خصوصی‌سازی در دومین مزایده امسال
نقدینه-دومین مزایده امسال خصوصی‌سازی با عرضه ۲۰۸۸ میلیارد ریال سهم و ملک دولتی در حالی امروز برگزار می‌شود که این سازمان در عرضه‌های بلوکی خود سالجاری در بورس، فرابورس و مزایده تاکنون ناکام بوده است.
واریز ۱۲۹ هزار میلیارد ریال بابت اقساط سهام عدالت به خزانه دولت
نقدینه-مبالغ واریزی به حساب خزانه و پرداختی به مشمولین سهام عدالت از سال ۸۵ تا اردیبهشت امسال به ترتیب ۱۲۹ هزار و ۲۰۷ میلیارد ریال و ۱۳ هزار و ۸۴۰ میلیارد ریال بوده است.
سقوط شاخص کل بورس به کانال 62 هزار واحد
نقدینه-در جریان معاملات امروز بازار سرمایه شاخص بورس با افت ۲۳۴ واحدی به کانال ۶۲ هزار واحد سقوط کرد.
بانک پاسارگاد بهترین بانک ایرانی شد
نقدینه-بر اساس ارزیابی موسسه معتبر یورومانی، بانک‌پاسارگاد موفق شد جایزه بهترین بانک ایران را از آن خود کند.
اروپایی ها 300 میلیون یورو وارد بورس تهران می کنند
نقدینه- گروهی از شرکت‌های سرمایه‌گذار اروپایی در بازدید از بورس تهران اظهار امیدواری کردند بلافاصله پس از لغو تحریم‌ها، ٣٠٠ میلیون یورو در ایران سرمایه گذاری کنند.
ایران به بیست و نهمین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل شد
نقدینه- صندوق بین المللی پول اعلام کرد: ایران با کنار زدن امارات و تایلند توانست در سال 2014 به رتبه 29 بزرگ‌ترین اقتصادهای دنیا دست یابد.
احتمال افزایش وام مسکن صندوق پس انداز یکم
نقدینه- مدیرعامل بانک مسکن،گفت: سقف تسهیلات صندوق پس‌انداز یکم موقتی است و ممکن است با بررسی‌های صورت گرفته سقف آن تغییر و ارتقا یابد.
ورود سرمایه گذاران خارجی در گرو تغییرات بنیادی در بورس
نقدینه- مدیرعامل کارگزاری بانک کشاورزی تاکید کرد: تغییرات بنیادی و اساسی در بورس ها برای ورود سرمایه گذاران خارجی لازم و ضروری است.
سامانه جامع رسیدگی به شکایات مشتریان بانک رفاه راه اندازی شد
نقدینه- اولین سامانه جامع رسیدگی و پاسخ‌گویی به شکایات مشتریان در نظام بانکی، در بانک رفاه کارگران راه اندازی شد.
قدردانی وزیر از چهار مرکز مسئول بودجه در وزارت اقتصاد
نقدینه- وزیر امور اقتصادی و دارایی از تلاش و زحمات معاونت خزانه داری کل کشور و سه سازمان تابعه این وزارتخانه به سبب عملکرد موفق آنها در مدیریت بودجه کل کشور در سال 1393 قدردانی کرد.
جلسه افزایش سرمایه بیمه ملت لغو شد
نقدینه- جلسه هیات مدیره شرکت بیمه ملت برای افزایش سرمایه لغو شد.
وام ۸۰ میلیونی ابلاغ شد
نقدینه- بانک مسکن دستورالعمل اجرایی حساب صندوق پس انداز مسکن یکم را به تمام شعب این بانک در تهران و دیگر شهرها (بالای ۲۰ هزار نفر) ابلاغ کرد.
تراکنش های الکترونیکی بانک صادرات رکورد زد
نقدینه- ​تعداد کل تراکنش های سامانه سپهر بانک صادرات ایران در فروردین ماه ٩٤ نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال قبل رشد ٢٣ درصدی را به ثبت رساند.
همه مسائل را در تلویزیون شفاف می کنم
نقدینه- نماینده مجلس و عضو ناظر شورای عالی بورس با ارایه توضیحاتی درباره اظهارنظرهای اخیر و پیش بینی آینده بازار،به تناقضات و انتقادات مطرح شده پاسخ داد و گفت: همه مسائل را در برنامه تلویزیونی شفاف سازی می کنم.
رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق تهران انتخاب شد
نقدینه- علی سنگینیان به عنوان رییس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران برگزیده شد.
بانک‌ها به اعطای تسهیلات به بافت‌های فرسوده بی توجهند
نقدینه-عضو هیات رئیسه کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از بی توجهی بانک‌ها به بخشنامه های موجود درخصوص اعطای تسهیلات 50 میلیون تومانی برای نوسازی و بهسازی بافت های فرسوده در کشور، گفت: متاسفانه درگیر شدن بانک‌ها در کارها و رقابت های غیرمرتبط با ماهیتشان آنان را از انجام وظایف محوله دور کرده است.
تداوم کاهش قیمت اوراق تسهیلات مسکن
نقدینه-رئیس اداره ابزارهای نوین مالی فرابورس ایران با اشاره به کاهش قیمت اوراق تسهیلات مسکن در ماه‌های گذشته، فزونی عرضه بر تقاضا را مهم‌ترین دلیل تداوم کاهش قیمت‌ها عنوان کرد.
فعالیت افتخاری 465 نفر از کارکنان صندوق ها
نقدینه- مدیرعامل سازمان اقتصاد اسلامی گفت: اکنون 4600 نفر پرسنل‌ صندوق‌ها در حال فعالیت هستند که 465 کارمند افتخاری بدون دریافت وجه فعالیت می‌کنند.
۱۳۰هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی
نقدینه- معاون سازمان امور مالیاتی کشور با بیان اینکه ۱۲۰ تا ۱۳۰ هزار میلیارد تومان فرار مالیاتی در سال در کشور وجود دارد، از کشف فرار مالیاتی ۹۰۰ میلیارد تومانی در استان اصفهان خبر داد .
2
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به پایگاه خبری نقدینه است.